Takich słów nikt się nie spodziewał. Arkadiusz Milik zaskoczył po dublecie

Arkadiusz Milik się nie zatrzymuje. Polak w spotkaniu Ligi Konferencji Europy przeciwko Karabachowi Agdam zdobył dwie bramki. Napastnik klubu Olympique Marsylia zabrał głos po meczu na Instagramie i nieco zaskoczył swoją wypowiedzią.

Dawid Franek
Arkadiusz Milik Getty Images / Na zdjęciu: Arkadiusz Milik
Arkadiusz Milik od początku lutego znajduje się w kapitalnej formie. Najpierw strzelił hat-tricka w meczu z Angers (5:2), a w ostatniej kolejce dał swojemu zespołowi zwycięstwo piękną przewrotką w starciu z Metz (2:1) i to pięć minut po wejściu na boisko.

W meczu z Karabachem Agdam w Lidze Konferencji Europy Milik grał od pierwszej minuty. Zdobył dwie bramki w końcówce pierwszej połowy, praktycznie przesądzając zwycięstwo zespołu z Marsylii.

Dlatego wiele osób było zaskoczonych, gdy trener Jorge Sampaoli przeprowadził pierwszą zmianę. W 68. minucie przy wyniku 2:0 ściągnął z boiska Milika i w jego miejsce wpuścił Dimitriego Payeta. To rozzłościło Polaka (Więcej TUTAJ).

Po meczu Milik zabrał głos na swoim Instagramie. Co ciekawe stwierdził, że mógł zagrać lepiej.

"To nie był mój najlepszy mecz, ale cieszę się, że pomogłem mojej drużynie w zdobyciu goli… Dobre zwycięstwo, żeby zrobić następny krok" - napisał Arkadiusz Milik.

Ten następny krok drużyna z Marsylii ma zrobić w meczu rewanżowym, w którym ma sobie zapewnić awans do 1/8 finału rozgrywek. Marsylczycy zmierzą się z Karabachem w meczu wyjazdowym już 24 lutego.