Liga Mistrzów. Co za bramka Toniego Kroosa. Pokazał wielką klasę! [WIDEO]

Toni Kroos zabłysnął podczas wtorkowego meczu Ligi Mistrzów Real Madryt - Inter Mediolan (2:0). Niemiecki piłkarz popisał się wybornym uderzeniem. Bramkarz rywali nie miał nic do powiedzenia.

Mateusz Domański
wspaniały gol Toniego Kroosa Twitter / Polsat Sport / Na zdjęciu: wspaniały gol Toniego Kroosa
Wspaniałe uderzenie Toniego Kroosa miało miejsce w 17. minucie. Niemiec świetnie przymierzył zza pola karnego. Samir Handanović nie miał praktycznie żadnych szans na skuteczną interwencję.

Ten gol sprawił, że Real objął prowadzenie 1:0. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Na drugą bramkę musieliśmy czekać aż do 79. minuty. Wtedy trafił Marco Asensio.

Ostatecznie Real Madryt pokonał Inter Mediolan 2:0. Ten rezultat sprawił, że "Królewscy" umocnili się na fotelu lidera tabeli grupy D Ligi Mistrzów. Obecnie mają 15 punktów.

Inter w tym zestawieniu zajmuje natomiast drugie miejsce. Dotychczas włoska ekipa wywalczyła 10 "oczek".

> Prezydent Bayernu szczerze o przyszłości Roberta Lewandowskiego. "Często to powtarzam"