13 wrz 2020 15:00
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Konstantinos Triantafyllopoulos.

2:2! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, po którym z kilku metrów celny strzał głową oddał Konstantinos Triantafyllopoulos.

67
40
17
33
43
90+2'

Gra toczy się na połowie Pogoni Szczecin.

10
8
3
4
6
90'

Doliczone cztery minuty.

13
8
2
5
5
90'

Gra wznowiona.

5
4
2
3
89'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leży jeden z piłkarzy Wisły.

2
1
6
1
2
85'

Znów kilka uderzeń zawodników Pogoni w polu karnym Wisły, ale te strzały były blokowane przez obrońców.

4
6
5
4
10
84'
ZMIANA
84'
ZMIANA

Wisła Kraków. Schodzi: Chuca. Wchodzi: Rafał Boguski.

1
2
2
1
2
82'

W polu karnym Wisły strzelał Adrian Benedyczak. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

1
3
2
komentarz

2
78'

1
77'

Pogoń szuka okazji do ataku, ale Wisła skutecznie przerywa akcje gospodarzy.

1
1
2
3
2
73'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Maciej Żurawski.

1
71'

Zamieszanie w polu karnym Wisły. Strzały zawodników Pogoni były blokowane, aż ostatecznie goście wybili piłkę.

4
1
1
1
66'

Znakomitą okazję miał Fatos Beciraj. Po błędzie obrońcy Pogoni napastnik Wisły przejął piłkę, ale posłał piłkę obok bramki szczecinian.

2
2
1
1
4
65'
ZMIANA
61'

Wisła dobrze oddala grę od własnego pola karnego. Dobrze w defensywie prezentuje się drużyna z Krakowa.

9
1
3
2
2
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
Tak
Nie
1
1
4
57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Chuca. Asystował mu Stefan Savić.

2:1 prowadzi Wisła! Stefan Savić dograł w pole karne, a zupełnie niepilnowany Chuca oddał celny strzał z 11 metrów.

Wisła Kraków
36
24
5
11
15
55'

Zanosiło się na groźną akcję Wisły, lecz przeszkodzili sobie zawodnicy z Krakowa i piłkę przejęła Pogoń.

2
4
1
2
5
52'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Wisły. Piłkę dobrze wypiąstkował Mateusz Lis.

2
2
1
3
48'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Jean Carlos Silva.

2
4
1
1
47'

W polu karnym Wisły mocny strzał oddał Michał Kucharczyk. Bardzo dobrze obronił Mateusz Lis.

4
1
1
1
46'

Spore zamieszanie pod bramką Pogoni. W ostatniej chwili piłkę wybił Damian Dąbrowski.

1
3
1
6
46'

Początek drugiej połowy.

1
2
1
46'
ZMIANA
45'

Doliczona jedna minuta.

2
2
45'

Jeszcze jedno uderzenie z dystansu na bramkę Pogoni. Pewnie interweniował Dante Stipica.

3
3
2
1
2
44'

Płaski i niecelny strzał z dystansu oddał Georgij Żukow.

1
2
2
3
42'

Kucharczyk dośrodkował z rzutu wolnego, ale piłkę pewnie wybili zawodnicy Wisły. Po chwili jeszcze lekkie zamieszanie w polu karnym drużyny z Krakowa, ale ostatecznie piłka znalazła się w rękach bramkarza.

3
3
3
1
2
38'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kacper Smoliński.

1
6
1
4
6
36'

2
3
1
35'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Lukas Klemenz.

1
34'

Yaw Yeboah w polu karnym Pogoni ładnie dograł piłkę, ale Jean Carlos Silva oddał niecelny strzał.

4
5
33'

Adam Frączczak naciskał na Lukasa Klemenza. Zanosiło się na groźną sytuację, ale ostatecznie piłkarz Pogoni faulował obrońcę Wisły.

2
2
3
31'

Pogoń rozgrywa teraz piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

4
4
3
1
2
28'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Gra przerwana, jeden z Portowców był na spalonym.

1
2
2
3
1
27'

Dante Stipica daleko wyszedł z bramki i wybił piłkę. Dobrze zachował się bramkarz Pogoni Szczecin.

9
4
1
1
1
25'

Tym razem Konstantinos Triantafyllopoulos szukał dośrodkowania w pole karne Wisły. Wrzutka jednak zbyt mocna i piłka poza boiskiem.

1
1
4
2
22'

Dośrodkowanie w pole karne Wisły. Maciej Sadlok zgrał piłkę i tę pewnie złapał bramkarz.

1
1
2
1
20'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

1
17'

Chuca ładnie dośrodkował w pole karne Pogoni. Dobrze spisali się jednak obrońcy drużyny ze Szczecina, którzy zdołali ją wybić.

10
2
1
3
2
16'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maciej Sadlok.

7
5
1
2
12'

Rzut rożny dla Wisły Kraków. Dośrodkowanie w pole karne Pogoni, piłka wybita. Po chwili uderzenie zza pola karnego jednego z zawodników Wisły, ale ten strzał został zablokowany.

8
3
1
2
4
8'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Lukas Klemenz.

Już 1:1 w Szczecinie! Szybka akcja Pogoni. W polu karnym Wisły Adam Frączczak zagrał piłkę wzdłuż bramki. Jeden z zawodników gospodarzy wślizgiem strzelał na bramkę. Piłkę odbił Mateusz Lis, a ta następnie odbiła się Klemenza i wpadła do siatki.

34
28
5
9
36
8'

Gra jak na razie toczy się główne na połowie Pogoni Szczecin.

5
2
1
6
6'

Wisła Kraków przy piłce. Goście rozgrywają akcję na połowie Pogoni.

11
2
1
1
5
3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jean Carlos Silva. Asystował mu Maciej Sadlok.

1:0 prowadzi Wisła Kraków! Sadlok dośrodkował z rzutu wolnego, a Jean Carlos w polu karnym efektownie przyjął piłkę, a później oddał bardzo dobre uderzenie z woleja, po którym futbolówka wpadła do bramki.

42
18
3
8
23
14:20

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.