Juventus Turyn
35' Rodrigo Bentancur 45+2' Paulo Dybala
Atletico Madryt
32' Mario Hermoso 40' Renan Lodi 52' Saul Niguez 58' Hector Herrera
1:0

Koniec. Juventus wygrał i jest pewny wygrania grupy. Atletico wciąż nie ma zapewnionego 2. miejsca.

Powinno być 1:1. Goście nie wykorzystali jednak szansy na doprowadzenie do wyrównania! Do piłki nie doszedł Morata.

Strzelał Khedira, Oblak obronił. Dodatkowo rezerwowy był na spalonym.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Strzał rozpaczy Saula, piłka poszybowała daleko od bramki Szczęsnego.

Juventus. Schodzi: Rodrigo Bentancur. Wchodzi: Sami Khedira.

Do dośrodkowania doszedł Morata, uderzył jednak niecelnie.

Angel Correa znalazł się w dobrej sytuacji, jednak wracający obrońca zatrzymał rywala.

Felipe doszedł do dośrodkowania, strzał głową poszybował daleko od bramki gospodarzy.

Minuty upływają, Atletico nie ma pomysłu na rozmontowanie defensywy Juventusu.

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Gonzalo Higuain.

Juventus kontroluje spotkanie, Atletico nie potrafi poważniej zagrozić gospodarzom.

Do dogrania doszedł Morata, strzał napastnika minął cel.

"Czerwo" nie pojawi się w dłoni sędziego. Gramy dalej w komplecie.

A jednak będzie VAR! Zawodnik Atletico otrzyma czerwoną kartkę?

Trochę chaosu na boisku, pogubił się sędzia. Piłkarze mają pretensje do arbitra.

Powinno być 2:0! Akcję przeprowadził Federico Bernardeschi, piłka trafiła w słupek bramki strzeżonej przez Oblaka! Ależ pecha mieli gospodarze.

Atletico. Schodzi: Renan Lodi. Wchodzi: Thomas Lemar.

Juventus. Schodzi: Aaron Ramsey. Wchodzi: Federico Bernardeschi.

Strzelał Felix, piłka minęła bramkę Szczęsnego.

Szybkie wyjście Juventusu. Z piłką biegł Cristiano Ronaldo, ale akcję zakończył niecelnym uderzeniem.

Atletico. Schodzi: Hector Herrera. Wchodzi: Angel Correa.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Hector Herrera.

Dogranie do Morary, ten jednak na spalonym. Gra została przerwana.

Atletico. Schodzi: Vitolo. Wchodzi: Joao Felix.

Żółtą kartkę otrzymał Saul Niguez.

Szczęsny dobrze interweniował po strzale Saula Nigueza, który doszedł do dogrania z rzutu rożnego.

Dość spokojne pierwsze minuty po przerwie. Niewiele się dzieje na boisku w Turynie.

Atletico przegrywając skomplikuje swoją sytuację w grupie. Wszystko jednak wciąż zależeć będzie od piłkarzy z Madrytu.

Wracamy do meczu!

Przerwa. Juventus prowadzi po golu do szatni Dybali.

Gol! Strzelił Paulo Dybala. Juventus wyszedł na prowadzenie! Kapitalnie z rzutu wolnego lewą nogą uderzył Dybala. 1:0!

Sędzia doliczył 2 minuty.

Końcówka 1. połowy nie rzuca na kolana. Więcej spodziewaliśmy się po tym spotkaniu.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Renan Lodi.

Problemy miał Pjanić, ale zawodnik Juventusu już wrócił do gry.

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo Bentancur.

Z rzutu wolnego uderzał Pjanić, piłka minęła bramkę Atletico.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mario Hermoso.

Słabszy fragment gry. Zbyt wiele chaosu, niewiele okazji bramkowych.

W ostatnich minutach gra częściej toczy się w okolicach środka pola. Piłkarze szukają dziury w defensywie rywala.

Tym razem z rzutu rożnego dogrywał Pjanić. Jednak bez zagrożenia pod bramką Atletico.

Mocny strzał Saula Nigueza odbił Szczęsny. Polak zdołał uprzedzić Moratę, który chciał wbić piłkę do siatki.

Koke dośrodkował z rzutu rożnego, obrońca Juventusu bez większych problemów wybił piłkę.

Saul Niguez doszedł do dośrodkowania, strzał głową zawodnika Atletico minął jednak bramkę strzeżoną przez Szczęsnego.

Kolejne uderzenie w meczu. Do dogrania doszedł Lodi, jednak piłka po raz kolejny poszybowała obok celu.

Po dograniu z rogu strzelał Koke, daleko od celu.

Po rzucie rożnym piłka przed polem karnym dotarła do Partey'a, a ten uderzył daleko od celu.

Strzelał Vitolo, Matthijs de Ligt zablokował uderzenie. Będzie rzut rożny.

Dobre tempo w pierwszych minutach. Jednak niewiele okazji podbramkowych. Wszystko co dobre na pewno jeszcze przed nami.

Strzelał Dybala, Oblak pewnie interweniował. Pierwszy celny strzał w meczu.

Groźnie dogrywał Dybala. Czujna jest jednak defensywa Atletico.

Thomas Partey znalazł sobie miejsce do oddania uderzenia z ok. 16 metrów. Trafił jednak w rywala.

Hermoso ostro potraktował Ramsey'a. Sędzia kartki jeszcze nie wyciągnął.

Ruszył z piłką Cristiano Ronaldo. Portugalczyk nie dał rady minąć obrońcy.

Gramy!

Mecz poprowadzi Anthony Taylor (Anglia).

Liga Mistrzów, kolejka numer 5. Przybyliśmy do Turynu, gdzie Juventus zagra z Atletico!