Jagiellonia Białystok
53' Taras Romanczuk
KGHM Zagłębie Lubin
10' Lorenco Simić 56' Patryk Szysz 81' Sasa Balić 90+5' Jakub Wójcicki
0:1

Koniec spotkania. KGHM Zagłębie Lubin wygrało 1:0.

Z rzutu wolnego niecelnie strzelał Ariel Borysiuk.

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Wójcicki.

Jeszcze będzie rzut wolny dla gospodarzy. Do bramki gości około 20 metrów.

Jeszcze Jagiellonia stara się rozgrywać piłkę na połowie Zagłębia.

Doliczone cztery minuty. I jeszcze chwilowa przerwa po zderzeniu dwóch zawodników.

Ładny strzał z dystansu oddał Jesus Imaz. Dobrze interweniował Dominik Hładun.

Sytuacja na boisku nie ulega zmianie. Goście cały czas oddalają grę od własnego pola karnego.

Gra toczy się na połowie gości, ale to wszystko daleko od bramki lubinian.

KGHM Zagłębie Lubin jest dobrze dysponowane w defensywie. Goście rozbijają ataki Jagiellonii.

Z dystansu strzelał Martin Pospisil, ale to uderzenie zostało zablokowane. Szuka Jagiellonia szansy na gola.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sasa Balić.

Gra wznowiona.

Przerwa w grze. Na boisku siedzi jeden z zawodników Jagiellonii.

Z dystansu niecelny strzał oddał Tomas Prikryl.

Martin Pospisil dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Zagłębia, gdzie piłkę pewnie złapał Dominik Hładun.

Pierwsza od dawna akcja gości. Pavels Steinbors nie dał się zaskoczyć.

Czy w tym spotkaniu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?

KGHM Zagłębie Lubin odpiera ataki Jagiellonii na własnej połowie.

Zagłębie Lubin. Schodzi: Samuel Mraz. Wchodzi: Rok Sirk.

Coraz groźniejsze są akcje Jagiellonii. Martin Pospisil wpadł w pole karne, podał do Imaza. Ten minimalnie pomylił się z ostrego kąta.

Było groźnie pod bramką KGHM Zagłębia Lubin. Po dośrodkowaniu na piłkę nabiegł Taras Romanczuk, lecz uderzenie było niecelne.

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Szysz.

Zanosiło się na groźną akcję gości, lecz Filip Starzyński stracił piłkę przed polem karnym Jagiellonii.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Taras Romanczuk.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy. Zagrywał Filip Starzyński, a obrońcy Jagiellonii ostatecznie zdołali wybić piłkę.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy. KGHM Zagłębie Lubin prowadzi 1:0.

Sasa Zivec zbiegł do środka boiska, oddał strzał z dystansu, ale Pavels Steinbors nie dał się zaskoczyć.

Doliczone trzy minuty.

Zagłębie cały czas dobrze oddala grę od własnego pola karnego. Pewnie grają piłkarze z Lubina.

Świetna okazja dla Zagłębia! W pole karne gospodarzy dośrodkował Sasa Zivec, a z kilku metrów niecelnie główkował Łukasz Poręba. To powinien być gol!

Martin Pospisil dośrodkował z rzutu wolnego, a obrońcy Zagłębia wybili piłkę.

Będzie rzut wolny dla Jagiellonii. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

Kolejna przerwa w grze. Ucierpiał piłkarz gospodarzy.

Jagiellonia rozgrywa piłkę, ale Zagłębie dobrze prezentuje się w defensywie.

Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Jagiellonii. Mamy przerwę w grze.

Samuel Mraz w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Jagiellonii. Był jednak na spalonym i sędzia gola nie uznał.

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku ucierpiał Lorenco Simić.

W ostatnich minutach nieco słabsze tempo spotkania.

Tym razem z dystansu niecelnie uderzył Jesus Imaz.

Z dystansu niecelnie strzelał Jakov Puljić.

KGHM Zagłębie Lubin przeważa i rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy. Przed chwilą z dystansu niecelnie strzelał Jewgienij Baszkirow.

Groźne dośrodkowania Sasy Balicia. Pavels Steinbors zdołał wypiąstkować piłkę.

Kolejne dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy. Ładne dośrodkowanie, ale tym razem Simić oddał niecelne uderzenie.

Uderzenie z dystansu oddał Poręba. Po rykoszecie piłka przeleciała obok boiska.

Jagiellonia ruszyła do ataku i chce szybko doprowadzić do wyrównania.

Gol! Strzelił Lorenco Simić. Asystował mu Filip Starzyński.

1:0 prowadzi KGHM Zagłębie Lubin. Z rzutu rożnego dośrodkował Filip Starzyński, a w polu karnym celny strzał głową oddał Lorenco Simić.

Po rzucie rożnym piłka trafiła do Jewgienija Baszkirowa. Ten zdecydował się na uderzenie, które w ostatniej chwili zablokował Bodvar Bodvarsson.

Zaskakujący strzał z ostrego kąta oddał Sasa Balić. Pavels Steinbors trącił piłkę, a ta wyszła poza boisko.

Ładny strzał z dystansu oddał Patryk Szysz. Pewnie interweniował jednak Pavels Steinbors.

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska. Goście rozgrywają piłkę na własnej połowie.

Ciekawa akcja Jagiellonii. Gospodarzom zabrakło jednak dokładności w polu karnym przeciwnika.

Jagiellonia Białystok rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

Zaczynamy!

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

Kto wygra mecz?

Spotkanie poprowadzi Wojciech Myć.

Przed nami spotkanie Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin. Początek meczu o godzinie 20:30. W tabeli PKO Ekstraklasy Jagiellonia ma osiem punktów, a KGHM Zagłębie 7.