Atalanta Bergamo
10' Jose Luis Palomino 41' Remo Freuler 45' Robin Gosens 56' Robin Gosens 61' Rafael Toloi 83' Pierluigi Gollini
Juventus Turyn
7' Gonzalo Higuain 27' Paulo Dybala 45+2' Juan Cuadrado 74' Gonzalo Higuain 82' Gonzalo Higuain 90+2' Paulo Dybala
1:3

Koniec. Juventus wygrał z Atalantą, ale decyzje sędziego na pewno wypaczyły wynik tego spotkania.

To już końcowe sekundy. Juventusowi krzywda w Bergamo już się nie stanie.

Gol! Strzelił Paulo Dybala. Asystował mu Gonzalo Higuain. Szczęsny rozpoczął kontrę gości. Zagrał do Higuaina, ten do Dybali, który strzałem z pola karnego pokonał bramkarza. 1:3!

Sędzia doliczył 6 minut.

Atalanta szuka remisu. Dogrywał Muriel, ale nikt nie zamknął akcji.

Atalanta Bergamo. Schodzi: Remo Freuler. Wchodzi: Diallo Amad Traore.

Kopnięty przez rywala Szczęsny. Polak dość szybko się pozbierał.

Najpierw brak rzutu karnego dla Atalanty, teraz kontrowersyjny gol uznany dla Juventusu. Decyzje arbitra mają spory wpływ na wynik.

Po analizie VAR sędzia gola uznał. Przed przejęciem piłki Cuadrado zagrał ręką.

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Pierluigi Gollini.

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain. Asystował mu Juan Cuadrado. Cuadrado wpadł z piłką w pole karne, wycofał do Higuaina, a ten płakim strzałem pokonał bramkarza. 1:2!

Niebywałe! Sędzia nakazał grać dalej. Co on widział?

To Can przewinił, dla nas karny ewidentny. Sędzia biegnie w kierunku wozu VAR.

Trwa analiza VAR. Jeden z graczy Juve we własnym polu karnym zagrał ręką.

Groźny strzał oddał z ok. 30 metrów. Luis Muriel, Szczęsny zdołał sparować piłkę do boku!

Ramsey uderzał, dość daleko od celu.

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain. Wydawało się, że gościom trudno będzie doprowadził do remisu. Jednak wystarczyła jedna akcja. Piłkę otrzymał w polu karnym Higuain, piłka po jego strzale odbiła się od obrońcy i myląc bramkarza wpadła do siatki. 1:1!

Sprzed pola karnego mocno, jednak wysoko ponad poprzeczką uderzył Gomez.

Juventus przegrywa, ale to Atalanta w ostatnich minutach jest aktywniejsza w ofensywie.

Atalanta Bergamo. Schodzi: Robin Gosens. Wchodzi: Timothy Castagne.

Muriel wjechał w pole karne niczym poseł w drogę z zakazem. Czujnie jednak obrona gości.

Juventus. Schodzi: Sami Khedira. Wchodzi: Emre Can.

Szarżował Dybala, ale napastnik Juventusu został przyblokowany.

Uaktywnił się Juventus. Mistrzowie Włoch czują, że mecz im "ucieka".

Kolejny raz w bramce Juventusu dobrze interweniował Szczęsny.

Znowu groźnie pod bramką Szczęsnego. Obrońca w ostatnim zablokował uderzenie.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafael Toloi.

Wydawało się, że Juventus rzuci się do ataku. Tymczasem to Atalanta wciąż lepiej się prezentuje.

Juventus. Schodzi: Rodrigo Bentancur. Wchodzi: Douglas Costa.

Gol! Strzelił Robin Gosens. Asystował mu Musa Barrow. Atalanta zasłużyła na tego gola. Barrow wbiegł z piłką w pole karne i dośrodkował. Akcję zamykał Gosens, który głową wpakował futbolówkę do siatki. Szczęsny był bez szans. 1:0!

Ramsey do Higuaina, ten trącił piłkę i nogą zatrzymał ją bramkarz. Dziwna interwencja.

W końcu Juventus przeniósł ciężar gry w okolice środka pola. Wciąż jednak mistrzowie Włoch po przerwie grają dość niemrawo.

Przy interwencji ucierpiał Matthijs de Ligt. Zawodnik Juventusu ma problem z barkiem.

Po przerwie w ataku Atalanta. Juventus przyczajony na własnej połowie.

Sędzia rozpoczął 2. połowę!

Przerwa. Atalanta powinna prowadzić, ale zmarnowała rzut karny. Dobry mecz w Bergamo, ale bez goli.

Toloi trącił piłkę, Szczęsny zachował czujność i załapał futbolówkę.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Juan Cuadrado.

Strzelał Pjanić, jednak bardzo daleko od celu.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Robin Gosens.

Marten de Roon starał się uderzać sprzed pola karnego, ale źle trafił w piłkę.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Remo Freuler.

W końcówce 1. połowy ożywił się Juventus, Atalanta nie zamierza jednak cofać się przed rywalem.

Z ok. 16 metrów uderzał Higuain, został jednak przyblokowany przez Palomino!

Atalanta posiada optyczną przewagę, gospodarze są aktywniejsi w ofensywie.

Sprzed pola karnego uderzał Toloi, Szczęsny takie próby łapie we śnie.

Szczęsny wybiegł z bramki do boku pola karnego i przestraszył rywala. Dobra decyzja bramkarza.

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Paulo Dybala.

Juventus. Schodzi: Federico Bernardeschi. Wchodzi: Aaron Ramsey.

A teraz Hans Hateboer zablokowany przez obrońcę. Zawodnik Atalanty uderzył już do niemal pustej bramki!

Strzelał głową Pasalić, świetnie w bramce zachował się Szczęsny!

Strzelał Higuain, bramkarz błędu nie popełnił i złapał piłkę.

Problemy ma Federico Bernardeschi, zawodnik Juventusu otrzymał uderzenie w żebra.

Nie ma gola! Musa Barrow! Zawodnik Atalanty uderzył mocno, Szczęsny rzucił się w swoją lewą stronę. Piłka odbiła się od poprzeczki i wróciła na boisko. Dobijał Pasalić, ale przestrzelił!

Rzut karny dla Atalanty. Sędzia dopatrzył się zagrania ręką Khediry.

Cały czas dobre tempo gry. Piłkarze szukają okazji do zdobycia premierowego gola.

Odpowiedź gospodarzy, płasko uderzył Toli, Szczęsny pewnie interweniował.

Na strzał zdecydował się Federico Bernardeschi, piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

Z rzutu wolnego uderzył Dybala, piłka minęła bramkę gospodarzy o pół metra.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jose Luis Palomino.

Dobre tempo meczu, sporo się dzieje. Brakuje jednak jeszcze celnych strzałów i goli.

Żółtą kartkę za ostry atak na bramkarza otrzymał Gonzalo Higuain.

Higuain sam na sam z bramkarzem, górą jednak golkiper!

Odpowiedź Juventusu, czujnie defensywa gospodarzy. Będzie rzut rożny dla Juventusu.

Po dograniu z rogu uderzał Berat Djimsiti, piłka poszybowała ponad bramką.

Spokojne pierwsze minuty mecze. Piłkarze bardzo szeroko rozstawieni na boisku.