Zespół Helika wydarł punkt! Potknięcie Millwall

Barnsley nie poddaje się w walce o utrzymanie. Klub Michała Helika podzielił się punktami z Peterbourough United. Ten mecz został przerwany na kilka minut ze względu na problemy techniczne. Millwall Bartosza Białkowskiego przegrało 1:2 z Hull City.

Rafał Szymański
Michał Helik WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Michał Helik
Sobotni mecz był bardzo ważny dla układu tabeli The Championship. Istniało ryzyko, że spotkanie nie zostanie dokończone. W drugiej połowie zgasł reflektor na Weston Homes Stadium, ale po kilku minutach sędzia wznowił grę.

Po bezbramkowym remisie Barnsley FC wciąż znajduje się na przedostatnim miejscu. Peterbourough zajmuje 22. pozycję w stawce i ma cztery oczka przewagi nad zespołem Poli Asbaghiego.

Sytuacja Michała Helika nie zmieniła się za kadencji nowego menadżera. Reprezentant Polski gra wszystko "od deski do deski".

W tym samym czasie Hull City mierzyło się z Millwall FC. W 29. minucie George Honeyman strzałem głową otworzył wynik. Przed zejściem do szatni bramkę wyrównującą zdobył Tom Bradshaw. Szalę zwycięstwa na korzyść gospodarzy w 53. minucie przechylił Ryan Longman.

Bartosz Białkowski dwa razy musiał wyciągać piłkę z siatki. Bilans polskiego bramkarza to 20 spotkań i cztery czyste konta. Jego Millwall pasuje się się na 10. miejscu w ligowej tabeli.

Peterborough United - Barnsley FC 0:0

Hull City - Millwall FC 2:1 (1:1)
1:0 - George Honeyman 29'
1:1 - Tom Bradshaw 45+1'
2:1 - Ryan Longman 53'

OGLĄDAJ MECZE REPREZENTACJI W PILOCIE WP (link sponsorowany)
Czy Barnsley przeskoczy Peterbourough w tabeli The Championship?