Kamery wszystko nagrały! Tak gwiazdor Realu zareagował na decyzję trenera

W czwartkowy wieczór "Królewscy" odpadli z Pucharu Króla po porażce z Athletikiem. Kamery "Chiringuito" wyłapały śmiech Garetha Bale'a. Co go rozbawiło?

Tomasz Chabiniak
reakcja Garetha Bale'a YouTube / El Chiringuito / Na zdjęciu: reakcja Garetha Bale'a
Real Madryt nie wygra w tym sezonie rozgrywek Copa del Rey. "Los Blancos" przegrali na San Mames 0:1 po golu Alexa Berenguera w 89. minucie. Według kibiców głównym winnym porażki jest trener zespołu, Carlo Ancelotti.

Wystawił on w pierwszym składzie Viniciusa i Rodrygo, którzy dzień wcześniej dopiero przylecieli ze zgrupowania reprezentacji Brazylii. Nie mogli oni pokazać swoich największych możliwości. Pierwszy z nich został zmieniony już w 60. minucie.

Nie wiadomo, dlaczego Ancelotti nie chciał skorzystać z usług Edena Hazarda i Garetha Bale'a. Wydawało się, że zwłaszcza Belg ostatnio nie gra najgorzej i powinien znaleźć się w podstawowej jedenastce na mecz w Bilbao. Włoski szkoleniowiec nie dał szansy ani jednemu, ani drugiemu.

Walijczyk całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych. Hazard rozgrzewał się za linią boczną, ale w 65. minucie trener kazał mu zakończyć ćwiczenia. Odesłanie go zostało skomentowane wymownym śmiechem przez Bale'a, co zarejestrowały kamery programu "Chiringuito". Jak widać, decyzje trenera nie zostały do końca zrozumiałe dla zawodników.