Najlepsza jedenastka 22. kolejki T-Mobile Ekstraklasy!

Zawisza Bydgoszcz jeszcze walczy o pozostanie w T-Mobile Ekstraklasie. Po dobrym meczu zawodników drużyny Mariusza Rumaka nie mogło zabraknąć w naszym zestawieniu. Kto jeszcze do niego trafił?

 Redakcja
Redakcja

Dariusz Trela (PGE GKS Bełchatów)
Zapłacił debiutanckie frycowe i zaliczył kilka niepewnych interwencji, ale z minuty na minutę szło mu coraz lepiej. W końcu został kluczowym zawodnikiem PGE GKS-u w spotkaniu z Wisłą. Śnić się może Pawłowi Brożkowi, bo kilka razy dał mu się mocno we znaki. Ładnie bronił groźne strzały z dystansu (np. w 35 minucie uderzenie Sadloka).


Trelę w takiej formie chcemy oglądać zdecydowanie częściej. W przeszłości ten bramkarz udowodnił już bowiem, że może decydować o wynikach spotkań. Czy w Bełchatowie wróci do dawnej, wysokiej formy?

Najgorsza jedenastka 21. kolejki T-Mobile Ekstraklasy!

Najlepszym piłkarzem 22. kolejki T-Mobile Ekstraklasy był:

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (4)
 • dadi2 Zgłoś komentarz
  Jak na moje, to widać, że Pawłowski to poziom o wiele wyższy niż Ekstraklasa. Wójcicki jak tak dalej pójdzie, to może być nawet najlepszym bocznym obrońcą w lidze.
  • tk72 Zgłoś komentarz
   Gdzie Pawlowski najlepiej wyszkolonym technicznie pilkarzem Zawiszy...?!!! Jest conajmniek kilku o niebo lepiej wyszkolonych...i przy tym z mniej wybujalym ego...
   • siedemosiem Zgłoś komentarz
    slajdy, nie czytam dalej.
    • Piotruś Pan Zgłoś komentarz
     Wójcicki gra na prawej obronie, a nie na lewej.