Polski mecz w T-Mobile Bundeslidze na remis

Od piątku do niedzieli odbyły się mecze 34. kolejki austriackiej 1. Bundesligi. W tej serii spotkań doszło do pojedynku "polskich" klubów. Zespół SV Josko Ried podjął LASK Linz. W ostatni dzień weekendu z dobrej strony pokazała się drużyna <b>Jacka Bąka</b> oraz <b>Arkadiusza Radomskiego</b>.

Jacek Bąk (Austria Wiedeń) - zespół naszego rodaka zmierzył się na wyjeździe z SCR Cashpoint Altach. Reprezentant Polski pojawił się w wyjściowym składzie gości i zagrał cały mecz. Austria rozgromiła rywala w stosunku 4:0;

Adam Ledwoń (SK Austria Kärnten) - drużyna defensywnego pomocnika zagrała w stolicy kraju z miejscowym Rapidem. Polak wystąpił on pierwszej do ostatniej minuty spotkania. Zespół z Kärnten uległ rywalowi 1:2;

Arkadiusz Radomski (Austria Wiedeń) - defensor reprezentacji Polski pojawił się w podstawowym składzie swojego zespołu w pojedynku przeciwko SCR Cashpoint Altach (4:0). Zagrał on cały mecz;

Tomasz Rząsa (SV Josko Ried) - drużyna Polaka zmierzyła się przed własną publicznością z LASK Linz. Nasz rodak cały pojedynek obejrzał z ławki rezerwowych. Mecz zakończył się wynikiem 1:1;

Tomasz Wisio (LASK Linz) - klub polskiego defensora zmierzył się na wyjeździe z SV Josko Ried (1:1). Obrońca wybiegł w podstawowym składzie gości, ale w przerwie spotkania został zmieniony przez Wolfganga Klapfa.