Szaleństwo po meczu otwarcia. Niemieckie media piszą o jednym

Reprezentacja Niemiec zaliczyła znakomity początek Euro 2024 i na start zdemolowała w grupie A Szkocję. Sprawdziliśmy, o co tym spotkaniu piszą niemieckie media. Wszędzie przewijają się te dwa słowa.

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk

"Bild"

"Wymarzony początek" - piszą po meczu otwarcia wszyscy niemieccy dziennikarze. Drużyna Juliana Nagelsmanna zrobiła w piątek wszystko, żeby przywitać się ze swoją publicznością z wielkim przytupem. W spotkaniu Niemcy - Szkocja w grupie A Euro 2024 padło aż sześć bramek i... wszystkie zdobyła ekipa gospodarzy.

Starcie zakończyło się wynikiem 5:1 (---> RELACJA). Jedyną "skazą" na naszym zachodnim sąsiedzie był gol samobójczy Antonio Ruedigera.

"Ekipa Juliana Nagelsmanna dominowała w grze i rozbiła przytłoczonych Szkotów. To był występ, który rozwiewa wszystkie obawy i zmartwienia związane z mistrzostwami Europy. Wątpliwości, które pojawiły się po testach z Ukrainą i Grecją zniknęły po dziesięciu minutach! Po latach pełnych kryzysów, zmian trenerskich i rozczarowań turniejowych ten występ mógł być początkiem renesansu wielkiego futbolowego narodu Niemiec" - ekscytuje się "Bild".

---> To była deklasacja. A na trybunach? Zaskakujące sceny

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
Komentarze (1)
  • kopię piłkę Zgłoś komentarz
    Jak powiedział kiedyś John Porter dawno temu w wywiadzie dla Bravo Sport - "Szkoci grają bardzo nieciekawy futbol" - i ja się z tym zgadzam - ale zawsze jak grają Niemcy to
    Czytaj całość
    dopinguję ich przeciwników! 5 do 1 dla Niemców to dla mnie tragedia...