Liga Narodów UEFA: Dywizja A - grupa 1.
14 paź 2020 20:45
90+2'

Ciekawa próba budowy ataku przez parę Karbownik - Milik. Tym razem bez powodzenia.

32
18
13
27
16
90+1'

Nic nie wynika po rzucie rożnym Biało-Czerwonych.

12
13
13
21
34
90'

Arbiter przedłużył czas meczu o minimum 3 minuty.

18
14
6
9
12
90'

Polacy mają jeszcze chęć na podwyższenie wyniku. Piątek nieco przestrzelił.

24
11
6
5
14
89'

Dośrodkowanie Hajradinovicia, piłka minęła wszystkich zawodników. Od bramki Szczęsny.

23
14
3
1
12
87'

Próba ataku Polaków, nie potrafili się jednak przebić przez bośniackie zasieki.

12
18
8
20
29
84'

Próba kontrataku Bośniaków została na szczęście szybko przerwana przez Biało-Czerwonych.

35
20
9
5
16
83'

Żółtą kartkę otrzymał Haris Hajradinović. Za faul na Piątku.

13
82'

Tempo meczu spada jeszcze bardziej.

8
9
11
21
56
79'

Patrząc na to co dzieje się na boisku w ostatnich minutach, obie drużyny chciałyby już zejść do szatni.

9
18
8
18
50
79'

Długa akcja ofensywna Polaków. Ostatecznie na spalonym Piątek z Milikiem.

3
10
5
13
38
76'

Po chwili Linetty na spalonym.

7
6
8
12
33
76'

Dośrodkowanie piłki do Piątka, ten nie zorientował się w polu karnym wystawiając piłkę do nikogo.

4
5
7
13
39
74'

Bośnia i Hercegowina. Schodzi: Amir Hadziahmetović. Wchodzi: Haris Hajradinović.

21
74'

Bośnia i Hercegowina. Schodzi: Rade Krunić. Wchodzi: Deni Milosević.

Deni Milosević #23
14
5
7
7
15
72'
72'
71'

Piątek znalazł Góralskiego pod polem karnym, ten jednak zdecydowanie chybił.

4
4
11
15
25
70'

Bednarek znalazł wychodzącego Recę. Ten chciał dośrodkować piłkę w pole karne, jednak trafił prosto w obrońcę.

6
6
9
10
25
69'

Piłka do Piątka, ten jednak był na spalonym.

6
13
10
12
51
67'

Branimir Cipetić oddał strzał z dystansu, widząc że Szczęsny wyszedł nieco z bramki. Niewiele brakowało, a posłałby piłkę "za kołnierz" bramkarza.

8
13
36
7
20
66'

Bednarek podał do Piątka, ten do Milika, niestety napastnik reprezentacji Polski nie odnalazł się w polu karnym rywala.

9
6
10
15
48
65'

I po stałym fragmencie gry piłka w rękach Sehicia.

9
4
7
28
19
65'

Po rzucie wolnym, Polacy wywalczyli rzut rożny.

36
12
7
7
9
64'
31
14
10
13
15
64'
39
22
9
15
17
62'

Akcja Bośniaków, czujny w bramce Szczęsny. Na szczęście nie zardzewiał przez ostatnie minuty, gdy wcielił się bardziej w rolę obserwatora tego, co robią Biało-Czerwoni pod bramką rywala.

33
17
8
9
8
61'

Piłka szuka Milika w polu karnym, ten jednak nie potrafił się z nią porozumieć. Bramka dla Bośniaków.

12
31
18
16
40
61'

Kolejny rzut rożny Polaków, niestety znów bez efektu.

8
5
5
28
19
60'

Z rogu boiska Grosicki i mamy drugi róg, tym razem z drugiej strony boiska.

40
13
3
7
7
60'

Arkadiusz Milik wywalczył rzut rożny.

43
14
7
5
7
59'

Strzał Góralskiego z dystansu, prosto w obrońców Bośni i Hercegowiny.

14
10
6
20
9
59'

Kibice głośno skandują nazwisko Roberta Lewandowskiego.

95
27
8
1
9
58'

Bośnia i Hercegowina. Schodzi: Edin Dzeko. Wchodzi: Smail Prevljak.

Smail Prevljak #9
17
7
5
6
12
58'

Bośnia i Hercegowina. Schodzi: Edin Visca. Wchodzi: Amer Gojak.

Amer Gojak #14
16
5
5
6
10
58'
36
13
42
44
43
57'

Powinno być 4:0! Grosicki zszedł pod pole karne, jednak obronił Sehić.

21
9
15
21
49
56'

Polacy długo rozgrywają piłkę przy biernej postawie zrezygnowanych Bośniaków.

25
12
7
7
15
54'

Próba akcji z drugiej strony. Bezradny Dzeko.

29
7
6
9
13
54'

Kolejna szansa Polaków! Grosicki wrzucił w kierunku Lewandowskiego, ten uderzył celnie głową, strzał ten był jednak zbyt przewidywalny. Piłka w rękach Ibrahima Sehicia.

9
5
8
21
15
53'

tym razem w ofensywie Grosicki, piłka zatrzymała się na obrońcach rywali.

17
7
15
25
10
51'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Mateusz Klich.

Świetna dwójkowa akcja! Lewandowski do Klicha, ten wrzucił piłkę w stronę Lewandowskiego. Polski super snajper urwał się rywalom z linii spalonego i podwyższył na 3:0!

363
134
29
13
32
51'

Trzeci już rzut rożny dla Bośni i Hercegowiny. Tym razem Polacy wybili piłkę przed siebie. Próbę kontry zastopował dopiero bramkarz Sehić.

11
10
9
7
18
50'

Krótko rozegrany rzut rożny Bośniaków. Na kolejny korner piłkę wybił Robert Lewandowski.

30
11
10
5
14
49'

Indywidualna akcja Dzeko, kapitan reprezentacji Bośni i Hercegowiny wywalczył rzut rożny.

7
4
11
6
27
49'

Kolasinac zderzył się z Jóźwiakiem, który ucierpiał przy starciu z rywalem.

3
3
18
10
21
46'

Grosicki niestety za wysoko wrzucał piłkę w pole karne w kierunku Jóźwiaka. Piłka przeleciała nad głową Polaka.

20:36

Dzięki prowadzeniu 2:0 do przerwy, obecnie jesteśmy liderami grupy Ligi Narodów UEFA!

89
28
8
6
7
45+2'

Polacy jeszcze atakują mimo dwubramkowego prowadzenia.

139
42
12
11
8
45'

Arbiter przedłużył czas gry I połowy o minimum 2 minuty.

48
25
7
5
17
45'

Gol! Strzelił Karol Linetty. Asystował mu Robert Lewandowski.

Mamy 2:0! Tym razem Lewandowski podał doskonale piłkę w tempo, z szóstego metra głową przymierzył Karol Linetty!

473
181
46
20
29
44'

Żółtą kartkę otrzymał Sead Kolasinac. Za faul na Jóźwiaku.

73
29
11
20
20
43'

Powinno być 2:0! Doskonałe podanie Kędziory w pole karne, piłkę głową strzelał Grosicki, jednak ta znalazła się w rękach bramkarza!

90
30
36
67
53
42'

Jacek Góralski się potknął bez kontaktu z rywalem. Na szczęście wstał o własnych siłach.

24
41
16
12
17
Czy Robert Lewandowski strzeli w meczu z Bośnią i Hercegowiną kolejnego gola?
80
34
10
8
15
40'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Kamil Jóźwiak.

Mamy prowadzenie! Najpierw starał się strzelać Linetty, jednak piłka odbiła się od jednego z rywali. Do piłki doszedł Jóźwiak, odegrał ją Lewandowskiemu, a ten zdobył bramkę! Na to czekaliśmy!

616
249
53
32
41
39'

Po rzucie wolnym, piłka w polu karnym rywala uciekła Recy. Stracona szansa Polaków.

15
11
11
16
45
39'

Kolasinac otrzymał ostrą reprymendę od sędziego, obyło się bez kartki. Grymas bólu Jóźwiaka wskazuje, że poszkodowany trochę inaczej interpretuje tę sytuację.

4
7
9
10
31
38'

Kolasinac sfaulował Jóźwiaka, który trzyma się za kostkę. Polak potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

5
3
10
27
34
38'

Posiadanie piłki - 53:37 dla Polski.

52
48
12
6
18
37'

Po interwencji bośniackiego obrońcy upadł Lewandowski. Pomimo protestów, arbiter pozostał niewzruszony.

11
5
9
6
28
37'

Rzut wolny dla Bośni, obronił Szczęsny.

62
15
8
6
10
36'

Żółtą kartkę otrzymał Jan Bednarek. Za faul na Dzeko.

14
8
13
21
59
35'

Rzut rożny dla Bośniaków, piłkę wybił Robert Lewandowski - tym razem w roli obrońcy.

36
15
8
5
9
35'

Akcja Bośniaków, piłkę w pole karne dogrywał Cipetić, dobrze ustawiony był jednak Bednarek.

24
6
5
5
8
33'

Bośniacy wyraźnie chcą spowolnić grę. Miejmy nadzieję że im się to nie uda, do końcowego gwizdka w końcu jeszcze około godziny gry.

20
9
10
5
14
33'

Bośnia i Hercegowina. Schodzi: Miralem Pjanić. Wchodzi: Dennis Hadzikadunic.

Dennis Hadzikadunic #16
17
6
27
9
13
32'

Grosicki zbyt mocno podał w kierunku Klicha. Znów piłka w rękach Ibrahima Sehicia.

4
8
13
13
30
30'

Taniec Góralskiego w polu karnym Bośni, jednak nie zdecydował się on na strzał. Po chwili do piłki doszedł Robert Lewandowski i trafił w słupek!

46
30
33
57
100
29'

Absolutna przewaga grających w przewadze Polaków. Przez większość czasu, trzymają Bośniaków w hokejowym zamku. Na razie nic z tego nie wynika, brakuje ostatniego podania oraz precyzji pod bramką rywala

43
27
10
15
13
28'

Lewandowski do Linettego, ten jednak ani nie przyjął piłki, ani nie strzelił. Jego zawahanie wykorzystał bośniacki bramkarz.

8
5
10
16
37
26'

Kolejny zablokowany strzał Lewandowskiego. Po chwili dośrodkowanie do Jóźwiaka, który jednak sfaulował Kolasinaca.

20
11
27
15
34
25'

Kędziora dogrywał w pole karne rywala, piłka znalazła się jednak na głowie jednego z Bośniaków.

11
10
19
24
20
24'

Tym razem Lewandowski szukał podania do Grosickiego, piłka w rękach Ibrahima Sehicia.

14
10
15
21
24
24'

Linetty szukał Jóźwiaka w polu karnym rywala, ten jednak nie potrafił dojść do piłki.

13
6
11
9
19
23'

Kolejny raz przy piłce Lewandowski, tym razem strzelił w plecy blokującego obrońcy.

6
10
14
15
45
22'

To musiał być gol! Ciekawa, ofensywna akcja rozkręcona przez Jacka Góralskiego. Robert Lewandowski dostał piłkę na szóstym metrze i fatalnie przestrzelił nad poprzeczką. Szkoda!

26
39
33
47
181
21'

Ofensywna akcja Dzeko, został jednak powstrzymany przez polską defensywę.

37
9
5
10
16
20'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Klich. Za faul. Nie zagra w meczu z Włochami.

19
14
12
25
59
19'

Dalekie podanie Bednarka w kierunku Lewandowskiego - odrobinę zbyt mocne. Piłka w rękach bramkarza.

21
9
13
13
19
18'

Ostry faul na Kamilu Jóźwiaku. Sędzia oszczędził Krunicia.

4
7
9
5
54
17'

Polacy wprowadzili nieco zbyt duże zamieszanie podczas akcji ofensywnej, przez co stracili piłkę. Bośniacy muszą przebudować obronę.

6
6
14
13
18
17'

Do rzutu wolnego podszedł sam Robert Lewandowski. Trafił jednak prosto w mur.

11
14
18
27
61
14'

Żółtą kartkę otrzymał Miralem Pjanić. Za dyskusje z sędzią.

94
34
5
3
11
14'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Aneh Ahmedhodzic. Za faul na Robercie Lewandowskim, który wychodził na czystą pozycję!

Aneh Ahmedhodzic #3
293
96
27
27
34
13'

Bardzo długa akcja Polaków. Po dośrodkowaniu Klicha, piłkę główkował jeden z rywali.

19
9
6
10
14
12'

Kibice na stadionie we Wrocławiu co prawda są, jednak dopingu nie można nazwać specjalnie żywiołowym.

8
13
7
22
21
11'

Wrzutka Pjanicia z rzutu wolnego, Polacy szybko oddalili piłkę spod własnego pola karnego.

17
5
5
2
7
9'

I teraz przyszedł czas na strzał Polaków! Uderzał Karol Linetty, jednak jego próba nie miała prawa zaskoczyć bośniackiego bramkarza.

16
4
8
12
7
8'

Ciekawa akcja Bośniaków. Dzeko podał w pole karne, jednak Amir Hadziahmetović nie dał rady dojść do piłki, która znalazła się w rękach Szczęsnego!

11
4
7
4
8
7'

Indywidualny rajd Kamila Grosickiego, który zdecydował się na strzał z ostrego kąta. Przymierzył w boczną siatkę.

29
5
8
4
4
6'

Piłka uciekła Recy w akcji ofensywnej. zmarnowana szansa Polaków.

2
4
5
8
21
5'

Co za wyjście Ibrahima Sehicia! Bramkarz Bośni i Hercegowiny zobaczył wychodzącego do akcji Kamila Grosickiego. Długo się nie zastanawiał - główkował przed polem karnym, ubiegając bohatera meczu z Finlandią.

7
1
8
5
3
5'

Tym razem na strzał zdecydował się Rade Krunić - całe szczęście chybił.

13
2
4
1
9
4'

Akcja Polaków, przed pole karne wyszedł Sehić i zażegnał zagrożenie z naszej strony.

4
2
2
8
4
2'

Pierwszy celny strzał! Zza pola karnego uderzał Miralem Pjanić, obronił Szczęsny. Zbyt bierna postawa polskiej obrony przy dobrze znanym Bośniaku.

9
3
4
3
16
2'

Od początku przy piłce Bośniacy, którzy długo budowali akcję. Po dośrodkowaniu, do piłki doszedł znakomicie ustawiony Jan Bednarek.