Fatalny błąd bramkarza w PKO Ekstraklasie. To trzeba zobaczyć (wideo)

Mecz Jagielloni Białystok z KGHM Zagłębiem Lubin nie był ucztą pięknej piłki dla fanów futbolu. Najlepszym podsumowaniem tego co działo się w tym spotkaniu był błąd bramkarza gospodarzy, dzięki któremu otworzono wynik meczu. To trzeba zobaczyć.

Artur Babicz
Błąd bramkarza Jagielloni Białystok w meczu z Zagłębiem Lubin Twitter / Błąd bramkarza Jagielloni Białystok w meczu z Zagłębiem Lubin
Mecz Jagiellonia Białystok z KGHM Zagłębiem Lubin przyniósł kibicom wiele emocji. Pierwsza połowa była totalnie do zapomnienia, ale już w drugiej sporo się działo. Najpierw fatalny w skutkach błąd popełnił bramkarz gospodarzy Zlatan Alomerović.

Serb w niegroźnej sytuacji podał prosto pod nogi rywala. Ten niecodzienny prezent otrzymał napastnik z Lubina Patryk Szysz. Nie mógł on zmarnować takiej okazji i w sytuacji sam na sam pewnie zdobył bramkę. W ten sposób w 50. minucie KGHM Zagłębie wyszło na prowadzenie.

Zaskoczenia tym błędem nie ukrywali również komentarzy Canal Plus. Zaraz po podaniu Alomerovicia można było usłyszeć tylko głośne "Ojej", a potem zwrócono uwagę, że to "bardzo nietypowa akcja dwójkowa z udziałem bramkarza z napastnikiem".

Ostatecznie KGHM Zagłębie nie utrzymało prowadzenia, a Jagiellonia dzięki dwóm trafieniom w samej końcówce wygrała 2:1.