Obrońca Górnika Zabrze zmieni klub? Gryszkiewicz może wyjechać do Niemiec!

Górnik Zabrze po rundzie jesiennej zajmuje siódme miejsce, a udane występy sprawiają, że jego zawodnikami interesuje się wiele klubów. Jednym z nich jest Adrian Gryszkiewicz. Z informacji WP SportoweFakty wynika, że piłkarz może trafić do Niemiec.

Piotr Koźmiński
Piotr Koźmiński
Adrian Gryszkiewicz WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Adrian Gryszkiewicz
Adrian Gryszkiewicz jest jednym z czołowych piłkarzy Górnika Zabrze, a zarazem jednym z najbardziej łakomych "kąsków" jeśli chodzi o propozycje transferowe.

Tym bardziej, że niespełna 22-letniemu zawodnikowi już latem kończy się kontrakt. To sprawia, że zawodnik zabrzan na brak propozycji nie narzeka.

Wcześniej mówiło się, że Gryszkiewiczem interesowało się szwajcarskie Lugano, chcące ściągnąć go już teraz, ale propozycja tego klubu miała zostać przez Górnika odrzucona.
Adrian Gryszkiewicz może opuścić Górnika po tym sezonie Adrian Gryszkiewicz może opuścić Górnika po tym sezonie
Z naszych informacji wynika, że jest jednak klub, który jest blisko pozyskania środkowego obrońcy Górnika.

Chodzi o niemiecki SC Paderborn 07, obecnie występujący na zapleczu Bundesligi (w tym momencie dziewiąta pozycja). Z tego co słyszymy, to może być nowy pracodawca Gryszkiewicza.

Oczywiście, chodziłoby o podpisanie umowy obowiązującej dopiero od lipca. Gryszkiewicz ma do tego prawo, zgodnie z tym, że piłkarz może to zrobić na pół roku przed końcem umowy.

Jeśli te informacje się potwierdzą, to oznacza, że Gryszkiewicz pomoże Górnikowi na wiosnę. Gorsze wieści są takie, że latem klub otrzyma za niego jedynie ekwiwalent.

Chwila grozy Bielika. Piłkarz zabrał głos
Ważni piłkarze na dłużej w Rakowie

ZOBACZ WIDEO: Awantura na konferencji Michniewicza. "Pana wypowiedź nadaje się do prokuratury"


Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.
Czy Paderborn to dobre miejsce dla Adriana Gryszkiewicza?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×