Jeszcze będzie rzut wolny dla gospodarzy. Do bramki gości około 20 metrów.

Jeszcze Jagiellonia stara się rozgrywać piłkę na połowie Zagłębia.

3
2
3
90'

Doliczone cztery minuty. I jeszcze chwilowa przerwa po zderzeniu dwóch zawodników.

4
1
4
1
2
90'

Ładny strzał z dystansu oddał Jesus Imaz. Dobrze interweniował Dominik Hładun.

5
3
1
2
3
87'

Sytuacja na boisku nie ulega zmianie. Goście cały czas oddalają grę od własnego pola karnego.

5
3
1
2
3
84'

Gra toczy się na połowie gości, ale to wszystko daleko od bramki lubinian.

6
4
2
1
2
83'

KGHM Zagłębie Lubin jest dobrze dysponowane w defensywie. Goście rozbijają ataki Jagiellonii.

8
4
1
2
3
82'

Z dystansu strzelał Martin Pospisil, ale to uderzenie zostało zablokowane. Szuka Jagiellonia szansy na gola.

3
1
2
2
81'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sasa Balić.

1
2
2
78'

Gra wznowiona.

1
1
77'

Przerwa w grze. Na boisku siedzi jeden z zawodników Jagiellonii.

1
3
2
72'

Z dystansu niecelny strzał oddał Tomas Prikryl.

1
69'

Martin Pospisil dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Zagłębia, gdzie piłkę pewnie złapał Dominik Hładun.

5
2
1
1
67'

Pierwsza od dawna akcja gości. Pavels Steinbors nie dał się zaskoczyć.

4
1
1
Czy w tym spotkaniu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
64'

KGHM Zagłębie Lubin odpiera ataki Jagiellonii na własnej połowie.

3
1
1
3
63'
60'

Coraz groźniejsze są akcje Jagiellonii. Martin Pospisil wpadł w pole karne, podał do Imaza. Ten minimalnie pomylił się z ostrego kąta.

7
2
1
5
1
59'

Było groźnie pod bramką KGHM Zagłębia Lubin. Po dośrodkowaniu na piłkę nabiegł Taras Romanczuk, lecz uderzenie było niecelne.

4
2
2
1
56'

1
55'

Zanosiło się na groźną akcję gości, lecz Filip Starzyński stracił piłkę przed polem karnym Jagiellonii.

2
1
1
53'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Taras Romanczuk.

Jagiellonia Białystok
2
1
1
48'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy. Zagrywał Filip Starzyński, a obrońcy Jagiellonii ostatecznie zdołali wybić piłkę.

4
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
2
1
2
1
45+1'

Sasa Zivec zbiegł do środka boiska, oddał strzał z dystansu, ale Pavels Steinbors nie dał się zaskoczyć.

1
3
1
45'

Doliczone trzy minuty.

43'

Zagłębie cały czas dobrze oddala grę od własnego pola karnego. Pewnie grają piłkarze z Lubina.

1
2
1
3
39'

Świetna okazja dla Zagłębia! W pole karne gospodarzy dośrodkował Sasa Zivec, a z kilku metrów niecelnie główkował Łukasz Poręba. To powinien być gol!

1
38'

Martin Pospisil dośrodkował z rzutu wolnego, a obrońcy Zagłębia wybili piłkę.

1
1
1
1
2
38'

Będzie rzut wolny dla Jagiellonii. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

1
1
36'

Kolejna przerwa w grze. Ucierpiał piłkarz gospodarzy.

1
35'

Jagiellonia rozgrywa piłkę, ale Zagłębie dobrze prezentuje się w defensywie.

32'

1
1
1
2
31'

Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Jagiellonii. Mamy przerwę w grze.

1
3
1
29'

Samuel Mraz w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Jagiellonii. Był jednak na spalonym i sędzia gola nie uznał.

3
2
1
1
4
27'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku ucierpiał Lorenco Simić.

2
26'

W ostatnich minutach nieco słabsze tempo spotkania.

19:32

23'

Tym razem z dystansu niecelnie uderzył Jesus Imaz.

1
1
2
1
21'

Z dystansu niecelnie strzelał Jakov Puljić.

1
19'

KGHM Zagłębie Lubin przeważa i rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy. Przed chwilą z dystansu niecelnie strzelał Jewgienij Baszkirow.

3
2
3
18'

Groźne dośrodkowania Sasy Balicia. Pavels Steinbors zdołał wypiąstkować piłkę.

1
1
15'

Kolejne dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy. Ładne dośrodkowanie, ale tym razem Simić oddał niecelne uderzenie.

1
2
14'

Uderzenie z dystansu oddał Poręba. Po rykoszecie piłka przeleciała obok boiska.

12'

Jagiellonia ruszyła do ataku i chce szybko doprowadzić do wyrównania.

2
1
10'

Gol! Strzelił Lorenco Simić. Asystował mu Filip Starzyński.

1:0 prowadzi KGHM Zagłębie Lubin. Z rzutu rożnego dośrodkował Filip Starzyński, a w polu karnym celny strzał głową oddał Lorenco Simić.

23
13
4
3
10
10'

Po rzucie rożnym piłka trafiła do Jewgienija Baszkirowa. Ten zdecydował się na uderzenie, które w ostatniej chwili zablokował Bodvar Bodvarsson.

1
1
1
9'

Zaskakujący strzał z ostrego kąta oddał Sasa Balić. Pavels Steinbors trącił piłkę, a ta wyszła poza boisko.

1
1
7'

Ładny strzał z dystansu oddał Patryk Szysz. Pewnie interweniował jednak Pavels Steinbors.

2
7'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska. Goście rozgrywają piłkę na własnej połowie.

4'

Ciekawa akcja Jagiellonii. Gospodarzom zabrakło jednak dokładności w polu karnym przeciwnika.

1
1
3'

Jagiellonia Białystok rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

19:32

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.