Liga Europy: IV runda eliminacyjna, pierwsze mecze
22 sie 2019 20:00
90+3'

Kulenović w środku pola przyjął piłkę i ta odskoczyła mu na 3 metry. Ile oferowali za tego zawodnika Anglicy?

26
84
13
12
18
90+1'

Ojo leży na murawie po ostrym wejściu Jędrzejczyka. Faulu nie było, ale gracz gości wstać póki co nie potrafi.

42
18
18
12
17
90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

20
11
26
9
11
87'
28
16
15
9
13
87'

Rangers. Schodzi: Scott Arfield. Wchodzi: Glen Kamara.

18
12
18
11
13
85'

Patrząc na grę Kulenovicia boleć może nawet sztuczna szczęka. Legia cały czas przeważa, ale brakuje jej egzekutora.

48
88
12
15
14
84'
15
9
6
7
11
82'

Do dośrodkowania z rogu doszedł po raz kolejny Lewczuk, trafił jednak w rywala.

7
15
4
13
11
80'

Dogranie do Gwilii, ten był już na linii pola karnego, ale nie miał do kogo zagrać. Napastnik był w sklepie z pamiątkami.

17
64
6
8
7
78'

Denerwują nas podatki, ZUS-y i Kulenović. "Napastnik" zasnął i został złapany na spalonym.

27
61
7
8
14
78'

Strzał Morelosa z ok. 16 metrów, Majecki błędu nie popełnił i pewnie piłkę złapał.

25
6
2
5
9
76'

Kwadrans do końca. Cały czas optyczną przewagę posiada Legia, ale gra bez napastnika.

17
35
8
8
18
74'

Allan McGregor uratował Szkotów! Z pola karnego uderzył Antolić, bramkarz popisał się dobrym refleksem.

12
7
7
4
24
73'

Rocha do Luquinhasa, ten wpadł w pole karne, ale z trudnej pozycji uderzył ponad bramką.

13
8
3
3
4
72'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Alfredo Morelos.

37
18
8
12
14
71'

Legia Warszawa. Schodzi: Cafu. Wchodzi: Domagoj Antolić.

12
11
12
12
24
Dlaczego Kulenović gra w pierwszym składzie Legii?

2
68'

Ayodele-Aribo uderzał płasko sprzed pola karnego. Jednak zbyt anemicznie i nie był w stanie zaskoczyć Majeckiego.

12
6
7
4
8
67'

Do dośrodkowanej z rogu piłki sześć metrów przed bramką doszedł Katić. Strzał głową był minimalnie niecelny.

9
8
5
7
8
63'

Mogła być szybka odpowiedź gości. Sam na sam z Majeckim znalazł się Alfredo Morelos, górą bramkarz!

36
17
11
7
16
63'

Do uderzenie zabierał się Kulenović, w ostatnim momencie został zablokowany. Gdyby snajper był trochę szybszy.

6
17
5
11
12
62'

Gwilia dośrodkował z rzutu wolnego, Lewczuk głową uderzył obok słupka!

12
10
5
10
9
61'

Żółtą kartkę otrzymał Jon Flanagan.

19
4
3
3
3
61'

Szkoci bardzo umiejętnie udają Greków. Ostro potraktowany Stolarski, a rywal zaskoczony.

1
12
1
5
1
60'

Na moment pod bramką Legii zagościli Rangersi. Majecki wyłapał dośrodkowanie.

10
3
3
1
1
57'

Po przerwie to Legia dyktuje warunki gry, goście szukają szans w kontrach.

28
15
5
4
9
54'

Odpowiedź gości, sędzia jednak przerwał grę, również dopatrując się spalonego.

13
4
8
7
9
52'

Cafu do Kulenovicia, a ten nie dość, że był na spalonym to po raz kolejny pogubil się.

7
17
10
8
10
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Paweł Stolarski.

Legia Warszawa
21
7
7
6
11
49'

Gwili dośrodkował z rogu, Lewczuk uderzył głową tuż ponad bramką Szkotów!

14
10
5
7
12
47'

Dogranie Rochy z lewej strony, do piłki doszedł Gwilia i przestrzelił stojąc osiem metrów przed bramką!

15
18
4
3
5
46'

7
42'

Przycisnęli w końcówce 1. połowie Rangersi. Zbyt nerwowo grają gospodarze. Trzeba mieliskę z dziurawcem i miodem, i będzie dobrze.

18
42
8
7
15
41'

Groźnie mogło być pod bramką Majeckiego, piłkę w ostatniej chwili przejął obrońca.

13
14
9
7
7
40'

Kulenović z własnego pola karnego na uwolnienie. Chyba do... Kulenovicia.

8
30
5
5
10
39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Artur Jędrzejczyk. Po chwili Polak skrzyczal sędziego. Ciekawe dlaczego, wszak Francuz miał rację.

13
21
6
7
20
18:49

My tam nigdy się Szkotów nie obawliśmy się. Nawet tych z Celticu.

2
1
3
18:49

Jesteśmy świadkami rekordu. Aby smakował lepiej, potrzeba awansu do fazy grupowej.

8
4
1
4
36'

Legia na połowie Rangersów. może coś z tego wyniknie. Lepszy fragment Wojskowych, którym udało się wypchnąć rywala spod własnej połowy.

25
10
2
2
7
34'

Po rzucie rożnym piłka wtoczyła się do bramki Majeckiego. Jednak wcześniej bramkarz był faulowany na przedpolu.

13
12
12
9
16
33'

Wciąż nie jest napoczęta bramka Legii w tegorocznej edycji europejskich pucharów.

24
6
4
4
2
32'

- What? - pyta się Tavernier, który chwilę wcześniej ostro potraktował zawodnika Legii. Sędzia nie pokazał zawodnikowi gości kartki.

6
5
4
10
26
30'

Tymczasem dobra akcja Legii. Z pola karnego uderzał Cafu, bramkarz odbił uderzenie przed siebie!

18
5
3
6
6
30'

1/6 dwumeczu za nami. Coraz lepiej poczynają sobie Szkoci.

4
27'

Groźnie pod bramką Legii, po dośrodkowaniu piłkę głową trącił Lewczuk. Będzie rzut rożny.

9
7
1
5
15
25'

Wicemistrzowie Szkocji rozgrywają piłkę, Legia czeka na swój moment. Trochę zbyt długo.

8
6
3
5
8
24'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Andre Martins.

7
23'

Dośrodkowanie w pole karne Legii, ale nie było zagrożenia pod bramką Majeckiego.

11
4
3
1
3
21'

Szukają swojej szansy goście. Legia skupiona na defensywie.

21
8
3
4
8
18'

Coraz więcej z gry zaczynają mieć Szkoci. Zaczynamy się niepokoić.

30
12
9
13
22
16'

Po dograniu z rogu po głowie od rywala dostał Gwilia. Gruzin szybko pozbierał się z murawy.

14
7
5
4
15
15'

Legioniści stracili piłkę na połowie rywala. Goście wyprowadzili kontrę, którą przerwał Lewczuk. Będzie rzut rożny.

13
6
7
4
8
11'

Postraszyły się zespoły. Goście zademonstrowali gospodarzom miecz, ci odpłacili się pokazaniem armaty. Póki co bez kuli.

16
6
5
5
7
10'

A teraz Kulenoviciowi siedem metrów przed bramką zaplątała się piłka. Caritos na ławce gryzie paznokcie. My również.

8
7
5
6
25
9'

Odpowiedź Legii, z ok. 16 metrów uderzał LuquinhasAllan McGregor zbił piłkę do boku.

15
4
5
4
7
8'

Uff, dośrodkowanie z prawej strony Taverniera, Morelos uderzył głową z pięciu metrów. Pomylił się nieznacznie. Pierwsze dzwony alarmowe pod bramką Majeckiego.

5
8
4
4
6
7'

Ależ walka w środku pola. Stawką są miliony, dlatego nikt nie odpuszcza.

14
15
3
1
6'

Gwilia dogrywał z rzutu wolnego, wbiegającego w pole karne Lewczuka uprzedził obrońca i będzie rzut rożny dla Legii.

14
5
1
1
4
3'

Od początku piłkarze obu drużyn chcą pozostawić rywalom niewiele miejsca do konstruowania akcji.

11
4
3
4
5
2'

Stolarski runął w polu karnym. We własnym. Grę wznowi Legia.

6
8
1
2
3
18:49

Piłkarze już na murawie. Za moment pierwszy gwizdek sędziego.