W polu karnym z piłką znalazł się Szalai, jego strzał zdołał odbić bramkarz!

4
5
5
78'

Po dośrodkowaniu piłki z rogu i jej strąceniu przez Perisciia Lewandowski z bliska nie zdołał wbić do bramki.

6
3
6
5
18
77'

Perisić już uderzał, ale w ostatnim momencie Niakhate wybił piłkę wślizgiem.

2
2
2
2
3
76'

W końcu strzał w meczu. Uderzał Coutinho, bramkarz zdołał sparować piłkę.

6
3
1
1
3
75'

Bayern cały czas utrzymuje się przy piłce, nie pozwala rywalom na zbyt wiele.

9
3
2
2
1
72'

1.FSV Mainz 05. Schodzi: Leandro Barreiro. Wchodzi: Karim Onisiwo.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Leandro Barreiro #35
1
2
3
69'

Zagranie do Perisicia, ten jednak na minimalnym spalonym.

4
1
3
3
67'

Szarpana gra, z boiska momentami wieje nudą.

2
2
5
1
11
64'
13
2
2
5
3
64'
64'

4
64'

Uderzenie sprzed pola karnego Brosinskiego pewnie obronił Neuer.

8
2
1
2
60'

Bayern spokojnie rozgrywa piłkę, rywale nie dają się wciągnąć mistrzom Niemiec.

3
3
1
3
3
57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jeremiah St. Juste.

Jeremiah St. Juste #4
7
3
1
2
5
56'

Starają się zmienić swoją trudną sytuację gospodarze. Mainz w ataku szuka kontaktowego gola.

2
4
6
3
2
53'

Sprzed pola karnego uderzał Leandro Barreiro, Neuer pewnie interweniował.

8
2
1
2
2
52'

Mogło być groźnie pod bramką Bayernu. Nikt jednak nie doszedł do uderzenia, a do bramki było już blisko.

4
2
4
4
5
50'

Lewandowski do Perisicia, dobrze interweniowala obrona gospodarzy.

1
5
1
5
47'

Niepewnie bramkarz, do dogrania Goretzki doszedł Perisić, ale uderzył obok bramki.

4
5
4
1
46'

Wracamy do gry!

8
3
7
2
2
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

3
4
2
5
3
45'

Gol! Strzelił Jeremiah St. Juste. Po dograniu z rogu głową uderzał St. Juste. Piłka odbiła się jeszcze od Goretzki i myląc Neuera i wpadła do bramki. 1:3!

33
24
20
19
38
52'

Bayern tylko na moment oddaje gospodarzom inicjatywę na boisku. Poza tym goście dominują i dążą do zdobycia kolejnych trafień.

8
6
7
4
5
39'

W końcu jest strzał. Oztunali uderzył z ok. 17 metrów, piłka poszybowała ponad bramką.

4
2
4
5
8
39'

Jedna z nielicznych akcji gospodarzy, zabrakło uderzenia na bramkę Neuera.

3
1
7
4
4
36'

Najpierw piłki w polu karnym nie opanował Goretzka, chwilę później futbolówkę niemal do linii końcowej gonić musiał Lewandowski.

4
2
5
3
6
33'

Obraził się Kunde na trenera. Zawodnik Mainz nie podał ręki szkoleniowcowi. Wściekły jest zawodnik gospodarzy.

8
3
3
5
4
32'

1.FSV Mainz 05. Schodzi: Pierre Malong. Wchodzi: Danny Latza.

Pierre Malong #14
6
2
2
5
8
29'

Kolejna akcja Bayernu, Goretzka został jednak zablokowany uderzając z ok. 16 metrów.

1
2
4
8
5
26'

Gol! Strzelił Thiago Alcantara. Asystował mu Alphonso Davies. Alcantara otrzymał pilkę przed polem karnym i mijając rywali niczym tyczki znalazł się dziesięć metrów przed bramką. Mocnego strzału Zentner nie był w stanie obronić. 0:3!

78
33
11
5
8
23'

Znowu groźnie w polu karnym Bayernu, Boateng w ostatnim momencie trącił piłkę.

7
3
6
4
2
22'

Po dośrodkowaniu z prawej strony uderzał Barreiro, piłka odbiła się od słupka!

5
5
1
2
21'

Próba gospodarzy, jednak piłkarzom Mainz udało się przedostać jedynie w okolice linii pola karnego.

5
2
4
4
2
19'

Z lewej strony dośrodkował Davies, wprost w ręce bramkarza.

3
1
5
2
4
18'

Bayern prowadzi 2:0 i wydaje się, że to jeszcze nie koniec kanonady mistrzów Niemiec. Goście nie są w stanie zagrozić przeciwnikowi.

11
5
3
4
3
15'

Po golu dla Bayernu Lewandowski przez moment leżał na murawie, ale ostatecznie sam pozbierał się z niej.

36
8
16
15
13
14'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Leon Goretzka. Lewandowski sam na sam z bramkarzem, ale piłkę w ostatnim momencie podbił mu rywal. Polak padł, futbolówkę przejął Goretzka i dograł do Mullera, a ten mocnym uderzeniem trafi na 0:2!

96
34
13
12
17
10'

Kolejny strzał w meczu Goretzki. Uderzenie z pola karnego poszybowało ponad poprzeczką.

6
6
5
7
12
10'

Bayern po zdobyciu gola stara się zaprosić rywala pod własne pole karne. Ten jednak ma inny plan.

7
9
6
7
4
8'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Benjamin Pavard. A ten znowu! Z prawej strony dośrodkował Pavard, a Lewandowski uderzył przepięknie głową z ok. ośmiu metrów. 0:1!

410
177
37
14
10
6'

Po dograniu z rogu z siedmiu metrów głową tuż obok słupka uderzył St. Juste.

3
5
7
3
7
5'

Lewandowski odegrał piłkę do Goretzki, ten uderzył z ok. 18 metrów. Obok bramki gospodarzy.

5
4
6
3
9
3'

Bayern stara się uzyskać przewagę, goście jednak starają się złapać odpowiedni rytm gry.

5
2
1
1
2
1'