2
89'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Cristiano Ronaldo!

Na korepetycje do Ciro Immobile. Cristiano Ronaldo nie wykorzystał rzutu karnego. Piłka po jego potężnym strzale odbiła się od poprzeczki.

12
19
12
16
14
88'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Fabio Depaoli za faul we własnym polu karnym na Alexie Sandro.

1
87'

Ten Pan ustalił wynik?

3
2
1
1
3
86'

Żółtą kartkę otrzymał Adrien Rabiot za niesportowe zachowanie.

3
1
1
2
2
85'

Juan Cuadrado rozpędził się na prawej stronie boiska, ale nie wyprzedził wszystkich zawodników w granatowych strojach. Kolumbijczyk został poskromiony, więc Cristiano Ronaldo na darmo podłączał się do ataku.

1
83'

Gonzalo Higuain strzelił z dogodnej pozycji obok bramki Emila Audero. Powinien to zakończyć zdecydowanie lepiej. Pół minuty wcześniej Sampdoria sygnalizowała zagrania ręką obrońcy Juventusu we własnym polu karnym, ale nie ma gwizdka, ani reakcji VAR-u.

3
2
2
3
2
82'

Sampdoria traci dwa gole oraz zawodnika w zestawieniu z Juventusem. Cristiano Ronaldo chyba nie będzie tym razem musiał stresować się w ostatnich minutach spotkania.

1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Cuadrado za faul na Mehdim Lerisie.

3
1
78'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Miralem Pjanić. Wchodzi: Rodrigo Bentancur.

78'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Matthijs de Ligt. Wchodzi: Daniele Rugani.

77'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Morten Thorsby za faul na Miralemie Pjaniciu.

4
1
1
4
75'

Maurizio Sarri osiwieje. Po urazie głowy Danilo oraz urazie mięśniowym Paulo Dybali również Matthijsa de Ligta coś zabolało. Już niebawem przecież wznowienie rywalizacji w Champions League, więc kontuzje są niemile widziane.

1
74'
ZMIANA
72'

Przerwa na napoje.

4
5
1
1
3
71'

Wojciech Szczęsny spisał się rewelacyjnie po uderzeniu Fabio Quagliarelli. To nie była łatwa interwencja, ale w ułamku sekundy ułożył ciało i nie dał się pokonać ustępującemu królowi strzelców ligi włoskiej.

7
3
1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Bernardeschi za faul na skrzydle.

3
2
2
2
2
68'

Federico Bernadeschi trafił na 2:0. Rośnie przewaga Juventusu.

2
1
2
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Federico Bernardeschi.

2:0 i można wyjmować szampany z lodówek. Juventus FC podwoił prowadzenie i jest o kroczek od zagwarantowania sobie mistrzostwa Włoch w niedzielę. Federico Bernardeschi był w centrum pola karnego i wykonał dobitkę po strzale Cristiano Ronaldo. Nie popisał się ponownie Lorenzo Tonelli, nie błysnął Emil Audero.

15
14
2
2
4
67'

Dziś na włoskich boiskach zaprezentował się już jeden bramkarz z Polski.

2
66'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Jankto za faul na Juanie Cuadrado.

3
3
1
2
1
64'

Trudna sprawa z tym Juventusem, ale ma więcej szczęścia niż w meczu z Udinese Calcio i nie daje pozbawić się prowadzenia. Na dodatek Cristiano Ronaldo zagraża Emilowi Audero. Widać, że zdenerwował go swoim hat-trickiem Ciro Immobile.

2
2
1
1
1
61'

Cristiano Ronaldo był rozpędzony na skraju pola karnego. Jego wstrzelenie zostało zablokowane. Mineło mało czasu i po stracie Karola Linettego na rzecz Adriana Rabiota była jeszcze jedna szansa dla Portugalczyka. Wicelider klasyfikacji strzelców ligi włoskiej nie pokonał mocnym uderzeniem Emila Audero.

1
1
58'

Sampdoria w ostatnich minutach jest stroną aktywniejszą i szuka sposobu na doprowadzenie do remisu. Podopieczni Maurizio Sarrego chyba ponownie zamierzają igrać z ogniem.

1
1
1
1
2
56'

Wojciech Szczęsny nie próżnuje.

2
3
1
54'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Lorenzo Tonelli uciekł obrońcom Juventusu i oddał uderzenie głową nieznacznie obok bramki strzeżonej przez Wojciecha Szczęsnego. Nieomal zrehabilitował się za sprokurowanie rzutu wolnego, który przyniósł gospodarzom prowadzenie.

1
3
2
53'

Paulo Dybala zasiadł na ławce rezerwowych z obandażowanym udem. Zobaczył już stamtąd interwencję Wojciecha Szczęsnego po głębokim wstrzeleniu z rzutu wolnego. Reprezentant Polski sparował futbolówkę na korner.

4
1
1
1
52'

Crossowe podanie opanowane na prawej stronie boiska, ale Sampdoria nie nadała później wyrazu temu atakowi. Wszystko zakończyło się stratą Mehdiego Lerisa na rzecz Alexa Sandro.

2
1
1
1
1
50'

Miralem Pjanić ponownie zabrał się za wykonanie rzutu wolnego. Tym razem wysoka wrzutka z kierunku Cristiano Ronaldo, który wyciągnął się, jednak nie zdołał dosięgnąć futbolówki i oddać strzału do bramki Emila Audero.

1
2
2
1
48'

Cristiano Ronaldo zdobył 31. gola w sezonie, a to oznacza, że wciąż wywiera presję na liderze klasyfikacji strzelców Ciro Immobile. Reprezentant Włoch ma na koncie 34 trafienia.

6
4
1
1
3
46'

Druga połowa na Allianz Stadium. Zmieniła się optyka tego spotkania w ostatniej minucie pierwszej części. Sampdoria musi zaryzykować i postarać się o wyrównanie. Z kolei Juventus może pokazać, że nauczył się czegoś na błędach popełnionych w Udine.