"Zejście zezłoszczonego Lewandowskiego". O tym momencie pisze się w Hiszpanii

FC Barcelona odpadła po porażce w Pucharze Króla z Athletic Bilbao (2:4). Polski napastnik został zmieniony w 78. minucie, mimo że wcześniej strzelił bramkę. "Lewandowski wyłonił się z ciemności" - zauważają lokalne media.

Arkadiusz Dudziak

El Mundo Deportivo: Zejście zezłoszczonego Lewandowskiego

FC Barcelona odpadła z Pucharu Króla, mimo że prowadziła już na wyjeździe 2:1 z Athletic Bilbao. To kolejny tytuł, który umknął Dumie Katalonii w ostatnich miesiącach. Robert Lewandowski strzelił jedną bramkę. Umiejętnie dołożył nogę przy wybiciu obrońcy rywali, a piłka powędrowała do siatki.

W drugiej połowie musiał jednak zejść z boiska. "Kulminacją momentu zmian było zejście zezłoszczonego Lewandowskiego w 78. minucie. Zastąpił go Joao Felix" - pisze "El Mundo Deportivo".

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy FC Barcelona zdobędzie w tym sezonie mistrzostwo Hiszpanii?