Hiszpańskie media w euforii po meczu Barcelony. Lewandowski "Dostał nagrodę"

Dziennikarze z Półwyspu Iberyjskiego docenili awans Barcelony do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. A co piszą o postawie Roberta Lewandowskiego?

Arkadiusz Dudziak

Sport.es: Barca znów się liczy w Europie

W pierwszym meczu rywalizacji w 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy FC Barceloną oraz SSC Napoli padł remis 1:1. W rewanżu to jednak Duma Katalonii okazała się zdecydowanie lepsza. Wynik ustalił Robert Lewandowski, który trafił do siatki w ostatnich minutach spotkania.

"Barca znów ryczy w Europie" - pisze sport.es. "Drużyna doświadczyła w tym meczu wszelkich wrażeń. Od początkowej lawiny, poprzez cierpienie aż do wyroku, który Barcelona wykonała dzięki zmianom Xaviego" - ocenia autor. "Lewandowski zamknął mecz" - dodaje.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy FC Barcelona wygra w tym roku Ligę Mistrzów?