Probierz zaskoczy powołaniami? To oni mogą być nieoczywistymi wyborami

Już 5 października zostaną ogłoszone pierwsze powołania nowego selekcjonera reprezentacji Polski, Michała Probierza. Być może trener zdecyduje się na nietypowe rozwiązania. Przyjrzeliśmy się potencjalnym ciekawym kandydaturom (kolejność przypadkowa).

Bogumił Burczyk
Bogumił Burczyk

1. Michał Rakoczy (Cracovia)

Gdyby zawodnik Cracovii znalazł się na liście powołań, bardziej obeznani sympatycy piłki nożnej z pewnością nie byliby zdziwieni. To właśnie Probierz wypromował Rakoczego i dał mu szansę debiutu w PKO Ekstraklasie. 21-letni pomocnik od samego początku sezonu zbiera dobre opinie i zdecydowanie wyróżnia się na tle zespołu z Krakowa. Wiedzie prym także w reprezentacji do lat 21, o czym na własnej skórze boleśnie przekonali się Kosowianie (Rakoczy dwukrotnie pokonał bramkarza rywali i dołożył asystę - przyp. red.). Zanotował także trafienie przeciwko Pogoni Szczecin. Wcale niewykluczone, że Probierz zaskoczy i sięgnie właśnie po niego. Jeśli nawet nie teraz, to w niedalekiej przyszłości. W końcu mógł ostatnimi czasy przyglądać mu się z bliska, jako trener reprezentacji młodzieżowej.

OGLĄDAJ MECZE REPREZENTACJI W PILOCIE WP (link sponsorowany)

Czy przynajmniej dwóch zawodników z powyższego zestawienia, otrzyma twoim zdaniem powołanie do reprezentacji Polski na najbliższe zgrupowanie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
Komentarze (2)
 • Jonasz Tomasz Zgłoś komentarz
  Panie Burczyk, a może tak Buncol, Szarmach, Gadocha, Gorgoń i Tomaszewski też ciekawe kandydatury. Można przytoczyć ze sto nazwisk i wróżyć z fusów tylko po co? Każdy może nazwać
  Czytaj całość
  się specjalista Burczyk i pisać pierdoły nikomu nie potrzebne. Napisz coś mądrego, bo to to widziałeś na dnie szklanego kufla.
  • kamilksf Zgłoś komentarz
   Helik strzelił gola na wagę remisu nie zwycięstwa.