Armenia - Polska. Symulacja WP SportoweFakty: tak zagramy w Erywaniu

Komu w czwartkowym meczu 9. kolejki el. MŚ 2018 z Armenią zaufa Adam Nawałka? Po blisko rocznej przerwie do "11" wróci Grzegorz Krychowiak, ale Polska znów nie zagra w najmocniejszym składzie. Początek spotkania o godzinie 18:00.

Maciej Kmita

Łukasz Fabiański

W bramce zmiany nie będzie - numerem jeden na gorącym terenie w Erywaniu pozostanie Łukasz Fabiański. Zresztą Adam Nawałka nie ma dużego pola manewru, ponieważ 32-latek jest jedynym naszym golkiperem, który gra regularnie w drużynie klubowej - Łukasz Skorupski, Wojciech Szczęsny i Przemysław Tytoń są w swoich zespołach jedynie zmiennikami.

Fabiańskiemu trzeba oddać, że jeszcze nigdy nie zawiódł w reprezentacji. Trudno przypomnieć sobie spotkanie, w którym przez niego straciliśmy punkty. Owszem, we wrześniowym meczu z Danią (0:4) zawinił przy jednej z bramek, ale w Kopenhadze w polskim zespole nic nie funkcjonowało dobrze.

Czy Polska pokona Armenię?

Komentarze (38)
  • Szmondak Zgłoś komentarz
    Wszystko się sprawdziło oprócz bramki. Fabiańskiego zastąpił Szczęsny, reszta trafiona.
    • pilak Zgłoś komentarz
      Brak drugiego napastnika to tragedia, jedziemy po zwycięstwo, a wystawiamy defensewny skład. Szkoda
      • superA Zgłoś komentarz
        Według Rankingu Fifa Polska 6 Armenia 83 powinniśmy ich rozgromić z 5:0 używając 60% mocy i jeszcze czuć niedosyt, ale jak wszyscy wiemy Ranking fifa to... ranking fifa, co pokazała nam Dania. Nie spodziewam się łatwego meczu, ale mówimy tu o Armenii, nawet w nie najmocniejszym składzie trzeba wygrać, bo inaczej nie ma czego u Putina szukać. A tutaj jeszcze pokaz jak poradzili sobie wirtualni koledzy XD:
        • Wch Hu Zgłoś komentarz
          pajac pazdan znowu zawali mecz
          • SY91 Zgłoś komentarz
            kur..a zas linetty? ten facet w kazym meczu jest tak osrany ze glowa mala. same straty nic po za tym..naprawde nie ma innych? lepiej napastnika za niego wspusic
            • Mateusz Damps Zgłoś komentarz
              Znowu ten linetty .jaki on jest slaby. Nie mamy lepszych graczy .
              • Yakubu86 Zgłoś komentarz
                SZCZE na redaktora który to pisał i pomysłodawcę aby zrobić te DURNE strony. NIKOMU nie chce się ciągle naciskać "następna" aby móc przeczytać cały artykuł HOMO ERECTUSY z wp.
                Czytaj całość
                ZDECHNIJCIE LAMUSY.
                • Janko23 Zgłoś komentarz
                  Przestańcie się podniecać. To nie skład na mecz a tylko symulacja WP.
                  • Andrzej Cerazy Zgłoś komentarz
                    juz ten balon jest pompowany od kilku dni-- przestancie pompować
                    • zibiza Zgłoś komentarz
                      jesteśmy liderem grupy jedziemy do słabej Armenii i gramy jednym napastnikiem wielki błąd znowu będzie kopanina na oślep górne piłki i pewnie nerwowo a Lewandowskiego będą kopać i
                      sponiewierać i sam nic nie zdziała przyjdzie 78 minuta meczu to wpuści drugiego napastnika na 15 minut co niewiele wniesie mam nadzieje że przynajmniej wymęczymy 1:0 bo remis będzie bolesną porażką jeśli wygramy 2:0 lub więcej to będę miło pozytywnie zaskoczony aha zapomniałem dodać nie dajcie sobie strzelić babola w pierwszych 15 minutach
                      • Realista... Zgłoś komentarz
                        Po meczu Nawałka jak zwykle... "dokonamy analizy i wyciągniemy wnioski" i nadal żadnej strategii, taktyki czy koncepcji gry. Lewy dalej osamotniony a na boisku chaos !!! Nie