Kapitalny gol w Serie A. Komentatorzy krzyczeli z zachwytu [WIDEO]

Inter Mediolan - po pokonaniu Cagliari Calcio 4:0 - został nowym liderem Serie A. Ozdobą tego meczu było wspaniałe uderzenie Hakana Calhanoglu, który nie dał żadnych szans bramkarzowi rywali.

Karol Wasiek
gol Hakana Calhanoglu Twitter / Eleven Sports / gol Hakana Calhanoglu
Wydaje się, że to mocny kandydat na bramkę tej kolejki w Serie A. W 66. minucie Hakan Calhanoglu - po rajdzie z piłką - huknął zza pola karnego pod poprzeczkę i zachwycił swoim strzałem. To było wspaniałe uderzenie gwiazdy Interu Mediolan.

Nic dziwnego, że komentatorzy stacji Eleven Sports piali z zachwytu. "Calhanoglu, Calhanoglu, Calhanoglu, ale to zrobił!" - krzyczeli.

Jeden z nich przypomniał też, że Hakan Calhanoglu odebrał statuetkę za najlepszego piłkarza listopada w Serie A. "Grudzień rozpoczął wspaniale" - zaznaczył.

Inter Mediolan nie zawiódł w meczu z Cagliari Calcio. Wygrał pewnie 4:0, a rozmiary zwycięstwa mogły być jeszcze bardziej okazałe, ale w 44. minucie Lautaro Martinez nie wykorzystał rzutu karnego. Alessio Cragno obronił.

Inter po wygranej został liderem ligi włoskiej. W tym momencie podopieczni Simone Inzaghiego mają punkt przewagi w tabeli nad AC Milan, który zremisował w tej kolejce z Udinese (1:1).