Primera Division: 26. kolejka
01 mar 2020 21:00
90+2'

Gol! Strzelił Mariano Diaz. Cóż za wejście Mariano! Rezerwowy ruszył z piłką prawą stroną, wpadł w pole karne i strzałem z ostrego kąta pokonał bramkarza. 2:0!

Real Madryt
272
150
54
43
73
90+1'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Mariano Diaz.

55
27
14
12
17
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

27
8
14
15
40
89'

Uderzał Sergio Ramos, ale trafił w mur.

44
22
9
14
37
88'

Będzie rzut wolny dla Realu z ok. 19 metrów!

69
32
16
17
32
86'

Real. Schodzi: Fede Valverde. Wchodzi: Lucas Vazquez.

26
13
11
11
8
85'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lionel Messi.

FC Barcelona
59
30
16
25
31
84'

Marc-Andre ter Stegen w ostatnim momencie uprzedził Viniciusa!

29
15
4
10
26
83'

Messi dośrodkował z rzutu wolnego, Pique spudłował głową w świetnej sytuacji!

54
49
14
27
43
81'
22
10
11
6
5
79'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Luka Modrić.

37
10
4
3
11
78'

Zamieszanie pod bramką Barcelony, ale zabrakło kropki nad "i".

21
12
16
12
13
76'

W polu karnym z piłką szarżował Martin Braithwaite, zagrywał jednak niedokładnie.

9
5
8
11
13
75'

De Jong do Messiego, Argentyńczyka zdołał dogonić Marcelo!

26
9
3
12
22
73'

Barcelona od razu zaatakowała, ale Real cofnął się. Zapowiada się ciekawa końcówka meczu.

27
8
4
5
9
71'

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Asystował mu Toni Kroos. I jest gooool! Vinicius uciekł Braithwaite'owi, wpadł z piłką w pole karne lewą stroną,. Futbolówkę starał się zablokowac Pique. Piłka odbiła się od nogi obrońcy i myląc bramkarza wpadła do bramki. 1:0!

237
129
48
78
138
70'

Martin Braithwaite sam na sam z bramkarzem. Strzał z ostrego kąta odbił Thibaut Courtois!

41
24
24
29
43
69'
69'

Ramos uderzył z pięciu metrów, bramkarz odbił piłkę nogą. Obrońca był jednak na spalonym.

13
9
2
6
6
66'

W końcy zaatakowała Barcelona, ale goście swojej akcji nie zakończyli uderzeniem.

30
9
6
8
12
64'

Vinicius do Benzemy, podający po chwili padł. Gospodarze domagali się analizy VAR, arbiter szybko nakazał wznowić grę.

27
14
6
6
11
63'

Carvajal do Benzemy, Francuz spudłował z pięciu metrów! Gol dla Realu wisi na włosku!

21
15
14
13
29
61'

Isco uderzyl głową, piłka minęła bramkarza, ale na linii nie wiadomo skąd wziął się Pique i wybił futbolówkę.

34
12
5
9
14
60'

Real atakuje Barcelonę pod jej polem karnym. Gubią się goście. Wyraźny kryzys mają mistrzowie Hiszpanii.

26
11
6
10
19
59'

Messi sfaulował Marcelo, sędzia wyśmiał Brazylijczyka. Jest miło, to najważniejsze.

7
20
4
2
5
58'

Real przyspieszył i zaatakował. Barcelona nie chce atakować rywala. Czego chcą goście? Nie wiemy.

13
5
6
9
11
56'

Marcelo do Isco, a ten sprzed pola karnego uderzył pod poprzeczkę. Marc-Andre ter Stegen zwariował i nie wiadomo w jaki sposób piłkę wybił na rzut rożny!

47
30
15
9
24
55'

Dwukrotnie piłka wracała w pole karne Barcelony, ale gościom dwukrotnie udawało się wybić pikę.

13
2
1
3
6
53'

Vinicius Junior wpadł z piłką w pole karne, dogranie z linii końcowej przejęli obrońcy Barcelony.

16
8
5
6
5

Denerwujący jest helikopter latający nad stadionem. Czujemy się jak w Tatrach w środku sezonu.

21
12
3
6
9
51'

Atak pozycyjny Barcelony. Goście daleko od bramki Realu.

9
7
2
6
6
48'

Messi dogrywał z rzut rożnego, sędzia odgwizdał faul w ataku.

10
15
5
7
10
46'

Kamery pokazały Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w krawacie, a mężczyzna w krawacie... wiadomo.

39
12
3
3
14
46'

Wracamy do meczu!

17
7
3
1
3
43'

Atak pozycyjny Barcelony. Jednak wszystko odbywa się w wolnym tempie. Gościom remis odpowiada.

17
11
14
11
12
40'

Barcelona przedostała się w pole karne Realu. Wydawało się, że będzie groźnie, ale Królewskim udało się wyjść cało z opresji.

22
13
7
10
15
38'

Zagranie Busquetsa do Messiego, strzał z pola karnego odbił Courtois!

64
17
13
20
42
37'

Kontra Realu zakończona strzałem Viniciusa wprost w bramkarza.

20
19
8
10
7
36'

Barcelona na połowie Realu. Piłkarze obu drużyn mają jednak niewiele miejsca na rozgrywanie swoich akcji.

18
5
8
6
5
34'

Arthur Melo w sytuacji sam na sam z Courtois, bramkarz zdołał wybić piłkę na rzut rożny!

40
16
16
31
26
33'

Kibice domagają się pokazania drugiej kartki Albie, a sędzia nawet nie odgwizdał faulu.

26
7
6
13
22
30'

Griezmann w polu karnym do Messiego, płaski strzał obronił Thibaut Courtois. Pierwsze celne uderzenie w meczu.

36
8
7
7
12
29'

Benzema wycofał piłkę do Kroosa, ten uderzył z ok. 19 metrów. Wysoko ponad poprzeczką.

14
13
7
7
8
27'

Wciąż czekamy na celne uderzenia! Na spięcia! Na cokolwiek. Kopanie piłki w środku pola zadowala nas w meczu w ogródku z dziadkiem.

19
6
4
6
10
24'

Barcelona rozgrywa piłkę na połowie Realu. Jednak zamiast wzdłuż, podaje piłkę wszerz.

9
5
4
7
17
21'

Alba do Griezmanna, ten z ok. 11 metrów uderzył ponad poprzeczką!

33
16
13
19
22
21'

Marcelo w polu karnym, dogranie z lewej strony wybił wracający obrońca.

21
9
6
7
13
18'

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Alba. Doszło do przepychanek. Sędzia nie miał litości.

19
6
4
9
39
18'

20:07

Na El Clasico jest gość specjalny. Szkoda, że na trybunach.

11
5
17
2
4
15'

Real odebrał piłkę rywalom, po chwili otrzymał ją Kroos, ale uderzył z ok. 14 metrów ponad bramką.

16
12
6
10
8
15'

Real wysoko atakuje Barcelonę. Goście mają problemy z wyjściem z okolic własnego pola karnego.

12
7
7
12
23
13'

Wciąż czekamy na pierwsze okazje bramkowe. Póki co trwa walka w środku pola.

20
4
10
5
4
11'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Vinicius Junior.

46
22
7
10
17
9'

Messi dogrywał w pole karne Realu, ale niedokładnie kopnął piłkę i przejęli ją gracze Realu.

29
5
5
13
17
7'

Dogranie przed pole karne do Benzemy, Francuz uderzył z woleja ponad bramką.

17
19
12
11
20
5'

Sporo walki w środku pola. Czekamy na pierwsze okazje bramkowe.

27
8
5
6
6
3'

Akcja Barcelony, goście wymienili kilka podań przed polem karnym, rywale na więcej nie pozwolili.

18
9
2
13
13
1'

Pierwsza akcja Realu, będzie rzut rożny dla Królewskich.