"Lewy" bez gola. Hiszpanie i tak się nim zachwycają

Niedzielny mecz z RCD Mallorca był świetny w wykonaniu FC Barcelony. Duma Katalonii wygrała 3:0, a dwie bramki zdobył Ansu Fati. Hiszpańscy dziennikarze wzięli pod lupę występ nie tylko jego, ale też Roberta Lewandowskiego.

Mateusz Byczkowski

"Mundo Deportivo": Ansu Fati błyszczy w dniu pożegnania z Camp Nou

Światła zgasły na Camp Nou podczas niedzielnego wieczoru. "Mundo Deportivo" wspomina jednak, że Ansu Fati "zrehabilitował się i zabłysnął własnym światłem". Hiszpan w meczu z RCD Mallorca zdobył dwie bramki. Natomiast słynna gazeta doceniła również Roberta Lewandowskiego, a jego asystę przy drugiej bramce Fatiego nazwała "wspaniałą". Dodano też, że reprezentant Polski był bliski przerwania klątwy rzutów wolnych. Bliski, ponieważ jego strzał wylądował na poprzeczce.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy FC Barcelona obroni tytuł mistrza Hiszpanii w przyszłym roku?