Liga Mistrzów: Grupa B
18 wrz 2019 21:00
90+1'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Thiago Alcantara.

3:0 dla Bayernu MonachiumThiago Alcantara z rzutu wolnego sprytnie podciął piłkę nad murem, zaś do siatki z powietrza trafił Thomas Mueller. Piękna akcja gospodarzy.

133
54
20
5
8
90'

Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

15
9
4
3
2
90'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Milos Vulić.

4
90'

Uderzał z kilku metrów Robert Lewandowski, a obrońcy Crvenej wybili piłkę z linii bramkowej.

36
13
16
21
16
87'

Zagotowało się pod bramką gości po rzucie rożnym! Piłka odbiła się od poprzeczki i wróciła do gry. Mógł być gol samobójczy.

36
23
18
8
13
Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
9
11
3
3
1
83'
83'

Crvena Zvezda Belgrad. Schodzi: Mateo Garcia. Wchodzi: Aleksa Vukanović.

8
80'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski.

Bayern Monachium wygrywa 2:0! Fatalnie w defensywie interweniował Gobeljić. "Lewy" do końca powalczył o piłkę i na wślizgu pokonał Milana Borjana.

Bayern Monachium
462
220
44
23
23
78'

Ajj, Marko Marin minimalnie przestrzelił z 16. metra. Crvena Zvezda Belgrad była o krok od doprowadzenia do remisu!

31
17
20
13
23
76'

Na pozycji spalonej znalazł się Richmond Boakye.

12
17
11
9
11
74'

7
72'

Bayern Monachium gra zbyt wolno, przez co nie może zaskoczyć defensywy zespołu z Belgradu.

6
6
5
4
16
70'
68'

Dośrodkowywał z lewej flanki Marko Marin, ale gospodarze wybili piłkę z własnego pola karnego.

11
8
4
7
4
66'

Bayern. Schodzi: Ivan Perisić. Wchodzi: Serge Gnabry.

13
7
6
4
5
66'
65'

W poprzeczkę głowkował Ivan Perisić! Po chwili niecelnie dobijał Robert Lewandowski.

20
14
22
28
28
63'

Faulowany w polu karnym Bayernu był Thiago Alcantara.

13
9
15
7
9
62'

Crvena Zvezda Belgrad. Schodzi: Dusan Jovancić. Wchodzi: Milos Vulić.

Dusan Jovancić #29
3
3
8
3
3
60'

Piłkę przejęli gospodarze, którzy konstruują kolejny atak pozycyjny.

13
4
7
3
6
57'

Milan Borjan zastopował szarżującego Roberta Lewandowskiego, który próbował lobować golkipera gości.

14
5
12
9
12
57'

4
55'
21
7
2
5
5
52'

Robert Lewandowski strzelił z rzutu wolnego na poprzeczką bramki Crvenej.

19
15
13
19
19
52'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Milos Degenek.

8
3
2
2
3
51'

Monachijczycy wykonywali rzut rożny, ale nic nie wynikło z tej akcji.

6
5
6
2
8
Czy w drugiej połowie meczu Robert Lewandowski zdobędzie bramkę?
13
7
4
5
7
47'

I znów w tym starciu minimalnie przestrzelił sprzed pola karnego Philippe Coutinho.

7
5
4
1
7
46'

Początek drugiej odsłony spotkania w Monachium.

14
6
6
1
2
45+1'

Milan Borjan odbił piłkę do boku po celnym uderzeniu w wykonaniu Roberta Lewandowskiego.

33
19
12
5
18
45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

14
8
5
3
5
44'

Philippe Coutinho zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka minęła bramkę przyjezdnych.

7
40'

Philippe Coutinho trafił do siatki, ale w momencie podania był na pozycji spalonej i sędzia gola nie uznał.

7
9
10
8
13
39'

Robert Lewandowski oddał pierwszy celny strzał na bramkę gości. Jednak zaskoczyć się nie dał Milan Borjan.

45
28
14
8
10
38'

Aktywny jest Ivan Perisić, który stara się napędzać kolejne ataki gospodarzy.

17
8
4
2
1
Czy uważasz, że Bayern Monachium przed przerwą podwyższy swoje prowadzenie?
17
10
7
7
8
34'

Gol! Strzelił Kingsley Coman. Asystował mu Ivan Perisić.

Bayern Monachium wyszedł na prowadzenie 1:0! Dokładnie z lewego skrzydła dośrodkował Ivan Perisić, a bramkę "szczupakiem" zdobył Kingsley Coman. Teraz gospodarzom powinno się grać łatwiej.

109
34
15
10
16
32'

Bayern Monachium na razie bije głową w mur złożony z defensorów serbskiej ekipy.

6
5
9
9
19
29'
19
5
2
2
6
27'

Rajiv van La Parra próbował zaskoczyć Manuela Neuera, lecz trafił tylko w boczną siatkę.

8
8
6
6
5
26'

Składna akcja Bayernu, która zakończyła się niecelnym strzałem Lucasa Hernandeza.

5
6
6
8
11
25'

Joshua Kimmich huknął z 17. metra, a piłka otarła się o jednego z rywali i będzie korner dla klubu z Monachium.

21
7
10
4
2
23'

Mistrzowie Niemiec spokojnie rozgrywają swój atak pozycyjny.

24
11
5
6
10
21'

Minimalnie obok bramki serbskiego zespołu strzelił Philippe Coutinho.

16
8
14
7
9
Czy w pierwszej połowie meczu padnie co najmniej jeden gol?
7
6
5
7
5
19'

Joshua Kimmich faulował rywala i będzie rzut wolny dla Crvenej Zvezdy Belgrad.

9
8
10
8
17
18'

Próbował dośrodkowywać Philippe Coutinho, lecz został przyblokowany i będzie rzut rożny dla Bayernu.

6
6
5
5
6
16'

Groźny kontratak ze strony ekipy z Serbii. Ostatecznie futbolówkę chwycił Manuel Neuer.

10
8
9
5
4
14'

Philippe Coutinho przymierzył sprzed pola karnego, a piłkę pewnie złapał Milan Borjan.

5
2
3
3
5
14'

Źle przyjmowal piłkę Manuel Neuer i musiał wybić piłkę poza linię końcową boiska. Korner dla Crvenej.

5
6
7
9
11
12'

Robert Lewandowski zbyt długo zwlekał ze strzałem i stracił piłkę w polu karnym gości.

10
10
10
14
28
11'

3
9'

Gospodarze wymieniają kolejne podania na połowie serbskiej drużyny.

13
8
6
6
6
7'

Monachijczycy rozbili próbę szybkiej kontry ze strony przyjezdnych i znów znajdują się w ofensywie.

13
4
3
4
6
6'

Problemy zdrowotne ma Joshua Kimmich, który upadł na boisko bez kontaktu z przeciwnikiem.

8
7
9
8
13
3'

Uderzał sprzed pola karnego Corentin Tolisso, ale został zablokowany przez jednego z rywali.

8
4
3
5
8
2'

Do piłki nie doszedł Marko Marin i futbolówkę do gry wprowadzi Manuel Neuer.

13
6
6
5
9
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli gospodarze.