1
1
90+2'
GOOOOOOL!!!

Zabójcza końcówka Widzewa. Jakub Łukowski zabawił się z obroną GKS-u, która bezskutecznie próbowała wybić piłkę. Mecz w Katowicach chyba zakończy się remisem.

Widzew Łódź
21
7
1
11
21
89'

Jest interwencja Gikiewicza. Piłka jednak wraca w posiadanie GKS-u. Wiele wskazuje na to, że wynik utrzyma się do końca spotkania.

1
3
4
90'
ZMIANA
90'
ZMIANA
85'
ŻÓŁTA KARTKA
Widzew Łódź
6
5
1
82'
4
81'
ZMIANA
80'
ZMIANA
80'
ZMIANA
77'

Mogło być 3:1. GKS jednak nie trafia do pustej bramki. Przeszkodził słupek. Wcześniej zaś i tak był spalony.

1
3
1
2
73'

Dobry rzut rożny w wykonaniu Widzewa. Uderzenie głową przelatuje natomiast minimalnie nad poprzeczką.

3
1
1
1
73'
ZMIANA
71'
ZMIANA
65'

Życzyliśmy sobie, żeby druga połowa wyglądała podobnie do końcówki pierwszej. Niestety na razie należy powiedzieć: nic bardziej mylnego.

1
1
2
3
63'

GKS znowu wpada w pole karne Widzewa. Tym razem jednak obrona stanęła na wysokości zadania. Zaczęło się od straty Gonga.

3
63'

Stosunek posiadania piłki wynosi 41:59 na korzyść Widzewa. Goście oddali także 4 strzały więcej, a łącznie 14.

3
1
2
2
61'
ZMIANA
57'

Kudła zatrudniony. Od rzutu rożnego zacznie Widzew. Sypek mógł przymierzyć lepiej.

3
52'

Groźny kontratak GKS-u. Gospodarze wdarli się w pole karne. Zabrakło tylko celnego strzału.

1
1
4
49'

Widzew pod bramką GKS-u. Ciekawe dośrodkowanie, ale niebezpieczeństwo zażegnane.

1
1
2
1
1
48'

Mamy pierwszy strzał w tej połowie. GKS próbował z dystansu, ale nawet nie było blisko.

1
2
2
1
1
46'

W Katowicach pada deszcz.

3
2
2
1
1
46'

Zaczynamy drugą połowę spotkania. Oby była równie emocjonująca, co końcówka pierwszej.

3
czas Druga połowa
komentarz

Pora na 15 minut przerwy. Nie zapowiadało się, że GKS zejdzie na przerwę z prowadzeniem. Piłka znowu pokazuje, jak nieprzewidywalnym jest sportem.

4
1
1
45+1'

I pomyśleć, że chwilę przed utratą drugiej bramki Widzew miał rzut rożny. Wcześniej Kudła uratował swój zespół od utraty gola, po groźnym uderzeniu z linii pola karnego.

4
3
1
43'
GOOOOOOL!!!

Błędy Widzewa się mszczą. Najpierw nieudana interwencja w obronie, potem Wasilewski z łatwością radzi sobie w polu karnym, wygrywa pojedynek 1 na 1 i uderza w prawy dolny róg bramki. Gikiewicz bez szans.

14
8
1
2
4
38'
GOOOOOOL!!!

Repka wykorzystuje zamieszanie w polu karnym i doprowadza do wyrównania. Tego nie dało się spudłować. Zaczęło się od rzutu z autu. Potem defensywa Widzewa sprezentowała bramkę gospodarzom.

11
8
3
4
7
37'

Na tym etapie mecz delikatnie mówiąc nie porywa.

5
2
4
2
34'

Widzew dośrodkowuje, ale takie wykończenie głową nie mogło się udać. Od bramki GKS.

1
1
30'

GKS prosto w mur.

2
1
1
1
1
31'
5
2
1
2
1
28'

Będzie szansa z rzutu wolnego dla GKS-u. Ibiza ratował się faulem przed polem karnym, bo odskoczyła mu piłka.

Widzew Łódź
3
1
1
1
2
23'

Stosunek posiadania piłki wynosi 38:62 na korzyść Widzewa.

3
1
2
1
19'

Jak na razie nie zanosi się na odpowiedź GKS-u. Widzew coraz częściej gości pod polem karnym zespołu z Katowic

3
1
1
2
15'
Widzew Łódź
6
3
1
1
5
13'
GOOOOOOL!!!

Świetny atak pozycyjny gości, dośrodkowanie z bocznej flanki i bezlitosne wykończenie Rondicia. Widzew obejmuje prowadzenie. Chcieliśmy sytuacji bramkowych, no i proszę.

Widzew Łódź
18
9
2
3
6
12'

Oba zespoły grają dosyć spokojnie. Wciąż czekamy na dogodne sytuacje bramkowe. Widzew oddał tylko jeden celny strzał, ale taki z gatunku liczących się jedynie do statystyk.

3
1
2'

Lepiej zaczął Widzew. Goście utrzymują się przy piłce na połowie rywali i próbują stworzyć sytuację bramkową.

6
2
1
1'

Zaczynamy spotkanie!

3
1
czas Start meczu
20:24

W poprzednim meczu Widzewa Fran Alvarez znalazł się na językach całej piłkarskiej Polski. Jego lekkomyślne zachowanie przyczyniło się do porażki łodzian.

1
20:22

Korzystając z okazji przypominamy oryginalny pomysł sztabu szkoleniowego gości piątkowego meczu. Jednemu z zawodników zadzwonił telefon podczas konferencji. Karę wylosowało mu... koło fortuny.

1
20:21

Gospodarze jak na razie zgromadzili 8 punktów w siedmiu meczach i zajmują dziesiąte miejsce w tabeli. Z kolei Widzew jest ósmy z dorobkiem 11 punktów. Oba zespoły przegrały poprzednie mecze. Łodzianie w Białymstoku, a drużyna z Katowic w Lubinie.

1
20:20

Już za 10 minut rozpocznie się spotkanie 8. kolejki PKO BP Ekstraklasy. GKS Katowice podejmie Widzewa Łódź.