2
2
1
83'

Max Kruse próbował dryblować w polu karnym. Ostatecznie nie udało mu się minąć rywala, ale wywalczył rzut rożny.

1
3
1
1
1
79'

Gol! Strzelił Mariano Diaz.

Mariano Diaz również doczekał się bramki. Napastnik dobił w polu karnym strzał Lucasa Vazqueza.

Real Madryt
7
6
3
5
6
79'

Michael Frey mógł zdobyć bramkę kilka minut po wejściu. Napastnik uderzył głową, ale niecelnie.

1
2
74'

Fenerbahce. Schodzi: Nabil Dirar. Wchodzi: Abdulcebrail Akbulut.

wchodzi Wchodzi
Abdulcebrail Akbulut #33
schodzi Schodzi
74'

Fenerbahce. Schodzi: Alper Potuk. Wchodzi: Mehmet Ekici.

74'

Fenerbahce. Schodzi: Vedat Muriqi. Wchodzi: Michael Frey.

Vedat Muriqi #94
1
74'

Fenerbahce. Schodzi: Garry Rodrigues. Wchodzi: Yusuf Mert Tunc.

Yusuf Mert Tunc #99
Garry Rodrigues #24
77'

Takefusa Kubo i Lucas Vazquez postraszyli na lewym skrzydle. Groźną akcję Królewskich zatrzymał dopiero bramkarz Fenerbahce.

73'

Real. Schodzi: Fede Valverde. Wchodzi: Takefusa Kubo.

73'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Luka Modrić.

2
3
1
1
2
70'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian De La Fuente.

1
69'

Lucas Vazquez długo dryblował na prawej stronie, poradził sobie z jednym rywalem w polu karnym i postanowił dośrodkować. Do strzału już szykował się Isco, ale podanie przeciął obrońca.

2
1
1
2
1
66'

Dobra interwencja Andrija Łunina przy rzucie rożnym. W polu karnym z kilku metrów uderzał Max Kruse.

3
2
2
3
2
62'

Real. Schodzi: Marcelo. Wchodzi: Miguel Gutierrez.

Miguel Gutierrez #33
3
5
2
1
2
62'

Real. Schodzi: Vinicius Junior. Wchodzi: Rodrygo Goes.

61'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Mariano Diaz.

3
4
3
3
2
61'

Real. Schodzi: Alvaro Odriozola. Wchodzi: Dani Carvajal.

62'

Gol! Strzelił Nacho.

Dzieje się w Monachium. Królewscy znowu na prowadzeniu, tym razem za sprawą Nacho. Obrońca dobił strzał Mariano Diaza.

Real Madryt
16
9
7
9
14
59'

Gol! Strzelił Ozan Tufan. Asystował mu Alper Potuk.

Nie udało się w pierwszej połowie, to Tufan przymierzył po przerwie. Pomocnik huknął z dystansu i tym razem pokonał bramkarza Realu. Znowu mamy remis!

Fenerbahce Stambuł
20
12
3
3
9
57'

Fenerbahce. Schodzi: Ferdi Erenay Kadioglu. Wchodzi: Mauricio Isla.

Ferdi Erenay Kadioglu #16
1
1
1
2
1
57'

Fenerbahce. Schodzi: Murat Saglam. Wchodzi: Victor Moses.

Murat Saglam #28
2
1
1
2
1
56'

To mógł być czwarty gol dla Realu! Vinicius Junior zagrał z lewej strony do Isco. Hiszpan uderzył od razu, miał bardzo dobrą pozycję, ale piłka minęła dalszy słupek.

3
1
1
1
1
55'

Królewscy próbowali rozegrać szybki atak. Karim Benzema podał do Viniciusa Juniora, którego rywale chwycili w "kleszcze". Sędzia przyznał rzut wolny Hiszpanom.

3
3
3
3
3
53'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Lucas Vazquez.

Celne dośrodkowanie, strzał głową i gol. Benzema skompletował hat-tricka po podaniu Vazqueza i Real znowu na prowadzeniu.

19
12
5
9
8
52'

Na spalonym złapany Karim Benzema.

3
2
2
5
2
51'

Karim Benzema nie zdążył przed Jailsonem. Francuz walczył o piłkę na prawym skrzydle zagraną przez Lucasa Vazqueza.

1
48'

Toniemu Kroosowi tym razem nie udało się asystować po raz drugi. Centa z rzutu wolnego wybita przez rywali.

1
1
1
1
46'

Real. Schodzi: Raphael Varane. Wchodzi: Adrian De La Fuente.

1
1
1
46'

Wracamy na drugą połowę. Grę wznowili zawodnicy Realu Madryt.

6
2
2
3
3
46'

Real. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Lucas Vazquez.

1
2
1
5
2
46'

Real. Schodzi: Keylor Navas. Wchodzi: Andrij Łunin.

1
2
1
1
1
44'

Było gorąco na połowie Realu. Z dystansu uderzył Murat Saglam, piłka odbiła się rykoszem ale nie szła w światło bramki.

3
1
1
2
1
42'

Odważny strzał Karima Benzemy. Piłka poszybowała w... trybuny.

2
1
1
1
41'

Na spalonym Alvaro Odriozola.

1
2
40'

Karim Benzema próbował dośrodkować z lewej strony, ale piłkę głową z pola karnego wybił Jailson.

1
2
38'

Vedat Muriqi wyprzedził Marcelo i oddał strzał z dystansu. Broni Keylor Navas.

2
1
1
1
1
34'

Gol! Strzelił Nabil Dirar. Asystował mu Vedat Muriqi.

Muriqi przeciągnął grę na lewą stronę do Dirara. Marokańczyk przełożył sobie piłkę na prawą nogę i oddał strzał, który odbił się rykoszetem od Alvaro Odriozoli. Zaskoczony Keylor Navas nie zdążył obronić i Fenerbahce wyrównało na 2:2.

Asysta:
15
21
4
6
6
33'

Dośrodkowanie Edena Hazarda z lewej strony. Z pierwszej piłki z powietrza uderzył Vinicius Junior, jednak niecelnie.

1
1
3
32'

Kiks Alpera Potuka i Hiszpanie ruszyli z kontrą. Lewą stroną ruszył Eden Hazard, ale zamiast strzelać nieudanie podawał do Toniego Kroosa i stracił piłkę.

2
1
31'

Fenerbahce próbuje przejąć inicjatywę. Turecka ekipa próbowała rozegrać piłkę, ale nie na długo. Akcj przerwał prosty błąd pomocnika i grę wznowią z autu zawodnicy Realu.

2
1
1
27'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Toni Kroos.

Wzorcowe wykonanie rzutu wolnego. Kroos precyzyjnie dograł na głowę Benzemy, a ten daje prowadzenie Realowi.

14
6
3
7
16
23'

Isco zagrywał z lewej strony w pole karne do Karima Benzemy. Francuz wyszedł do piłki, ale przeskoczył go Diego Reyes i wybił na rzut rożny.

4
1
2
22'

Udany pressing w wykonaniu Isco. Hiszpan zmusił do błędu Kadioglu, który wyszedł z piłką na aut.

1
1
4
19'

Edenowi Hazardowi zabrakło refleksu. Belg zdążył minąć pierwszego rywala, ale nie zdążył w polu karnym uciec przed Diego Reyesem.

1
1
1
17'

Vinicius Junior potrzebował za dużo czasu, żeby podjąć decyzję. Brazylijczyk długo stał z piłką przed polem karnym. W końcu oddał strzał, który zdążył zablokować rywal.

3
15'

Nieudane dośrodkowanie Toniego Kroosa. Piłkę z pola karnego wybił Nabil Dirar.

1
1
2
14'

Kolejna okazja Karima Benzemy! Francuza nieźle wypuścił Marcelo, już szykował się do strzału, który pewnie zatrzymał Altay Bayindir.

1
1
1
12'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Vinicius Junior.

I jest wyrównanie. Dobre dośrodkowanie Viniciusa, ale ogromny błąd w tej akcji popełnił obrońca Fenerbahce, Diego Reyes. Meksykanin poślizgnął się i nie przejął podania. Kiks rywala wykorzystał Benzema i z kilku metrów trafił na 1:1.

19
8
2
11
17
10'

Cios za cios! Bombę z dystansu odpalił Ozan Tufan, ale Keylor Navas znowu na posterunku!

1
1
1
1
9'

Odpowiedź Królewskich. Vinicius Junior uderzył z prawej strony.

3
8'

Turecki zespół mógł pójść za ciosem! Kadioglu dośrodkował z prawej strony na głowę Vedata Muriqiego, ale Keylor Navas broni!

4
1
1
1
6'

Gol! Strzelił Garry Rodrigues. Asystował mu Max Kruse.

Zimny kubeł na głowę zawodników Realu. Szybka, składna akcja Fenerbahce na lewej stronie i gol. Rodrigues przyjął celne podanie od Kruse i precyzyjnie uderzył z ok. 16 metrów.

23
16
2
2
6
5'

Toni Kroos nie zdążył za rywalem. Niemiec sfaulował na własnej połowie Alpera Potuka.

5'

Nie miał zbyt wiele miejsca na lewej stronie pola karnego rywali Eden Hazard. Mimo to Belg zdecydował się na centrę, którą bez problemu przechwycił bramkarz Fenerbahce.

2
1
1
4'

Nieudane dośrodkowanie Karima Benzemy z lewej strony boiska.

1
3'

Nacho naciskany na lewej stronie przez rywala i wybił piłkę na aut.

1
1
2'

Fenerbahce rozgrywało piłkę na swojej połowie. Niezbyt składną akcję Turków przerwał dopiero Toni Kroos.