Tego bramkarz nie mógł się spodziewać. Absurdalny gol w Holandii [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter /  / Na zdjęciu: gol samobójczy PSV
Twitter / / Na zdjęciu: gol samobójczy PSV

Miało być podanie, a wyszedł strzał i to przepięknej urody. Problem w tym, że zawodnik PSV Eindhoven pokonał własnego bramkarza, a film z jego trafieniem podbija portale społecznościowe.

W tym artykule dowiesz się o:

W drugiej lidze holenderskiej rezerwy PSV Eindhoven podejmowały De Graafschap. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 32. minucie, ale tuż przed przerwą rywale wyrównali. Udało im się to bez wysiłku.

Ismael Saibari postanowił z pierwszej piłki podać do bramkarza. Problem w tym, że zrobił to koszmarnie. Piłka poszła w górę i po chwili... przelobowała bramkarza.

Vincent Mueller wiedział, że nie może łapać piłki po podaniu od kolegi. Próbował ją wybić głową, ale futbolówka leciała zbyt wysoko i ostatecznie wpadła do siatki.

Co ciekawe, PSV w drugiej połowie wyszło na prowadzenie 2:1, ale w ostatnim kwadransie straciło dwa gole i przegrało 2:3.

Jak on to trafił? Jest niemożliwy! >> Piotr Żyła rozładował złość po nieudanym konkursie. "Do wora i do jeziora" >>