Barcelona zmiażdżyła Real na wyjeździe! Zobacz wszystkie gole

Takiego scenariusza nie przewidywali chyba nawet najwierniejsi fani Barcelony. W niedzielnym El Classico Duma Katalonii udzieliła srogiej lekcji Realowi Madryt na Santiago Bernabeu. Goście wygrali aż 4:0. Zobacz wszystkie bramki z tego pojedynku.

Szymon Łożyński
Bramka na 3:0 dla Barcelony Twitter / ELEVEN SPORTS / Bramka na 3:0 dla Barcelony
Miało być wielkie widowisko piłkarskie, a na boisku istniał tylko jeden zespół. Niespodziewanie FC Barcelona, która jeszcze kilka miesięcy temu była w potężnym kryzysie, rozbiła na Santiago Bernabeu Real Madryt, ćwierćfinalistę tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.

Królewscy niedawno wyrzucili z Champions League gwiazdorski PSG, a w niedzielny wieczór sami odebrali gorzką naukę od Barcelony. Kilka minut po przerwie, gdy przyjezdni prowadzili już 4:0, było właściwie po meczu.

A wszystko zaczęło się w 29. minucie, gdy Pierre-Emerick Aubameyang strzelił gola na 1:0. Nie minęło 10 minut i Xavi znów szalał przy ławce trenerskiej Barcelony. Tym razem goście strzelili gola ze stałego fragmentu gry, dokładnie z rzutu rożnego.

Pierwsze trzy minuty po przerwie wstrząsnęły całym Santiago Bernabeu. Wydawało się, że po przerwie to gospodarze ruszą na rywali i jak najszybciej będą chcieli strzelić kontaktowego gola. Zamiast tego Królewscy otrzymali dwa kolejne ciosy.

Bramka na 4:0 dla Barcelony długo była analizowana przez sędziów VAR, ale ostatecznie została uznana za prawidłową i nie dopatrzono się spalonego.