Najlepsza jedenastka 31. kolejki T-Mobile Ekstraklasy!

Za nami pierwsza kolejka T-Mobile Ekstraklasy po podziale na grupy. Którzy z zawodników pokazali najwyższe umiejętności? Kto trafił do naszego zestawienia? Nie zabrakło niespodzianek.

 Redakcja
Redakcja

Matus Putnocky (Ruch Chorzów)
Dobry bramkarz musi mieć też sporo szczęścia. To golkiperowi Niebieskich towarzyszy od momentu, gdy tylko trafił do T-Mobile Ekstraklasy. Ten specjalista od skutecznych interwencji przy rzutach karnych ma za sobą kolejne udane spotkanie.


W meczu w Kielcach Putnocky po raz kolejny pokazał, że bramkarski fach nie jest mu obcy. Uratował Ruch w kilku sytuacjach i jako jedyny golkiper w ostatniej kolejce zachował czyste konto.

Najlepszym piłkarzem 31. kolejki T-Mobile Ekstraklasy był:

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (3)
  • Michał W. Zgłoś komentarz
    Najlepszym piłkarzem 31. kolejki był... (^^) :))) Tu każdy z kibiców widziałby swojego ulubieńca, trudno więc o obiektywny wybór ;D Pierwsza kolejka fazy finałowej sypnęła
    Czytaj całość
    niespodziankami, połowa spotkań zakończyła się zwycięstwami gości: Lecha, Lechii, Ruchu, Górnika Łęczna, co stawia te zespoły w dobrej sytuacji przed kolejnymi meczami o tytuł MP, o grę w pucharach europejskich i o utrzymanie w Ekstraklasie. Chyba, że teraz w/w ekipy wykażą się równą 'gościnnością' jak ich rywale z pierwszej kolejki ;)