Zakończony

Pogoń Szczecin

90+3'

Gol! Strzelił Wahan Biczachczjan.

To się nie dzieje! Wahan Biczachczjan po raz kolejny! Pogoń Szczecin strzeliła gola w doliczonym czasie! Ormianin jest niesamowity. Tym razem po jego uderzeniu z dystansu piłka wtoczyła się do bramki pomimo interwencji Rafała Strączka.

109
53
15
30
53
90+1'
90'

Doliczone cztery minuty.

6
3
6
2
4
86'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Dąbrowski za wślizg w nogi przeciwnika.

9
1
4
5
82'

Stal Mielec przeniosła grę pod bramkę Pogoni Szczecin. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka zaliczyła lądowanie blisko Dantego Stipicy i została tam przechwycona przez Chorwata.

16
9
7
7
9
79'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Drygas za zachowanie poza boiskiem.

15
8
5
5
11
77'

Mateusz Żyro interweniował blisko linii bramkowej. Pogoń Szczecin razi nieskutecznością, ponieważ niewiele później kolejne uderzenie zostało poskromione przez Rafała Strączka!

4
3
2
5
7
76'
75'

Kwadrans do końca podstawowego czasu i Kosta Runjaić nie ma pomysłu na przeprowadzenie zmian. Gra wygląda w zasadzie cały czas tak samo, ale efekt ataku pozycyjnego Pogoni Szczecin jest taki jak wskazuje wynik.

3
1
3
1
74'
69'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka spadła nieco przypadkowo pod nogami Pawła Stolarskiego. Sytuacyjne uderzenie, ale wyraźna pomyłka i tym razem Rafał Strączek nie musiał prezentować umiejętności między słupkami. Po zaledwie minucie również spudłował Kamil Grosicki.

4
1
4
3
15
65'

Igor Łasicki główkował po wrzutce i ponownie na posterunku bez zarzutu Rafał Strączek. W przeszłości bramkarz Stali Mielec mocno zaszedł za skórę Portowcom i zanosi się na powtórkę z rozrywki.

8
3
4
1
10
63'

Kartka dla sztabowca Pogoni Szczecin.

8
4
6
9
13
62'

Świetna interwencja Rafała Strączka. Rzucił się w kierunku piłki po próbie Jakuba Bartkowskiego, który wykonywał dobitkę uderzenia Kamila Grosickiego zablokowanego przez Bożidara Czorbadżijskiego.

4
4
6
4
4
60'

Wszyscy piłkarze, poza Dante Stipicą, na połowie Stali Mielec. W kwadransie po przerwie ogromna przewaga szczecinian pod względem posiadania futbolówki.

8
3
1
1
5
58'

Luka Zahović nie przymierzył w bramkę po podaniu Pawła Stolarskiego. Nie potrafił on jednocześnie ominąć Rafała Strączka, a także umieścić piłki po właściwej stronie dalszego słupka.

1
54'

Również Stal Mielec zakończyła strzałem celnym akcję oskrzydlającą. Maciej Domański główkował prosto w ustawionego w odpowiednim miejscu bramkarza Pogoni Szczecin.

8
5
3
3
3
52'

Kolejny korner dla Pogoni Szczecin po niedokładnym dośrodkowaniu Pawła Stolarskiego i niefrasobliwej interwencji Arkadiusza Kasperkiewicza. Krótkie rozegranie, wrzutka Kamila Grosickiego i Rafał Strączek rozprawił się z pierwszym strzałem celnym Igora Łasickiego.

6
5
2
3
2
49'

Przerwa w grze po ostrym faulu Arkadiusza Kasperkiewicza na Sebastianie Kowalczyku.

2
2
4
3
11
48'

Piłka ponownie w grze.

5
2
3
1
2
46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Mielcu. Gospodarze całkiem nieźle neutralizowali Pogoń Szczecin, która nie dość, że ma problem z kontuzjami, to jeszcze z nieskutecznością. Przed przerwą nie było uderzenia celnego przyjezdnych.