12
8
13
88'

W trwającej edycji Ligi Mistrzów Robert Lewandowski wystąpił we wszystkich czterech spotkaniach i zdobył już osiem bramek. Maszyna.

247
91
32
11
23
86'

Szymon Marciniak musiał przerwać grę. Dwóch kibiców pojawiło się na murawie Allianz Arena.

28
30
61
13
37
85'
20
8
16
12
26
84'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Manuel Neuer.

Hat-trick reprezentanta Polski! To była niesamowita akcja. Manuel Neuer bezpośrednio zagrał do Roberta Lewandowskiego, który poradził sobie z Odisseasem Vlachodiomsem i znalazł drogę do siatki.

765
298
99
14
35
83'

Robert Lewandowski w indywidualnej akcji przed polem karnym. Polak był za bardzo odchylony i niecelnie uderzył.

17
9
29
33
51
81'

Jak dotąd zawodnicy Benfiki Lizbona oddali dwa celne strzały na bramkę Manuela Neuera, bramkarz Bayernu Monachium dwa razy wyciągał piłkę z siatki.

11
12
14
17
32
79'

Zamieszanie pod bramką "Orłów". Robert Lewandowski przepuścił piłkę między nogami i Thomas Mueller zmarnował dobrą okazję. Po chwili Vlachodimos zatrzymał polskiego snajpera.

8
5
27
15
30
77'

Benfica Lizbona. Schodzi: Joao Mario. Wchodzi: Paulo Bernardo.

12
77'
76'

Podopieczni Jorge Jesusa wyciągnęli wnioski i nie cofnęli się do defensywy. W pierwszym meczu Benfica przegrała 0:4.

4
4
5
7
24
74'

Gol! Strzelił Darwin Nunez. Asystował mu Joao Mario.

Topnieje przewaga Bayernu Monachium! Joao Mario ośmieszył Dayota Upamecano i wystawił piłkę Darwinowi Nunezowi. Napastnik Benfiki strzelił między nogami Manuela Neuera.

34
22
24
17
92
72'
37
11
8
7
6
71'
69'

16
68'

Robert Lewandowski w pierwszych 100 meczach w Lidze Mistrzów uzbierał 80 trafień. Pod tym względem jest lepszy od Lionela Messiego (77 goli) i Cristiano Ronaldo (64 gole).

147
56
14
6
17
65'
8
5
8
7
17
65'
10
4
8
9
13
64'

Benfica Lizbona. Schodzi: Pizzi. Wchodzi: Rafa Silva.

5
4
8
10
13
64'
64'

Benfica Lizbona. Schodzi: Everton. Wchodzi: Diogo Goncalves.

Diogo Goncalves #17
1
2
3
10
64'

Kingsley Coman ponownie zatrudnił greckiego bramkarza. Piłka przeleciała obok słupka.

7
5
9
4
13
63'

Bayern Monachium w natarciu! Benjamin Pavard zmusił do interwencji Odisseasa Vlachodimosa, tylko rzut rożny.

19
8
7
8
16
61'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Leroy Sane.

Zrehabilitował się Robert Lewandowski. Leroy Sane dobrze podał do polskiego napastnika, który przelobował bramkarza Benfiki Lizbona. 80. gol Lewandowskiego na poziomie Ligi Mistrzów.

547
215
41
11
31
60'

Joshua Kimmich wykonał rzut rożny. Chwilę później do piłki dopadł Dayot Upamecano, francuski obrońca był na pozycji spalonej.

9
4
10
9
13
58'

Bawarczycy próbowali przerzucić ciężar gry na prawą stronę. Gilberto wybił pikę na rzut rożny.

11
55'

Celne uderzenie Roberta Lewandowskiego. Odisseas Vlachodimos bez żadnego problemu złapał piłkę.

28
13
11
11
21
54'

Po zmianie stron podopieczni Juliana Nagelsmanna dyktują tempo gry. Goście nie mają zbyt wiele do powiedzenia.

17
10
6
11
10
52'

Leroy Sane świetnie wszedł w drugą połowę. Joshua Kimmich wypuścił podaniem kolegę, który minimalnie spudłował. Benfica miała dużo szczęścia.

11
7
7
10
9
51'

Żółtą kartkę otrzymał Dayot Upamecano.

12
8
7
11
18
49'

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Alphonso Davies.

Doskonale współpracują piłkarze Bayernu Monachium! Alphonso Davies zgrał piłkę głową do Leroya Sane, skrzydłowy pięknym wolejem pokonał Odisseasa Vlachodimosa.

117
57
10
11
19
47'

Bayern Monachium atakuje. Robert Lewandowski chciał zagrać piętą do Serge'a Gnabry'ego, Benfica przejęła piłkę.

13
7
9
11
20
46'

Gramy dalej! Benfica wznowiła grę od środka.

7
2
4
5
9
komentarz

Robert Lewandowski już wrócił na murawę i jest gotowy do gry. Co ciekawe, reprezentant Polski po raz pierwszy nie wykorzystał "jedenastki" w Lidze Mistrzów.

komentarz

Kibice Bayernu Monachium nie są przyzwyczajeni do takich obrazków. To był siódmy niewykorzystany rzut karny w karierze Roberta Lewandowskiego.

10
17
57
26
37
45+1'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Robert Lewandowski!

Coś nieprawdopodobnego! Robert Lewandowski podszedł do rzutu karnego i fatalnie uderzył. Odisseas Vlachodimos złapał piłkę.

62
62
208
145
340
45'

Dwie minuty doliczone.

40
14
12
12
20
45'

13
45'

Nie mogło być innej decyzji. Szymon Marciniak wskazał na jedenasty metr.

90
28
10
7
13
45'

Szymon Marciniak wstrzymał grę. To może być "jedenastka" dla monachijczyków!

54
18
4
5
23
44'

Strzał Leona Goretzki został zablokowany. Niemiec domaga się rzutu karnego po zagraniu ręką Lucasa Verissimo.

29
14
7
4
14
43'

Odisseas Vlachodimos ma bardzo dużo pracy. Kingsley Coman nie opanował piłki w polu karnym i golkiper oddalił grę od własnej bramki.

3
9
5
11
19
41'

Alphonso Davies rozpoczął akcję Bayernu Monachium. Przed polem karnym ustawiony był Benjamin Pavard, Francuz spudłował.

5
5
7
9
14
40'

Dwójkowa akcja duetu Kingsley Coman - Serge Gnabry. Sędzia Szymon Marciniak odgwizdał spalonego.

8
5
8
12
22
38'

Gol! Strzelił Felipe Morato. Asystował mu Alejandro Grimaldo.

Portugalczycy łapią kontakt! Zawodnicy krótko rozegrali rzut rożny, Alejandro Grimaldo dośrodkował z lewego skrzydła, a następnie Felipe Morato mocno uderzył głową.

102
36'

Serge Gnabry stanął oko w oko z Odisseasem Vlachodimosem. Skrzydłowy Bayernu mógł zrobić więcej, Grek zażegnał niebezpieczeństwo.

2
7
6
10
17
36'

Roman Jaremczuk ruszył środkiem boiska i oddał strzał. Piłka przeleciała obok słupka.

6
4
6
6
17
35'

Roman Jaremczuk był szybszy od Dayota Upamecano, lecz po chwili stracił piłkę. Gospodarze kontratakują.

9
6
10
8
6
34'

Joshua Kimmich został brutalnie sfaulowany przez Gilberto. Szymon Marciniak przeprowadził rozmowę wychowawczą z graczem gości.

21
12
10
8
13
32'

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Robert Lewandowski.

Cudowna akcja monachijczyków, Robert Lewandowski do gola dorzucił asystę! Polak zagrał do Serge'a Gnabry'ego, który efektownym strzałem piętą pokonał bramkarza Benfiki Lizbona.

414
189
47
12
23
30'

Joao Mario przerzucił piłkę do Jana Vertonghena, belgijski obrońca został wypchnięty z pola karnego Bayernu Monachium.

18
14
11
6
21
28'

Robert Lewandowski uczcił swój setny występ w Lidze Mistrzów. Dorobek reprezentanta Polski to 79 trafień i 22 asysty.

130
55
12
10
12
26'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Kingsley Coman.

Monachijczycy obejmują prowadzenie! Kingsley Coman zatańczył z dwoma obrońcami Benfiki Lizbona i po chwili zagrał na głowę Roberta Lewandowskiego. Polak z niewielkiej odległości trafił do siatki, to jego szósty gol w bieżącej edycji Ligi Mistrzów.

845
361
85
22
37
25'

Nieporozumienie na linii Everton Soares - Alejandro Grimaldo. Manuel Neuer wznowi grę z piątego metra.

15
11
4
3
11
24'

Bayern Monachium jest stroną przeważającą i miał już kilka sytuacji. Benfica Lizbona dzielnie się broni.

19
12
12
11
14
22'

Alphonso Davies obchodzi dzisiaj 21. urodziny.

28
16
6
5
8
20'

Kolejne groźne dogranie Kingsleya Comana. Tym razem strzał oddał Benjamin Pavard, Vlachodimos nawet nie musiał interweniować.

3
2
2
5
17
19'

Alphonso Davies technicznie przymierzył zza pola karnego i Odisseas Vlachodimos wykazał się refleksem!

3
4
9
5
7
18'

Kingsley Coman przeprowadził rajd prawą stroną i dośrodkował do Leroya Sane. Niemiec nie potrafił sfinalizować tej akcji.

5
4
2
3
16
17'

Dobry moment Benfiki Lizbona. Z dystansu uderzał Everton Soares, reprezentant Brazylii przeniósł piłkę nad poprzeczką.

5
11
13
5
16
16'

Polscy sędziowie sprawdzili tę sytuację. Nie ma bramki dla Benfiki Lizbona!

30
16
6
6
9
15'

Rzut rożny dla "Orłów". Everton Soares dośrodkował i po chwili Manuel Neuer musiał wyciągać piłkę z siatki. Pizzi był jednak na spalonym.

11
5
4
8
6
13'

Alphonso Davies zgrywał głową do Roberta Lewandowskiego. Lucas Verissimo przechwycił piłkę.

6
4
11
8
7
11'

Wrzutka Kingsleya Comana do Roberta Lewandowskiego, piłka odbiła się od głowy Polaka i trafiła pod nogi Leona Goretzki. Niemiec nie trafił w światło bramki.

6
3
9
8
24
10'

W pierwszych minutach dobrze wygląda Kingsley Coman. Francuz jest bardzo aktywny na prawej stronie boiska.

17
6
6
5
5
8'

Akcja cały czas toczy się pod polem karnym Benfiki Lizbona. Podopieczni Juliana Nagelsmanna szukają sobie pozycji do strzału.

24
9
2
3
6
6'

Kingsley Coman z łatwością minął Alejandro Grimaldo i Odisseas Vlachodimos miał problemy ze strzałem Serge'a Gnabry'ego. Chwilę później bramkarz uprzedził Roberta Lewandowskiego.

4
2
10
4
8
5'

Kontra Bayernu Monachium. Kingsley Coman napędził atak i przekazał piłkę Serge'owi Gnabry'emu. Niemiec przegrał pojedynek z Janem Vertonghenem.

11
4
11
1
19
3'

Alejandro Grimaldo zagrywał z rzutu wolnego w pole karne i nikt nie przeciął toru lotu piłki. Najbliżej był Felipe Morato.

6
1
11
3
8
1'

Benfica Lizbona próbowała zaskoczyć defensywę gospodarzy! Pizzi dwa razy uderzał na bramkę Manuela Neuera, jednak został zablokowany.

6
8
7
4
13
20:23

Manuel Neuer wygrał losowanie, Bayern Monachium rozpocznie od środka.

18
8
3
1
4
20:23

Piłkarze już pojawili się na murawie Allianz Arena. Z głośników rozbrzmiewa hymn Ligi Mistrzów.

18
6
1
3
Jakim wynikiem zakończy się dzisiejszy mecz?