Mocny strzał z pola karnego Beiera, bramkarz sparował piłkę na rzut rożny!

Piątek przed polem karnym do Maiera, ten uderzył z ok. 17 metrów. Piłka trafiła w słupek i wróciła na boisko!

9
4
6
90+2'

Nie zmienia się obraz gry. Hertha cały czas na połowie gospodarzy. Goście szukają czwartej bramki.

3
1
1
5
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

6
5
5
2
3
90'

TSG 1899 Hoffenheim. Schodzi: Christoph Baumgartner. Wchodzi: Ilay Elmkies.

wchodzi Wchodzi
Ilay Elmkies #41
schodzi Schodzi
Christoph Baumgartner #14
1
89'

W tym meczu wszystko jest jasne od dawna. Hertha spokojnie rozgrywa swoje akcje.

3
1
1
2
87'

Ngankam w polu karnym z piłką po zagraniu Piątka, ale Polak nie doczekał się rewanżu i okazja przepadła.

1
2
2
2
5
84'

Kontra Herthy zakończona niepotrzebnym uderzeniem. Maximilian Mittelstaedt powinien podawać do Piątka.

1
1
1
7
11
83'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dennis Geiger.

TSG 1899 Hoffenheim
3
1
1
1
4
83'

Piłkarze Hoffenheim pod polem karnym. Hertha nastawiona na grę z kontry.

2
1
1
1
2
81'

No i pokazał się Piątek. Polak na spalonym, a mógł się znaleźć w dobrej sytuacji.

4
5
2
6
4
79'

Hertha Berlin. Schodzi: Dodi Lukebakio. Wchodzi: Jessic Ngankam.

Jessic Ngankam #30
5
2
1
1
79'
79'
3
1
1
2
3
78'

Gospodarze w ataku. Strzelał Christoph Baumgartner, ale piłka trafiła w boczną siatkę.

4
77'

- Pomocy - zapiszczał Rune Jarstein. Już są przy nim medycy i w jego... slipkach składają co się jeszcze da złożyć.

2
1
2
1
76'

Christoph Baumgartner uderzał z siedmiu metrów. Bramkarz klejnotami rodowymi odbił piłkę i teraz cienko piszczy. Jak to nie wpadło!

2
2
1
3
74'

Gol! Strzelił Matheus Cunha. Cunha przy linii bocznej ograł Akpogumę, uciekl mu i strzałem z ostrego kąta z sześciu metrów pokonał bramkarza. 0:3!

Hertha Berlin
9
5
4
1
2
73'

Benjamin Huebner uderzył wysoko ponad bramką. Hoffenheim stara się dać sobie nadzieję na remis.

1
71'

Zamieszanie pod bramką Herthy. Strzelał Jacob Bruun Larsen, piłkę zablokował obrońca, po chwili strzelał Florian Grillitsch, ale pomylił się wyraźnie.

1
1
1
1
1
69'

Szybkie wyjście Herthy, ale w końcowej fazie akcji zabrakło dokładności i piłkę przejął Baumann.

1
2
1
1
2
68'

Skurcz złapał jednego z graczy gospodarzy. Przerwa w grze.

2
1
66'

Rudy opuścił boisko z obandażowaną stopą. Uraz wygląda poważnie.

1
1
2
1
3
64'

Zagranie przed polem karnym, piłkę otrzymał Maximilian Mittelstaedt, płaski strzał nogami odbił bramkarz.

2
1
63'

Rzzut wolny dla gospodarzy. Po dośrodkowaniu piłka uderzona głową przeleciała ponad bramką.

1
62'

Piłkarze Hoffenheim w wyraźnym szoku. Gospodarze nie potrafią odpowiedzieć gościom. Ich sytuacja jest trudna, a czasu coraz mniej.

1
1
60'

Gol! Strzelił Vedad Ibisević. Asystował mu Maximilian Mittelstaedt. Dwie minuty i dwa ciosy gości! Cóż tam się wydarzyło. Z lewej strony precyzyjnie dośrodkował Mittelstaedt, a nadbiegający Ibisević uderzeniem głową pokonał bramkarza. 0:2!

58'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Kevin Akpoguma. Hertha wyszła na prowadzenie. Do piłki przed polem karnem doszedł Marvin Plattenhardt, futbolówka frunęła na aut bramkowy. Tor jej lotu zmienił Akpoguma i pokonał własnego bramkarza uderzeniem z siedmiu metrów. 0:1!

10
5
4
1
5
58'

Hertha na dłużej w okolicach pola karnego gospodarzy, ale bez kolejnych okazji na podwyższenie wyniku.

1
1
55'

A teraz przed szansą Hertha! Płaski strzał z pola karnego oddał Ibisević, bramkarz końcami palców wybił piłkę na rzut rożny!

4
3
3
2
2
54'

Jak to nie wpadło? Beier znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale 17-latek nie wytrzymał i przestrzelił!

1
2
2
54'

Żadna z drużyn nie zamierza kalkulować. Akcja za akcję. Wszystko jednak groźnie wygląda do pola karnego.

2
1
1
2
1
51'

Mało miejsca pozostawiają sobie piłkarze obu drużyn. Mimo wszystko, czujemy się trochę jak na sparingu.

1
1
49'

Problemy ma Marvin Plattenhardt. Zawodnik Herthy powoli zbiera się z murawy.

1
2
2
2
49'

Kolejny strzał w meczu w wykonaniu Maximiliana Mittelstaedta. Piłka poszybowała metr obok bramki.

1
48'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Christoph Baumgartner.

1
1
1
47'

Uważnie piłkarze rozpoczęli 2. połowę. Niewiele się dzieje.

1
1
1
46'

TSG 1899 Hoffenheim. Schodzi: Ihlas Bebou. Wchodzi: Maximilian Beier.

Maximilian Beier #35
Ihlas Bebou #9
1
46'

Wracamy do meczu!

1
1
1
1
45+2'

Odpowiedź Herthy. Strzelał Maximilian Mittelstaedt, piłka odbiła się od nogi obrońcy i pewnie złapał ją bramkarz.

1
1
45+1'

Na strzał prawą nogą zdecydował się Rudy. Jednak źle przymierzył i wyraźnie przestrzelił.

1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
1
44'

Kolejna kontra gości. Cunha do Ibisevicia, ale zbyt lekko i piłkę przejął obrońca.

1
41'

Kontra Herthy, sam na sam z bramkarzem znalazł się Cunha, ale kapitalną interwencją popisał się Baumann! Goście powinni prowadzić.

1
4
3
1
2
41'

Skove dośrodkował z rzutu wolnego z lewej strony, piłka po strzale głową Zubera poszybowała wysoko ponad bramką.

1
1
3
1
40'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marko Grujić.

1
1
39'

Jeden plus z meczów bez publiczności: możemy szlfować język niemiecki. Sporo słychać. A na boisku walka głównie w środku pola.

1
1
1
36'

Powoli zbliżamy się do przerwy. Spadło tempo gry, nie spodziewamy się w premierowej odsłonie goli.

2
2
33'

Dobrze rozegrali goście rzut wolny, piłka zgrana do Ibisevicia, którego w ostatnim momencie uprzedził obrońca.

1
1
1
31'

Dwa kwadranse za nami. Goli nie ma, ale rozkręcają się nam chłopcy.

2
1
29'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dedryck Boyata.

2
1
28'

Skov doszedł do uderzenia z siedmiu metrów, ale skiksował. To powinien być gol!

1
26'

Cunha dośrodkował z okolic narożnika pola karnego. Jednak nikt do piłki nie doszedł.

2
2
24'

Odpowiedź gospodarzy, piłka spadła pod nogi Bebou, ten natychmiast uderzył. Futbolówka otarła się o nogę obrońcy i poszybowała tuż ponad bramką!

4
1
2
23'

Kolejny strzał gości. Matheus Cunha przymierzył, ale pomylił się o metr. Coraz ciekawsze ataki graczy z Berlina!

2
2
1
22'

Vedad Ibisević uderzał sytuacyjnie z ok. siedmiu metrów. Pozycja była trudna, stąd też strzał wyraźnie niecelny.

20'

Cały czas przeważa Hertha, ale jak na razie bez uderzeń na bramki.

6
18'

Ibisević znalazł się w świetnej sytuacji w polu karnym, piłkę w ostatnim momencie wybił mu spod nóg Rudy!

1
16'

Jordan Torunarigha zrównany z ziemią przez rywala. Defensor potrzebuje konsultacji medycznej.

3
4
1
14'

Coraz odważniej poczynia sobie Hertha. Gospodarze cofnęli się na własną połowę.

4
1
12'

Coraz ostrzej na boisku. Piłkarze zaczynają się na sobie odgrywać.

1
5
1
11'

Żółtą kartkę za ostry faul otrzymał Peter Pekarik.

1
3
7
8'

Grujić ostro potraktował rywala w środku pola. Sędzia pogroził mu palcem.

2
1
2
5'

Pierwsza próba berlińczyków, dośrodkowanie z prawej strony pewnie złapał bramkarz.

3
3
1
5'

Pierwszy rzut rożny w meczu. Dośrodkowanie pewnie wyłapał na piątym metrze Rune Jarstein.

4
1
1
4'

Na razie niewiele dzieje się na murawie. My jednak jesteśmy stale uśmiechnięci. Widzimy mecz na żywo, a nie odgrzewany kotlet.

6
1
1
2'

Od początku przy piłce gospodarze. Hertha skupiona na własnej połowie.

1
3
1
1
15:28

Piłkarze wychodzą na boisko, w odstępach. Trudno nam się do takiego widoku przyzwyczaić. Oczywiście mecz rozgrywany jest bez kibiców.