Tottenham Hotspur - Bayern Monachium
31 lip 2019 20:30
komentarz

b]ZOBACZ WIDEO: Robert Lewandowski dla WP SportoweFakty: Szansa na medal na wielkim turnieju jest znikoma, ale chcemy dać Polakom radość i dumę

7
3
2
3
1
komentarz

6:5 dla Kogutów. Japhet Tanganga uderzył płasko w okolice słupka, jego intencje wyczuł Sven Ulreich, ale nie obronił.

56
28
21
50
164
komentarz

5:5! Nadzieje Bayernu przedłużył Sarpreet Singh.

243
77
19
20
35
komentarz

5:4 dla Tottenhamu po strzale Oliver Skipp.

59
27
21
42
177
komentarz

Robert Lewandowski uderzył pewnie! 4:4 w karnych.

440
157
36
23
44
komentarz

Koguty znowu na prowadzeniu. Jack Roles trafił na 4:3.

50
22
10
29
118
komentarz

I 3:3! Renato Sanches przymierzył w okienko!

149
66
23
19
30
komentarz

Heung-Min Son trafił płasko obok lewego słupka. 3:2 dla Tottenhamu.

49
31
15
37
99
komentarz

2:2! Thomas Mueller uderzył identycznie jak Harry Kane i mamy remis w karnych.

133
54
10
9
20
komentarz

2:1 dla Tottenhamu. Pewnie swoją "jedenastkę" wykorzystał Harry Kane.

33
16
5
11
56
komentarz

1:1 w karnych! Dla Bayernu trafił Thiago Alcantara.

89
40
10
21
25
komentarz

Kolejne pudło! Christian Eriksen trafił wprost w Svena Ulreicha.

65
50
8
11
13
komentarz

Paulo Gazzaniga broni strzał Davida Alaby. Wciąż 1:0 dla Tottenhamu.

29
17
6
17
53
komentarz

1:0 dla Tottenhamu w karnych! Trafił Toby Alderweireld.

22
15
2
9
44
90'

Koniec podstawowego czasu gry. Będą rzuty karne!

40
15
5
6
8
89'

Bayern znowu napiera na bramkę Tottenhamu. Kolejne dośrodkowania są blokowane przez rywali w polu karnym.

9
2
1
3
4
85'

Kolejna centra Roberta Lewandowskiego. Polak szukał w polu karnym Thomasa Muellera, ale szybciej do piłki dopadł Paulo Gazzaniga.

21
9
2
6
11
84'
81'

Gol! Strzelił Alphonso Davies. Asystował mu Thomas Mueller.

Davies podał tlen Bayernowi! Pomocnik dostał podanie od Muellera i celnie uderzył z dystansu.

60
25
13
8
11
80'

Thomas Mueller złapany na spalonym.

3
2
7
5
75'

Sarpreet Singh zbyt mocno zagrał do Roberta Lewandowskiego. Polak zdążył do piłki, ale jego dośrodkowanie w pole karne zostało wybite.

15
8
8
9
16
72'

Kingsley Coman wciąż leży na murawie po faulu Juana Foytha.

2
3
6
11
5
72'

2
71'
71'

Bayern. Schodzi: Jonas Kehl. Wchodzi: Thomas Mueller.

2
69'

Thiago Alcantara chciał spróbować uderzyć zza pola karnego. W porę piłkę zablokował przeciwnik.

1
1
2
5
3
67'

Bayern. Schodzi: Alexander Nollenberger. Wchodzi: Renato Sanches.

Alexander Nollenberger #38
7
1
1
1
2
68'

Mocna odpowiedź Tottenhamu. Heung-Min Son dograł na lewą stronę pola karnego do Harry'ego Kane'a. Anglik oddał bardzo mocny strzał, ale dalej pewnie broni Sven Ulreich!

4
1
1
1
67'

Bawarczycy znowu w natarciu. Z dystansu huknął Renato Sanches, ale broni Paulo Gazzaniga.

1
1
2
3
65'

Nieudane dośrodkowanie z prawej strny w wykonaniu Sarpreeta Singha. W polu karnym czekał na piłkę Alphonso Davies.

3
2
2
5
4
61'

Gol! Strzelił Jann-Fiete Arp. Asystował mu Alphonso Davies.

Szybka akcja i Bayern zmniejszył dystans do Kogutów. Davies od razu wypuścił Arpa, który popędził z piłką w pole karne i pokonał bramkarza.

60
34
15
11
19
60'

Gol! Strzelił Christian Eriksen. Asystował mu Harry Kane.

Kane ograł Benjamina Pavarda, podniósł głowę i wycofał piłkę do Eriksena. Duńczyk uderzył pewnie i pokonał Svena Ulreicha. 2:0 dla Tottenhamu.

23
15
12
13
30
59'

Kolejna świetna akcja Heung-Min Sona! Napastnik Tottenhamu wbiegł w pole karne i oddał groźny strzal, który stopą obronił Sven Ulreich.

2
5
2
57'

Indywidualna akcja Heung-Min Sona. Koreańczyk uderzył z dystansu, ale broni Sven Ulreich.

1
3
2
53'

Sarpreet Singh utrzymał się z piłką na prawym skrzydle. Pomocnik próbował dośrodkować, ale piłkę wybił rywal na rzut rożny.

2
2
52'

Bayern będzie miał okazję z rzutu wolnego. Toby Alderweireld sfaulował Janna-Fiete Arpa.

5
4
3
3
46'

Bayern. Schodzi: Manuel Neuer. Wchodzi: Sven Ulreich.

46'
46'
46'
46'

Tottenham. Schodzi: Danny Rose. Wchodzi: Harvey White.

1
1
1
1
1
46'
46'

Tottenham. Schodzi: Dele Alli. Wchodzi: Harry Kane.

46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce zawodnicy Tottenhamu.

1
42'

Alexander Nollenberger zbyt długo czekał, by oddać strzał z woleja na lewej stronie boiska. Po chwili drugą próbę oddał Sarpreet Singh. Reprezentant Nowej Zelandii uderzył mocno, ale minimalnie niecelnie.

1
1
1
1
2
41'

Dobra interwencja Danny'ego Rose'a. Zawodnik Tottenhamu zatrzymał szarżującego na bramkę Sarpreeta Singha i zaczął kontrę swojej drużyny.

1
1
2
1
2
38'

Mały przestój w grze. Ataki Bayernu dalej nie zagrażają bramce Llorisa, z kolei Tottenham zwolnił i nie szarżuje z kontrami.

2
1
2
3
3
35'

Sarpreet Singh wziął odpowiedzialność na swoje barki i zakończył akcję mocnym strzałem z dystansu. Zbyt mocnym. Piłka przeleciała nad bramką.

2
1
3
3
2
32'

Bawarczycy męczyli się rozgrywając atak na prawym skrzydle. Akcję nareszcie zakończyli dośrodkowaniem, ale pewnie przechwycił je Hugo Lloris.

2
2
3
2
3
29'

Erik Lamela nie postarał się z rzutu wolnego. Piłka po strzale Argentyńczyka trafiła w mur.

7
5
3
5
6
28'

Tottenham dostał rzut wolny z bardzo dogodnej pozycji po faulu Paula Willa.

3
3
2
3
4
26'

Moussa Sissoko zagrał w lukę między rywalami do Lucasa Moury. Brazylijczyka na granicy pola karnego w porę zablokował Niklas Suele.

4
4
2
2
3
24'

Piłka po kornerze wybita poza pole karne. Z dystansu z powietrza uderzył Paul Will.

3
3
3
2
4
23'

Bayern dopiero po kilku minutach odpowiedział. Strzał z dystansu zablokowany i wybity na rzut rożny.

3
5
3
5
2
19'

Gol! Strzelił Erik Lamela. Asystował mu Georges-Kevin N'Koudou.

Bardzo dobry, szybki rajd N'Koudou. Francuz dograł z lewej strony, a akcję zamknął Lamela. Argentyńczyk bez problemu uderzył z kilku metrów i 1:0 dla Kogutów.

20
15
15
18
29
17'

Bayern w natarciu. Niezła, dwójkowa akcja Alphonso Daviesa z Ryanem Johanssonem. Amerykanin próbował dośrodkować, ale został zablokowany przez rywala.

3
3
2
2
1
15'

Nieudane dośrodkowanie Sarpreeta Singha z lewej strony w pole karne Tottenhamu.

2
3
1
1
1
12'

Dobre wyjście Manuela Neuera. Bramkarz wyprzedził wbiegającego w pole karne Lucasa Mourę.

6
3
1
1
1
11'

Zagranie w pole karne Tottenhamu. Z piłką nie poradził sobie Sarpreet Singh.

2
3
1
2
2
9'

W końcu inicjatywę przejął Bayern. Kilka dośrodkowań w pole karne, ale na razie bez żadnego groźnego strzału.

1
4
2
1
5'

Znowu Koguty rzuciły się do gardeł Bawarczykom! Manuel Neuer pokazał refleks i obronił precyzyjny strzał głową Lucasa Moury.

4
6
2
2
4'

Pierwsza dobra szansa Tottenhamu. Dele Alli zagrał do Erika Lameli. Argentyńczyk długo zwlekał ze strzałem, aż w końcu zablokował go obrońca.

2
4
1
1
1
2'

Nieco chaosu na początku spotkania. Obie ekipy próbowały już kilka razy wyprowadzić atak, ale każdym razem starania kończyły się daleko przed polem karnym rywali.

1
1
2
czas Start meczu
20:10

Od pierwszej minuty w finale Audi Cup nie zagra Robert Lewandowski. Najlepszy zawodnik mistrza Niemiec zacznie na ławce.

12
5
4
12
11
20:10

Trzecie miejsce zajęli piłkarze Realu Madryt. Królewscy pokonali Fenerbahce, które we wtorek odpadło z Bayernem.