Bundesliga: 19. kolejka
25 sty 2020 18:30
89'

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Kuriozalna bramka. Po wrzutce Gnabry'ego piłka odbiła się od stopy Schuberta i wpadła do bramki.

Bayern Monachium
47
29
12
4
17
89'

Po strzale z dystansu piłka trafiła prosto w ręce Neuera. Wolne tempo gry w ostatnich minutach.

7
3
3
4
1
86'

Fatalne rozegranie akcji przez Schalke. Piłkę przechwycił Neuer.

13
8
2
1
3
83'

Davies bez problemów zatrzymał kontrę Kutucu.

15
5
5
6
81'

Dośrodkowanie Gnabry'ego w pole karne. Piłkę przejął Schubert.

5
4
2
3
8
80'

Schalke. Schodzi: Jonjoe Kenny. Wchodzi: Weston McKennie.

78'
77'

Lewandowski w świetnym stylu ograł obrońę, chciał przelobować Schuberta, ale oddał zbyt mocny strzał i piłka przeleciała wysoko nad poprzeczkę.

7
3
5
14
11
75'

Po rzucie rożnym bez zagrożenia pod bramką Schalke.

3
4
6
7
7
74'

Po wrzutce Kimmicha piłka trafiła do niepilnowanego Lewandowskiego. Dobrą interwencją popisał się Schubert, który uratował swój zespół przed stratą gola.

3
2
6
5
14
73'

Bayern kontynuuje swoją dobrą grę. Jest częściej przy piłce i gości na połowie rywali.

8
4
3
1
1
70'

Podanie w kierunku Lewandowskiego, ale Polak w polu karnym nie zdołał opanować piłki.

5
2
6
17
15
68'
17
4
5
2
1
68'

Jedna z nielicznych akcji Schalke. Przerwana z powodu spalonego.

5
8
1
4
66'

Bayern oddał już 19 strzałów. Schalke odpowiedziało tylko sześcioma.

14
8
1
1
2
64'

Bayern cierpliwie rozgrywa piłkę i czeka na kolejne szanse.

19
5
2
2
1
59'

Lewandowski sam na sam z Schubertem, ale golkiper wygrał pojedynek z polskim napastnikiem.

5
2
5
36
22
58'

Gol! Strzelił Thiago Alcantara. Asystował mu Robert Lewandowski. Kolejna świetna akcja Bayernu. Kimmich odebrał piłkę rywalom, przejął ją Thiago, który następnie odegrał do Lewandowskiego. Polak w polu karnym wyłożył piłkę Hiszpanowi, a ten wpakował ją do pustej bramki.

95
44
8
5
7
57'

Schalke. Schodzi: Rabbi Matondo. Wchodzi: Nassim Boujellab.

2
57'

Schalke. Schodzi: Michael Gregoritsch. Wchodzi: Ahmed Kutucu.

Ahmed Kutucu #15
3
2
2
2
2
56'

Po wrzutce z rzutu rożnego nie było zagrożenia pod bramką Schalke.

3
2
2
5
3
54'

Dwójkowa akcja Daviesa i Perisicia zakończona stratą piłki.

3
1
4
5
2
50'

Gol! Strzelił Leon Goretzka. Po wrzutce z rzutu rożnego piłka trafiła do Goretzki. Jego pierwszy strzał został zablokowany, ale po chwili Niemiec uderzył efektownymi nożycami i zaskoczył Schuberta.

55
22
9
4
7
49'

Świetny strzał Alaby z rzutu wolnego. Jeszcze lepszą interwencją popisał się Schubert.

8
2
7
6
8
48'

Lewandowski sfaulowany tuż przed polem karnym. Będzie szansa dla Bayernu.

12
3
3
1
2
46'

Początek drugiej połowy.

7
2
3
2
3
Czy Bayern Monachium w drugiej połowie podwyższy prowadzenie?
20
5
1
4
2
45+2'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Leon Goretzka. Znów Bayern rozklepał defensywę rywali. Perisić dograł ze skrzydła na głowę Goretzki, ten podał do wbiegającego Muellera, który bez problemów pokonał Schuberta.

68
22
8
5
7
45+1'

Po wrzutce z rzutu rożnego strzelił Lewandowski. Obronił Schubert.

6
3
6
20
20
45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

10
5
4
3
4
45'

Perisić w polu karnym wdał się w drybling i dograł do Lewandowskiego. Ten strzelił głową i trafił w Oczipkę.

10
8
6
8
6
43'

Goretzka szukał w polu karnym Lewandowskiego. Jego podanie przejęli goście.

6
3
7
8
15
41'

Matondo wyłożył piłkę do Harita. Ten nie zdołał jednak oddać strzału. Wywalczył tylko rzut rożny.

13
6
6
2
2
37'

Bayern kilkoma podaniami rozklepał defensywę rywali. Pavard dośrodkował ze skrzydła, Goretzka podał do Lewandowskiego, a ten wpakował piłkę do pustej bramki. Gol nie został jednak uznany, gdyż Pavard był na spalonym.

7
2
9
18
42
36'

Harit zdecydował się na strzał, ale była to kompletnie nieudana próba.

9
5
4
2
5
34'

Alaba zdołał w ostatniej chwili zatrzymać akcję Caligiuriego.

14
6
1
2
6
31'

Mueller w ekwilibrystyczny sposób starał się dograć w pole karne. Niemiec minął się z piłką.

6
4
7
10
6
30'

W polu karnym piłka trafiła do Goretzki. Jego strzał okazał się niecelny.

4
5
5
3
6
29'

Ofiarna interwencja Pavarda, który wślizgiem zatrzymał piłkę i przedłużył akcję Bayernu. Po chwili monachijczycy stracili jednak futbolówkę.

8
4
4
2
3
27'

Akcję Schalke powstrzymał Perisić.

7
1
1
4
6
25'

Davies dośrodkował do Muellera, ten dograł do Goretzki, ale z jego strzałem poradził sobie Schubert.

11
3
5
3
4
23'

Strzał Lewandowskiego z okolic narożnika pola karnego. Obok bramki.

21
7
11
7
5
22'

Bayern cierpliwie rozgrywa piłkę i czeka na kolejne błędy rywali. Stoicki spokój w Bayernie.

13
4
2
1
3
19'

System VAR potwierdził pierwszą decyzję sędziego. Mueller był na spalonym.

8
6
10
10
24
18'

Sytuacja jest sprawdzana przez system VAR. Jeśli spalony był, to minimalny.

13
3
4
8
10
17'

Piłka w siatce Schalke, ale arbiter gola nie uznał. Mueller zdaniem asystenta był na spalonym.

6
4
5
5
19
14'

Indywidualna akcja Daviesa, lecz przed polem karnym stracił piłkę.

17
7
5
7
15
13'

Spokojniejszy fragment meczu, ale Bayern wciąż ma dużą przewagę nad rywalami.

9
6
1
3
5
11'

Lewandowski wyłożył piłkę do niepilnowanego Perisicia. Chorwat strzelił tylko w boczną siatkę.

19
7
5
8
5
10'

Strzał Lewandowskiego zza pola karnego. Prosto w ręce Schuberta.

24
11
5
6
6
9'

Szansa Schalke na wyrównanie. Po uderzeniu Matondo piłka odbiła się od jednego z obrońców Bayernu, przelobowała Neuera i trafiła w poprzeczkę.

14
9
15
7
9
8'

Bayern nie zwalnia tempa i chce podwyższyć prowadzenie.

27
9
6
4
7
6'

Tym samym Robert Lewandowski wyrównał kolejny rekord Bundesligi. Strzelił gola w dziewiątym z rzędu meczu przeciwko Schalke 04.

111
50
18
6
6
6'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Fatalny błąd Schuberta, który po dośrodkowaniu nie zdołał złapać piłki. Przechwycił ją Perisić, który momentalnie podał do Lewandowskiego. Polak huknął bez przyjęcia. Piłkę starał się jeszcze wybić Kabak, ale był bezradny.

496
203
52
13
25
6'

Niedokładne podanie do Lewandowskiego. Szybszy był Nastasić, który daleko wybił piłkę.

6
5
6
3
16
3'

Perisić próbował odegrać do Lewandowskiego, ale piłkę przejęli goście.

11
4
6
3
10
1'

Fatalny błąd Neuera, który podał do niepilnowanego Serdara. Ten po chwili zdecydował się na strzał, ale z łatwością obronił go Neuer.