Manchester City
8' Ilkay Gundogan 19' Bernardo Silva 72' Gabriel Jesus 75' Gabriel Jesus
Fulham FC
6' Tim Ream 90+1' Joe Bryan
4:0

Koniec. Pewny awans City.

Sędzia doliczył 2 minuty, więc jeszcze trochę pogramy, bo póki co mecz jest przerwany.

Przerwa w grze. Problemy ma Cancelo.

Żółtą kartkę otrzymał Joe Bryan.

Foden uderzał z rzutu wolnego, trafił jednak w mur.

Gospodarze grają na dużym luzie i szukają piątego trafienia.

Fulham. Schodzi: Terence Kongolo. Wchodzi: Sylvester Jasper.

Do uderzenia w polu karnym doszedł Sterling, uderzył ponad bramką.

Fulham. Schodzi: Bobby Reid. Wchodzi: Dennis Odoi.

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Kongolo.

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Strzał Fodena odbił bramkarz, piłkę z bliska do siatki głową wbił Jesus. 4:0!

City. Schodzi: Ilkay Gundogan. Wchodzi: Rodri.

City. Schodzi: Nicolas Otamendi. Wchodzi: John Stones.

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu Joao Cancelo. Cancelo do Jesusa, ten głową do bramki na 3:0! Jeszcze VAR przez chwilę potwierdzał, czy wszystko odbyło się w zgodzie z przepisami.

City szuka trzeciego trafienia. Rywale w głębokiej defensywie.

Fulham. Schodzi: Ivan Cavaleiro. Wchodzi: Tom Cairney.

Po dograniu z rogu głową ponad bramką uderzył Otamendi.

Goście kilka razy wyszli na połowę City, raz nawet przebywali w polu karnym. Jednak bez zagrożenia.

Sunie akcja za akcją na bramkę Fulham. Przed momentem strzał głową Gundogana był niecelny.

Sterling wpadł z piłką w pole karne, mocny strzał odbil się od górnej części poprzeczki. Piłka wyszła na aut bramkowy.

Atak pozycyjny City. Fulham ustawiony przed własnym polem karnym stara się tylko przeszkadzać rywalom.

City. Schodzi: Riyad Mahrez. Wchodzi: Raheem Sterling.

Joao Cancelo otrzymał piłkę przed polem karnym, strzał odbił się od obrońcy i przeleciał obok bramki.

Od początku 2. połowy w ataku gospodarze. Fulham skupione na własnej połowie.

David Silva do Mahreza, ten miał sporo czasu i miejsca, ale spudłował z ok. 12 metrów.

Wracamy do gry!

Przerwa. W tym meczu od dawna wszystko jest już jasne. Awans City jest niemal pewny.

Sędzia doliczył minutę.

Goście już w komplecie. Na boisku niewiele się dzieje. Gracze City kontrolują przebieg gry.

Problemy ma Bryan. Zawodnik Fulham zszedł za linię.

Przez moment goście dłużej utrzymywali się przy piłce, ale wszystko działo się na ich połowie.

Ucierpiał Mahrez, który potrzebuje pomocy medycznej.

Mahrez uderzył z rzutu wolnego, piłka poszybowała ponad poprzeczką.

Strzał z dystansu Joao Cancelo trafił w obrońcę. Piłka przeleciała obok bramki.

Ilkay Gundogan uderzył z rzutu wolnego, Hector głową zablokował strzał i trochę to odczuł.

City cały czas przeważa, szuka kolejnych trafień. Fulham skupione na defensywie.

Kolejna okazja City. Angelino do Fodena, ten uderzył z ok. 12 metrów. Tuż ponad poprzeczką.

Bobby Reid zwiódł Angelino i zdołał uderzyć z pola karnego. W bramce pewnie interweniował Bravo.

Gol! Strzelił Bernardo Silva. Asystował mu Angelino. Angelino do Silvy, ten w polu karnym szukał miejsca do oddania strzału. W końcu znalazł i uderzył nie do obrony. 2:0!

Kontra City zakończona mocnym, ale niecelnym uderzenie Phila Fodena.

Mahrez zagrywał piłkę wzdłuż pola bramkowego. Nikt jednak nie doszedł futbolówki.

City przyspieszyło grę. Gospodarze chcą szybko podwyższyć wynik i spokojnie dograć mecz do końca.

Akcja City zakończona mocnym strzałem Angelino. Piłka poszybowała tuż ponad poprzeczką.

Jak zareagują goście po fatalnym dla nich początku meczu. Przegrywają, do tego przez większą część spotkania będą grali w osłabieniu.

Gol! Strzelił Ilkay Gundogan. Strzał w lewy róg. Rodak wyczuł intencje, ale piłki nie zdołał dotknąć. 1:0!

Zawodnik gości sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Jesusa. Sędzia podyktował rzut karny!

Czerwoną kartkę otrzymał Tim Ream.

Od początku gra toczy się na połowie Fulham. Piłkarze City chcą szybko zadać pierwszy cios.

Gramy!

Mecz poprowadzi Kevin Friend.

Kto wygra mecz?

Kolejny dzień rywalizacji w Pucharze Anglii. Stawką meczu jest awans do V rundy rozgrywek.