Faul na trzydziestym metrze. Będzie okazja dla Widzewa.

17
90+3'
ZMIANA
90+3'

Luquinhas dograł do Gwilii. Ten zdecydował się na strzał zza pola karnego. Piłka przeleciała obok słupka.

19
4
4
6
9
90+2'

Przerwana akcja Legii. Luquinhas faulował.

11
5
3
2
16
90'

Sędzia doliczył dziewięć minut.

29
16
12
4
10
89'

Po rzucie rożnym nie było zagrożenia pod bramką Widzewa.

9
8
4
6
8
88'
ZMIANA
27
10
5
1
3
86'

Przerwa w grze. Na boisku leżą i zwijają się z bólu Kosakiewicz i Kante.

5
4
6
8
18
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Igor Lewczuk. Asystował mu Domagoj Antolić. Szczęśliwa bramka Legii. Po wrzutce z rzutu rożnego Gwilii piłka trafiła do Antolicia. Ten strzelił z pierwszej piłki, ale wyszło z tego podanie do Lewczuka, który odpowiednio ustawił nogę i zaskoczył Pawłowskiego.

105
60
19
70
115
83'

Po strzale Kante piłka odbiła się od jednego z graczy Widzewa i opuściła boisko.

15
2
3
3
4
81'

Robak dwoi się i troi na boisku. Jest napastnikiem, pomaga w rozegraniu, a także w defensywie. To bezsprzeczny lider Widzewa w tym meczu.

40
17
7
6
7
79'

Kante zdecydował się na strzał z piętnastu metrów. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

12
8
2
6
4
79'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Możdżeń.

11
5
1
4
6
78'

Widzew mógł, nawet powinien prowadzić! Po dośrodkowaniu Kity głową uderzył Mąka. Cierzniak instynktownie obronił!

30
15
6
4
6
77'

Jędrzejczyk niedokładnie podał w kierunku pola karnego. Piłkę przechwycili gospodarze.

18
6
3
4
5
75'

Kita starał się dograć w kierunku Mąki. Piłkę przechwycili goście.

11
8
3
7
9
74'

Widzew złapał wiatr w żagle i to II-ligowiec przeważa.

32
20
2
5
13
73'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Artur Jędrzejczyk. Mamy remis! Ze skrzydła dośrodkował Poczobut. O piłkę walczył Kita z Jędrzejczykiem. To właśnie obrońca Legii dotknął piłki jako ostatni i trafił do własnej bramki.

168
95
33
28
72
70'

Legia ma przewagę, Widzew stara się wyjść z akcją.

4
2
1
7
6
68'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Igor Lewczuk.

12
8
1
2
19
68'

Gwilia podał do będącego w polu karnym Luquinhasa. Ten stracił piłkę.

3
66'

Gramy dalej!

20
4
2
2
7
60'

Krótka przerwa ze względu na zadymienie stadionu wywołane odpaleniem rac.

25
17
7
8
17
59'
ZMIANA
59'
ZMIANA

Widzew. Schodzi: Christopher Mandiangu. Wchodzi: Krzysztof Gutowski.

4
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcin Robak. Cierzniak wyczuł intencję Robaka. Strzał napastnika Widzewa przy słupku. Golkiper nie miał szans na interwencję.