PKO Ekstraklasa: 31. kolejka
21 cze 2020 12:30
90+3'

Frączczak strzelał nożycami, próbował jeszcze zamykać akcję Manias, ale nie zorientował się w sytuacji i nie kopnął piłki, Pogoń znów nieskuteczna.

15
7
4
6
90+1'

Manias faulował Kuciaka w akcji ofensywnej.

3
3
1
2
9
90'

Arbiter doliczył minimum 4 minuty do czasu gry.

6
1
1
1
1
90'

Cibicki strzelał z rzutu rożnego, strzelał Triantafyllopoulos, jednak nie trafił w idealnej okazji!

2
1
2
1
89'

Kontratak Lechii. Fila szukał Zwolińskiego, skuteczny w obronie Zech.

4
1
1
1
5
87'

Ciekawa akcja Cibickiego z Listkowskim. Strzelał napastnik Pogoni, obronił Kuciak.

13
2
2
1
2
86'

Świetna piłka do Steca, który nie trafił w piłkę. Kolejna stracona szansa Pogoni.

5
1
5
3
84'

Strzał Listkowskiego z dystansu, piłka przeleciała obok bramki.

3
1
1
1
1
83'

Nunes wrzucił piłkę do Frączczaka, ten jednak zbyt lekko uderzył głową. Piłka kolejny raz w rękach Kuciaka.

9
1
1
1
3
80'

Nunes z rzutu rożnego, po serii główek piłkę złapał Kuciak.

5
2
3
1
79'

Pogoń ciągle atakuje. Tym razem świetnie w obronie Maloca.

7
6
2
2
3
79'

Doskonała piłka do Turskiego, ten jednak nie zorientował się w sytuacji. Maloca spokojnie podał piłkę do Kuciaka, ten wybił ją za pole karne.

3
2
2
1
77'
77'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Drygas. Za dyskusje po faulu ofensywnym.

Pogoń Szczecin
3
2
2
74'

Mihalik dograł piłkę w pole karne Pogoni, uderzenie Kubickiego doskonale obronił Stipica!

6
2
1
3
2
73'

Nieudany rzut wolny w wykonaniu Nunesa.

5
5
2
4
2
71'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Nalepa. Faulowany Hostikka.

Lechia Gdańsk
2
2
1
2
71'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Zwoliński. Za faul na Stecu.

2
3
1
70'
4
3
2
4
3
69'

Ofensywna akcja Hostikki, uderzył nad poprzeczką.

2
1
67'

Strzelał Maciej Żurawski - nie trafił w bramkę, a do tego uderzył niebezpiecznie głową spadając na murawę.

3
1
2
1
1
65'

Hostikka z rzutu rożnego, piłkę zbił jeden ze szczecinian, ale złapał ją pewnie dobrze ustawiony Kuciak.

7
4
1
3
64'

Kolejna akcja Pogoni, Listkowskiego zablokował Maloca.

8
5
1
2
62'

Stuprocentowa szansa Pogoni Szczecin! Gola powinien zdobyć Drygas, strzelał z dwóch metrów, ale został zablokowany przez Nalepę!

8
6
6
6
20
62'

Po rzucie rożnym Nunesa, piłkę wybił Maloca.

1
1
2
3
3
59'

Pietrzak zablokował strzał Steca.

2
1
1
2
2
59'

Nieudany strzał Drygasa, piłkę spokojnie złapał Kuciak.

2
2
2
2
58'

Wciąż atakuje Pogoń Szczecin. Gdańszczanie na razie bezbłędni w obronie.

2
3
57'
56'

Szansa Pogoni! Strzelał Konstantinos Triantafyllopoulos , minimalnie chybił obok słupka

5
3
1
1
1
56'

Rzut rożny wykonywał Nunes, najwyżej skoczył Pietrzak.

2
55'

Spalony po rzucie wolnym Pietrzaka.

1
1
53'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Listkowski. Faulowany Conrado.

3
1
4
6
53'

Zablokowany strzał Saiefa.

1
2
1
2
2
52'

Pogoń gra atakiem pozycyjnym. Tym razem piłka na Drygasa, wyłuskali ją obrońcy Lechii.

3
1
49'

Kałuziński powstrzymał akcję ofensywną Pogoni Szczecin.

10
1
1
2
2
48'

Conrado dogrywał piłkę do Gajosa, ten jednak nie trafił czysto w piłkę.

3
1
1
3
47'

Stec dośrodkował piłkę, wybili obrońcy Lechii.

1
3
46'

Pierwsza szansa Pogoni Szczecin. Główkował Drygas, obronił Kuciak.

4
3
1
4
czas Druga połowa
45+1'

Listkowski ograł Saiefa, podał piłkę Listkowskiemu, ten jednak przestrzelił.

5
5
3
2
2
45'

Sędzia przedłużył czas gry I połowy o minimum minutę.

43'

Zamieszanie po rzucie rożnym Pogoni, gdańszczanie wybili na aut.

3
4
4
2
2
43'

Strzelał Listkowski, sytuację kontrolował tradycyjnie Kuciak.

2
5
2
2
2
42'

Kuciak obronił strzał Drygasa. Dobijał jeszcze Cibicki, jednak strzelił wysoko nad poprzeczką.

8
1
2
1
4
41'

Kompletnie nieudany rzut rożny Lechii.

3
1
3
40'

Długa akcja Lechii Gdańsk. Kałuziński wywalczył rzut rożny po pojedynku z Drygasem.

1
1
1
38'

Cibicki przymierzył zza pola karnego, piłka przeleciała nad poprzeczką.

7
3
2
2
5
38'

Ostatnie minuty dla Lechii. Pogoń broni się całą jedenastką.

7
4
1
3
5
36'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Łukasz Zwoliński! Napastnik Lechii strzelił zbyt lekko, obronił Stipica!

29
20
3
6
30
35'

Makowski był faulowany w polu karnym. Rzut karny dla Lechii!

16
3
3
5
15
34'

Ale szansa Lechii! Gdańszczanie wyszli trzema zawodnikami na bramkę Stipicy, ostatecznie strzelał Makowski, który jednak został powstrzymany przez Stipicę.

2
1
2
1
1
32'

Wrzutka niezwykle aktywnego Nunesa, piłkę wybili gdańszczanie.

3
1
1
30'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Dąbrowski. Za faul na Kałuzińskim.

2
1
1
1
29'

Przeciągnięte dośrodkowanie Nunesa z rzutu wolnego. Stracona szansa Pogoni.

2
1
2
27'

Gol! Strzelił Kenny Saief. Asystował mu Conrado.

Lechia Gdańsk wyszła na prowadzenie! Wrzucał z rogu bramki Conrado, piękny strzał nożycami Saiefa! Lechia wyszła na prowadzenie!

51
19
7
12
23
26'

Rzut wolny bity przez Pietrzaka, w obronie skuteczny Cibicki.

2
2
25'

Po początkowej przewadze Lechii, ostatnie minuty zdecydowanie dla Pogoni.

4
1
1
3
23'

Kolejny rzut rożny dla Pogoni, tym razem nieczysto uderzał Drygas.

2
1
1
3
23'

Kolejna szansa Pogoni! Tym razem z 15. metra strzelał Maciej Żurawski, kolejna bardzo dobra interwencja Kuciaka.

3
1
1
3
22'

Rzut rozny bity przez Nunesa, Później Nunes raz jeszcze doszedł do piłki, wrzucił na głowę Żurawskiego, a ten trafił piłką nad poprzeczką bramki Kuciaka.

2
1
1
2
21'

Świetna szansa Pogoni! Po podanu Nunesa strzelał Hostikka, doskonale w bramce Kuciak!

11
6
2
7
20'

Piłka z głębi pola do Saiefa, tego jednak ubiegł Stipica.

5
1
17'

Potężne uderzenie Steca, uderzył "w kosmos".

3
4
1
7
14'

Z rzutu wolnego Ricardo Nunes, piłkę ostatecznie wybił Kałuziński.

3
3
2
2
14'

Żółtą kartkę otrzymał Kenny Saief. Za faul na Listkowskim. To druga żółta kartka w tym sezonie reprezentanta USA.

5
4
1
2
13'

Tym razem szansa Pogoni Szczecin! Strzelał Stec, doskonała obrona Kuciaka!

7
2
3
4
12'

Gajos podał piłkę do Zwolińskiego, a ten trafił w słupek! Drugi raz z rzędu Zwoliński trafia w Szczecinie w obramowanie bramki.

10
5
3
2
6
11'

Piłkę wrzucał Pietrzak, strzelał Zwoliński. Piłka przeleciała centymetry obok słupka! Jak na razie najlepsza szansa Lechii.

12
1
2
3
4
10'

Debiutujący, 17-letni Kałuziński zastawił się jak profesor i został sfauloway. Szansa dla Lechii z rzutu wolnego.

1
1
1
1
3
8'

Saief znalazł wychodzącego na czystą pozycję Zwolińskiego. Ten minimalnie spalił.

3
2
3
1
1
7'

Mecz na razie toczy się w dość powolnym tempie.

2
1
1
6'

Nunes podał piłkę do Hostikki, ten jednak powstrzymany przez Makowskiego.

4
2
5'

Przewracany Zwoliński, sędzia nie dopatrzył się faulu. Napastnik Lechii gotowy do dalszej gry.

1
1
1
3'

Na spalonym Saief.

2
1
3
2'

Saief próbował zmusić do błędu bramkarza Pogoni. Ten jednak przytpomnie podał do obrońcy.

3
1
1
czas Start meczu
11:39

Wygląda na to, że już problemy za nami. Za chwilę pierwszy gwizdek.

1
1
11:39

Jest problem z bramką - w tej strzeżonej przez Dusana Kuciaka jest dziura. Służby techniczne łatają siatkę.

1
2
3
Jakim wynikiem zakończy się mecz w Szczecinie?
Wygra Pogoń
Padnie remis
Wygra Lechia
11:39

Piłkarze obu drużyn wyszli na boisko. Sędzią głównym jest Paweł Gil. Arbiter VAR, to Bartosz Frankowski.

1
11:39

W ostatniej kolejce rundy zasadniczej w Szczecinie również zmierzyły się ze sobą Pogoń i Lechia, a spotkanie zakończyło się remisem 1:1. W porównaniu do ubiegłotygodniowego spotkania, w Pogoni doszło do doszło do dwóch zmian - pojawili się Listkowski i Nunes zamiast Bartkowskiego i Matyni. W Lechii Piotr Stokowiec postawił na Makowskiego, Conrado i debiutującego Kałuzińskiego zamiast Tobersa, Kubickiego i Mihalika.