Finał Ligi Europy: Oceny WP SportoweFakty

Liverpool FC i Sevilla FC zmierzyły się w finale Ligi Europy. Portal WP SportoweFakty ocenił grę piłkarzy obu drużyn w tym spotkaniu. Kto wypadł najlepiej? Jak zaprezentował się Grzegorz Krychowiak? Sevilla FC zwyciężyła 3:1.

Redakcja
Redakcja

Skala ocen 1-10 (wyjściowa 6):

Simon Mignolet (Liverpool FC) - 6,0

Jego świetna interwencja w 60. minucie uratowała Liverpool FC przed stratą gola. Puścił trzy bramki, ale nie mógł zrobić zbyt wiele, aby zapobiec ich utracie. Simona Mignoleta nie można obwiniać za porażkę "The Reds".

David Soria (Sevilla FC) - 6,5

Przy strzale Daniela Sturridge'a, po którym Liverpool objął prowadzenie, nie miał większych szans na skuteczną interwencję - młody Anglik uderzył idealnie. Natomiast wcześniej w 24. minucie wyszedł obronną ręką z pojedynku sam na sam z Sturridgem. Królował na przedpolu.

Oglądaj mecz Real Betis - Sevilla FC na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy Sevilla FC odniosła zasłużone zwycięstwo?