"Zdruzgotani". Szkockie media w rozpaczy

Reprezentacja Szkocji przegrała z Węgrami (0:1) i pożegnała się z Euro 2024. Szkockie media są w rozpaczy po takim wyniku. Zwłaszcza że Węgrzy zwycięstwo zapewnili sobie w doliczonym czasie gry.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk

"The Scottish Sun": Zdruzgotani po bolesnej porażce

Reprezentacja Szkocji przystępowała do meczu z Węgrami z dużym entuzjazmem. Wszak miała jeszcze szansę na bezpośredni awans z grupy, a rywale na swoim koncie nie mieli żadnych punktów. Po wyrównanym spotkaniu Szkoci musieli jednak uznać wyższość przeciwnika i pożegnali się z Euro 2024. Cały kraj jest w rozpaczy.

"Szkocja jest zdruzgotana po bolesnej porażce z Węgrami. Zespół Steve’a Clarke’a był o krok od przejścia do historii jako pierwszy, który zakwalifikował się do fazy pucharowej dużego turnieju. Jednak nadzieje te rozwiały się w Stuttgarcie, gdy Węgrzy strzelili gola w ostatniej minucie doliczonego czasu gry. Wielu kibiców zalało się łzami, gdy musiało zakończyć pełną wrażeń imprezę w Niemczech i zaplanować powrót do domu" - relacjonuje "The Scottish Sun".

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
Komentarze (4)
 • Johnu Czekaj Zgłoś komentarz
  Dlaczego piszą że rozegrano 100 minut? Przecież grali 90 minut a 10 minut trwała przerwa w grze. Gdyby wziąć pod uwagę czas trwania spotkania to tak naprawdę trwało ono 115 minut bo
  Czytaj całość
  przecież była przerwa między polowami.
  • jay jay Zgłoś komentarz
   Jest tylko jedna drużyna która nie zdobyła jeszcze żadnego punktu. I najpewniej nie zdobędzie.