Bytovia Bytów
45+1' Haris Memić 52' Adrian Liberacki 94' Haris Memić 102' Daniel Feruga 107' Daniel Feruga 110' Michał Rutkowski
Resovia
95' Kamil Radulj
1:1 (6 : 7)

Koniec meczu! Resovia po serii rzutów karnych pokonała Bytovię 7:6 i zagra w finale baraży o I ligę.

Zapytowski zatrzymał Kwiatkowskiego! Resovia wygrywa!

3:2 dla Resovii, trafił Zawistowski!

Ależ błąd Radulja! Pomocnik się poślizgnął i nie trafił w bramkę!

Deleu pewnie w środek bramki, 2:2!

Zalepa i Resovia znów na prowadzeniu! 2:1!

Czubak trafił na 1:1!

Kubowicz i 1:0 dla Resovii!

Koniec. Przed nami rzuty karne.

Feret miał na nodze piłkę meczową! Uderzył z kilku metrów, ale zamiast dokładnie przymierzyć, to uderzył na siłę.

Za mocne dośrodkowanie Deleu.

Chyba czekają nas rzuty karne.

Ameyaw przymierzył z woleja i był bliski szczęścia.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michał Rutkowski.

Gol! Strzelił Daniel Feruga. Piękne trafienie z rzutu wolnego! Niemal w okienko bramki!

Feruga faulowany tuż przed polem karnym.

Ostatnie 15 minut gry rozpoczęte.

Przerwa. Resovia o krok od awansu do finału baraży o I ligę.

Doliczona minuta.

. Schodzi: Serhij Krykun. Wchodzi:Szymon Feret.

Żółtą kartkę za symulowanie otrzymał Daniel Feruga.

Resovia mogła zamknąć ten mecz! Krykun obił poprzeczkę!

Była szansa na wyrównanie! Piłka minimalnie minęła słupek Resovii.

Resovia. Schodzi: Maksymilian Hebel. Wchodzi: Adrian Dziubiński.

Gol! Strzelił Kamil Radulj. Pewne uderzenie Radulja! W końcu mamy gola. Kilka minut za późno...

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Haris Memić.

Rzut karny dla Resovii! Faulował Memić!

Błąd Zapytowskiego, który wypuścił piłkę z rąk, ale Giel nie trafił w światło bramki.

Początek dogrywki...

Niestety... Przed nami dogrywka.

Pomocy potrzebuje Kwiatkowski.

Liberacki... Zbierał się do strzału z 20 metrów jakieś pół godziny i posłał piłkę w kosmos.

Spore zamieszanie po dośrodkowaniu z narożnika w polu karnym Resovii, ale ostatecznie jeden z zawodników gospodarzy sfaulował rywala.

Gdy już wydaje się, że jakaś akcja może zakończyć ten mecz, to skrzydłowi decydują się na przekopanie boiska...

Doliczone 5 minut.

Czubak niecelnie główkował po wrzutce z rzutu wolnego.

Kwiatkowski wpadł w pole karne, ale fatalnym podaniem zmarnował niezły drybling.

Chyba jednak los nie będzie łaskawy i będziemy uraczeni dodatkowymi 30 minutami "gry".

Oby padł gol w regulaminowym czasie gry, bo dogrywki możemy nie przeżyć...

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Kantor.

Bytovia Bytów. Schodzi: Adrian Bielawski. Wchodzi: Adrian Kwiatkowski.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Karol Twardowski.

A w Bytowie nadal emocje jak na grzybach...

Tymczasem o krok od finału baraży o PKO Ekstraklasę jest Radomiak Radom, który w 90. minucie prowadzi z Miedzią Legnica 3:1.

Cieżko ogląda się ten mecz... Coraz więcej wskazuje na dogrywkę.

Spokojny fragment meczu. Niewiele dzieje się na boisku.

Czubak ładnie odwrócił się w polu karnym, ale nieznacznie przestrzelił.

Na strzał zdecydował się Ameyaw, ale zablokował go Kantor.

Ależ szansa dla Resovii! Zalepa doszedł do strzału głową, ale piłkę z największym trudem sparował Gostomski.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adrian Liberacki.

Resovia. Schodzi: Mateusz Geniec. Wchodzi: Mateusz Kantor.

Resovia. Schodzi: Hubert Antkowiak. Wchodzi: Karol Twardowski.

Mamy przerwę w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Mateusz Geniec. Konieczna będzie zmiana.

Gramy dalej.

Do przerwy bez bramek. Czekamy na drugie 45 minut.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Haris Memić.

Doliczone 2 minuty.

Nie ma gola! Adrian Bielawski! Fatalne uderzenie Bielawskiego i Zapytowski broni rzut karny! Na dobitkę szansę miał Giel, ale piłka zaplątała mu się między nogami.

Rzut karny dla Bytovii! Ameyaw faulowany przez Kubowicza!

Giel wypracował sobie sytuację do oddania strzału, ale jego mierzone uderzenie minęło słupek.

Niewiele wskazuje na to, żeby przed przerwą coś miało się zmienić.

Kubowicz oddał celny, aczkolwiek zbyt lekki strzał po wrzutce z narożnika. Gostomski nie miał problemów z interwencją.

W polu karnym Bytovii padł Zalepa i goście domagali się rzutu karnego. Sędzia wskazał jednak na narożnik boiska.

Lech strzałem głową zamknął dośrodkowanie z prawej strony, jednak próba ta daleka była od ideału.

Antkowiak nie zdołał przyjąć niezłej piłki z głębi pola i akcja spaliła na panewce.

Nie oglądamy wielu ciekawych akcji. Zdecydowanie brakuje poczynań w ofensywie z obu stron.

Resovia oddała inicjatywę i czeka na ruch bytowian.

Ładna akcja Bytovii i było blisko gola! Czubak zastawił się z obrońcą na plecach i wyłożył piłkę do Ameyawa, który minimalnie przestrzelił.

Bytovia coraz odważniej atakuje Resovię, ale w jej grze póki co dominuje niedokładność.

Ameyaw doszedł do strzału głową, lecz w żadnym stopniu nie zagroził bramce rywali.

Po niezłym początku Resovia nieco oddaliła się od gry pod polem karnym Bytovii.

Krykun dośrodkował z rzutu wolnego, ale zbyt głęboko i Gostomski pewnie złapał piłkę.

Liberacki potężnie uderzył z dystansu. Piłka poleciała wysoko nad poprzeczką.

Pierwsze minuty zdecydowanie dla gości. Bytovia ma problemy z wydostaniem się z własnej połowy.

Kubowicz głową skierował piłkę do siatki, ale sędzia dopatrzył się pozycji spalonej kapitana Resovii.

Gramy!

Już dzisiaj Bytovia Bytów lub Resovia Rzeszów wykona pierwszy krok ku I lidze. Zwycięzca idzie dalej. Rewanżu nie będzie.