Gospodarze już świętują, ale wciąż gramy.

14
11
15
90+5'

Kradną cenne sekundy gospodarze. Radomiak jeszcze stara się zmienić swój smutny los.

42
56
5
7
8
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Mateusz Szczepaniak.

19
9
8
17
46
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Laskowski.

6
4
3
7
13
90+2'

2
90+2'

Przepychanki na murawie. Nerwowo zrobiło się w końcówce.

4
6
3
5
3
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał siedzący na ławce Leandro Rossi.

14
8
5
8
6
90'

Sędzia doliczył 7 minut.

3
3
13
4
11
88'

Górski starał się uderzać z pięciu metrów, ale skiksował!

4
7
6
2
3
88'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Jakóbowski.

3
1
2
8
86'

Radomiak Radom. Schodzi: Leandro Rossi. Wchodzi: Dominik Sokół.

wchodzi Wchodzi
Dominik Sokół #97
schodzi Schodzi
3
2
1
86'

Radomiak Radom. Schodzi: Damian Jakubik. Wchodzi: Merveille Fundambu.

Merveille Fundambu #70
8
6
2
1
2
84'
CZERWONA KARTKA

Z ławki rezerwowych wygoniony przez sędziego został trener gości Dariusz Banasik.

52
40
5
7
15
83'

Gol! Strzelił Mateusz Kupczak. Potężny strzał Kupczaka w samo okienko. 2:0 i Warta powoli może wdziewać garnitur z napisem PKO Ekstraklasa.

Warta Poznań
150
79
8
12
31
82'

Drugi rzut karny dla Warty Poznań!

122
56
8
16
29
81'

Sędzia podbiegł do monitora sprawdzić czy Jakóbowski w polu karnym został jednak sfaulowany.

20
6
2
3
6
80'

Szarżował Jakóbowski, który tak kręcił rywalami, że razem z nimi padł na murawę.

11
13
4
2
4
79'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Szczepaniak.

3
1
1
2
7
79'

Groźny strzał Kieliby, piłka przeleciała tuż obok bramki.

2
2
2
6
77'

Na strzał zdecydował się Michalski, piłka minęła bramkę strzeżoną przez Lisa.

13
4
2
3
7
75'

Kwadrans do końca. Radomiak nie potrafi przedostać się pod bramkę Warty.

22
9
3
6
6
73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michał Kaput.

Michał Kaput #11
11
11
2
3
10
73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michał Grobelny.

9
4
1
4
11
71'
12
1
4
4
5
71'

Płaski strzał sprzed pola karnego Makowskiego, piłka przeleciała obok słupka.

6
1
2
69'

Warta chce pójść za ciosem i dobić rywala, który po ciosie musi dojść do siebie.

36
17
3
5
11
67'

Gol! Strzelił Mateusz Kupczak. Mocny, płaski strzał przy słupku. Miszta wyczuł intencje strzelca, ale piłki nie zdołał odbić. 1:0! Warta bliżej PKO Ekstraklasy!

133
61
13
24
53
67'

Miszta opowiada Kupczakowi o swoich troskach. Trwa wojna nerwów.

16
4
4
1
10
66'

Rzut karny dla Warty Poznań!

93
46
9
18
36
64'

Sędzia analizuje przy monitorze czy Spławski był faulowany.

15
5
3
4
5
63'

Przerwa w grze. Sędzia konsultuje się czy z wozem VAR czy Warcie należał się rzut karny. Abramowicz spychał rywala?

16
4
4
1
4
62'

Sprzed pola karnego mocno, ale niecelnie uderzył Michalski.

3
1
1
3
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Kieliba.

9
4
1
3
2
61'

Cały czas lepiej po przerwie prezentuje się Radomiak. Warta nie potrafi zagrozić gościom.

2
58'
57'

Abramowicz dośrodkował z rogu, Cichocki doszedł do piłki, ale nie zdołał jej skierować do bramki.

6
2
1
4
5
57'

Radomiak w ataku, z lewej strony dośrodkował Abramowicz. Kupczak w ostatnim momencie uprzedził rywala.

11
5
2
1
3
55'

Przerwa w grze. W walce o piłkę ucierpiał Janicki, który powoli zbierał się z murawy.

4
4
4
11
53'

Piłka w bramce gospodarzy, ale trafienie nie zostało uznane. Sędzia odgwizdal faul w ataku.

20
10
6
6
14
51'

Sporo walki na boisku, akcja za akcję. Jednak trochę bałaganu, to sprawia, że brakuje uderzeń i spięć w polach karnych.

2
3
3
6
2
48'

W pierwszych minutach po przerwie gra toczy się głównie w środku pola. Kto zdecyduje się zaryzykować?

2
5
1
46'

3
45'

Sędzia do 1. połowy doliczył 2 minuty.

15
2
5
3
45'

Kontra Warty, ale gospodarze źle rozegrali akcję. Miejscowi płacą za narzucenie na początku meczu dość mocnego tempa gry.

10
2
2
1
1
42'

Coraz lepiej prezentuje się Radomiak. Warta od dłuższego czasu nie potrafi zagrozić Miszcie.

32
9
3
5
14
39'

Leandro w polu karnym minął kilku rywali i dograł do Cichockiego. Obrońca zbyt długo zbierał się do uderzenia. W końcu piłkę zdołał sparować Lis!

28
11
4
2
1
36'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Trałka.

3
4
1
5
12
37'

Na strzał zdecydował się Jakubik, mogło to wyglądać lepiej.

6
3
2
1
2
35'

Krótka przerwa na uzupełnienie płynów.

15
5
2
1
34'

Z ok. 30 metrów lewą nogą uderzył Rybicki, piłka poszybowała daleko od celu.

4
2
1
1
34'

Po raz kolejny z lewej strony dogrywał Abramowicz, ale ponownie dobrze zachowała się obrona i bramkarz Warty Poznań.

6
3
1
3
2
32'

Coraz aktywniejszy z przodu jest Radomiak. Mecz wyrównał się.

20
7
1
6
8
30'

Kaput padł, ale wstał. Sędzia faulu nie widział, bo nie miał czego.

1
29'

Dobre zagranie Makowskiego do Michalskiego, ten jednak na niewielkim spalonym.

4
2
3
1
1
27'

Kiełb dośrodkował z rzutu wolnego z prawej strony, piłkę złapał Miszta.

5
2
1
24'

Ładnie Leandro rozegrał akcję Radomiaka. W polu karnym dobrze zachowali się obrońcy gospodarzy.

10
1
3
1
2
24'

Po dograniu z rogu niewiele wyszło. Piłkę przejęli goście.

5
1
1
2
23'

Janicki w polu karnym z piłką, ale nie miał miejsca do oddania strzału. Będzie rzut rożny.

4
1
1
22'

Sędzia Frankowski, jak to ma w zwyczaju, zaczyna upominać wszystkich. Przed momentem ostrzegł trenera gości.

2
3
2
2
21'

Niewielkie zamieszanie pod bramką Lisa. Bramkarz wyczekał jednak rywali i po chwili złapał piłkę.

6
2
19'

Kontra Warty, dobrze między słupkami zachował się Miszta, który wybił piłkę po dośrodkowaniu.

2
4
2
2
17'

Drugi raz zaatakował Radomiak i ponownie lewą stroną. Abramowicz dośrodkował, Trałka wybił piłkę.

12
4
2
15'

Cały czas aktywniejsza jest Warta. Radomiak bardzo głęboko, jeszcze nie zagroził bramce miejscowych.

5
3
10
5
13'

Kiełb dogrywał z rzutu wolnego, Kieliba zderzył się z rywalem. Uderzył Spławski, ale wysoko ponad bramką.

3
3
2
3
2
11'

Banasiak zderzył się z Grobelnym i ucierpiał. Sędzia Frankowski niczym mim pokazał zawodnikowi Warty, że jeszcze raz tak zrobi to przed twarzą będzie miał żółto.

1
1
2
1
3
8'

Od początku aktywniejsza jest Warta. Gospodarze dążą do zdobycia premierowego trafienia.

9
2
1
6
10
6'

Składna akcja Warty, Spławski w polu karnym wycofał piłkę do Rybickiego, ten jednak uderzył z ok. 16 metrów ponad bramką.

16
4
3
3
10
4'

Zagranie w pole karne do Jakóbowskiego, ten jednak z boku pola karnego stał na pozycji spalonej.

3
1
2
6
1
3'

Próba ataku Radomiaka. Lewą stroną szarżował Abramowicz, został jednak przyblokowany przez Grobelnego.