Co to był za gol! Podolski znowu to zrobił [WIDEO]

Górnik Zabrze przegrał w poniedziałek w Płocku z Wisłą w meczu PKO Ekstraklasy 2:3, ale w samej końcówce genialnego gola "na otarcie łez" zdobył Lukas Podolski.

Krzysztof Kaczmarczyk
Lukas Podolski Twitter / oficjalny profil / Lukas Podolski
Grali i dominowali, ale to rywale strzelali gole - Wisła Płock w 69. minucie spotkania objęła prowadzenie 3:0. Zabrzanie przełamali się chwilę później.

Nadzieję Górnikowi dał chwilę później Alasana Manneh, ale na kolejnego gola goście czekać musieli aż do 94 minuty. Wtedy znów popis dał Lukas Podolski.

Podopieczni Jana Urbana wykonywali rzut wolny, płocczanie wybili piłkę tuż przed pole karne, prosto na nogę "Poldiego", a ten huknął z pierwszej nie do obrony.

W końcu udało mu się zdobyć gola w tym spotkaniu, bo próbował wiele razy. Ma jednak czego żałować, że przełamać nie udało się wcześniej. Po tym trafieniu już nawet się nie cieszył, bo wiedział, że jego drużyna nie ma już szans na odwrócenie losów meczu.

- Do końca wierzyłem, że uda nam się zapunktować. Chciałbym, żeby Górnik zawsze grał tak widowiskowo. Musimy być jednak skuteczniejsi, bo trudno nam będzie w jakimkolwiek meczu stworzyć więcej sytuacji - skwitował spotkanie trener Urban.

Jan Urban nie dowierza. "Więcej sytuacji już nie stworzymy"