Szalony finisz w meczu lidera eWinner II ligi. Dwa gole w doliczonym czasie

Stal Rzeszów straciła pierwsze punkty w rundzie wiosennej. Jeszcze w 90. minucie niewiele na to wskazywało, ponieważ lider miał dwubramkową przewagę. Wigry Suwałki zdążyły rzutem na taśmę doprowadzić do remisu 3:3.

piłkarze Wigry Suwałki WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: piłkarze Wigry Suwałki
W dwóch meczach klubu z Podkarpacia po zimowym okresie przygotowań padło 13 goli. Stal Rzeszów tworzy ostatnio wesołe widowiska. Tydzień temu zapewniła sobie w końcówce zwycięstwo 4:3 z KKS-em 1925 Kalisz, a tym razem na finiszu nie przeszkodziła Wigrom Suwałki w doprowadzeniu do remisu 3:3.

Wigry grały od 70. minuty w jedenastu przeciwko dziesięciu rzeszowianom. Potrafiły to potwierdzić golami w doliczonym czasie. Michał Żebrakowski wykorzystał rzut karny przyznany za przewinienie Krzysztofa Danielewicza. Suwalczanie ruszyli do jeszcze jednego szturmu, którego efektem był strzał na 3:3 Koseia Iwao. Główkował on z bliska do sieci.

KKS 1925 Kalisz odniósł pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej. Dzięki piorunującemu startowi pokonał 2:0 Radunię Stężyca. Oba uderzenia do bramki początkowo zagubionego beniaminka oddał Michał Borecki. Ofensywa z Wielkopolski zaprezentowała się pozytywnie już w poprzednim meczu ze Stalą Rzeszów. Tym razem na wysokości zadania stanęli również gracze odpowiedzialni za bronienie.

Z kolei Radunia zaliczyła falstart w rundzie wiosennej. W dwóch meczach nie strzeliła gola i nie zapunktowała. Przed wyprawą do Kalisza, nie poradziła sobie na własnym stadionie z Chojniczanką. W pierwszej połowie blisko zdobycia efektownego gola był Dmytro Baszłaj, który z przewrotki strzelił w słupek. Odrabianie strat po przerwie skomplikowała czerwona kartka.

3:3 - Kosei Iwao 90'

KKS 1925 Kalisz - Radunia Stężyca 2:0 (2:0) 1:0 - Michał Borecki 11' 2:0 - Michał Borecki 17'

18 GKS Bełchatów 34 6 4 24 17:74 18

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Czy Stal Rzeszów będzie najlepszym drugoligowcem sezonu?