Świetne dośrodkowanie i gol. Zobacz trafienie Renana Lodiego [WIDEO]

Efektowne podanie Marcosa Llorente otworzyło Atletico Madryt szansę na przeprowadzenie groźnej akcji. Następnie, po dośrodkowaniu Antoine'a Griezmanna, wynik spotkania otworzył Renan Lodi. Zobacz, jak Hiszpanie strzelili bramkę Manchesterowi United.

Mateusz Kozanecki
Bramka Renana Lodiego Twitter / Polsat Sport / Bramka Renana Lodiego
Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się remisem 1:1. Sprawa awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów pozostawała zatem otwarta.

Obie drużyny próbowały stwarzać sytuacje, ale długo nie udawało im się otworzyć wyniku spotkania. Zmieniło się to dopiero pod koniec pierwszej połowy.

W 41. minucie Marcos Llorente posłał podanie do Joao Felixa. Portugalczyk obrócił się, zostawił piłkę Antoine'owi Griezmannowi.

Francuz natomiast dośrodkował w pole karne, gdzie do piłki dopadł niepilnowany Renan Lodi. Ten skierował futbolówkę do siatki i hiszpański zespół wyszedł na prowadzenie.

Zanim rozpoczął celebrację, Lodi spojrzał jeszcze w kierunku sędziego liniowego. Ten nie podniósł chorągiewki w górę, co oznaczało, że gol został zdobyty prawidłowo.

Koszmarne informacje. Kamil Glik opuścił boisko na noszach!