2
4
2
90+4'

Co tu się stało! Kuciak najpierw doskonale obronił strzał rywala, a następnie Matras trafił w poprzeczkę!

23
5
5
3
2
90+3'

Mijają minuty, Lechia wciąż skuteczna w destrukcji.

15
2
3
90+1'

Tobers skutecznie w obronie po rzucie wolnym Stali.

13
1
3
3
90'

Arbiter doliczył 6 minut do czasu gry.

2
3
7
2
11
90'

Dadok łatwo ograny przez Pietrzaka. Od bramki Kuciak.

8
4
1
1
88'

Idealna szansa Petteriggo Forsella! Z dystansu uderzył nad poprzeczką!

3
1
3
3
4
88'
86'

8
86'

Nieudane dogranie piłki Pietrzaka do Flavio Paixao.

1
1
2
2
8
85'

Udana interwencja Malocy, który z łatwością wyłuskał piłkę Zjawińskiemu.

7
1
1
3
84'

Po rzucie rożnym bitym przez Getingera Kuciak wybił piłkę, a po chwili Biegański zdjął ją z nogi de Amo.

8
3
1
1
1
83'

Pietrzak klatką piersiową zbił piłkę do Kuciaka. Lechia kradnie kolejne sekundy.

10
5
1
1
2
82'

Kolejny rzut rożny Stali i znów bez powodzenia. Od bramki Kuciak.

6
2
2
2
4
82'

Kuciak z trudem obronił mocny strzał Maka z dystansu. Słowak to niewątpliwie bohater meczu.

11
3
1
2
2
81'

Getinger złapał w ręce piłkę zmierzającą na aut. Zrobił to jednak jeszcze w polu gry. Kuriozalna sytuacja.

3
1
6
1
2
80 '

Olbrzymi błąd Strączka, jednak Zwoliński okiwał sam siebie podczas ataku przed polem karnym rywala. Nie zauważył dobrze ustawionego Conrado.

1
4
1
3
79'

. Schodzi: Maciej Jankowski. Wchodzi: Mateusz Mak.

79'

Zablokowany strzał Zjawińskiego z dystansu.

2
78'

Rozpaczliwe ataki Stali, Lechia na razie skuteczna w destrukcji.

1
1
1
78'

Kuciak skutecznie interweniował po rzucie rożnym Domańskiego.

8
1
1
1
77'

Rzut rożny po zablokowanej akcji Getingera.

2
2
76'

Żółtą kartkę otrzymał Kristers Tobers. Za faul na Zjawińskim. Tobers przegrał pozycję i musiał ratować się staranowaniem rywala.

3
1
4
75'

Gramy dalej, czysta interwencja Bułgara.

2
1
1
3
75'

Sędzia konsultuje się jeszcze z wozem VAR.

3
1
74'

Flavio Paixao podał piłkę do Zwolińskiego, którego wślizgiem zatrzymał Czorbadżijski! Gramy dalej, sędzia pozostał niewzrusozny.

1
1
5
74'

Domański dośrodkował w pole karne wprost w ręce Kuciaka.

3
1
72'

Lechia Gdańsk. Schodzi: Joseph Ceesay. Wchodzi: Conrado.

70'

Zatrzymana akcja Ceesaya.

1
1
1
5
70'

. Schodzi: Albin Granlund. Wchodzi: Robert Dadok.

70'

. Schodzi: Aleksandar Kolew. Wchodzi: Łukasz Zjawiński.

69'

Strzał głową Forsella, piłka przeleciała obok słupka bramki Kuciaka!

3
1
69'

Pietrzak dośrodkował piłkę w pole karne rywala, wybił ją Forsell.

2
1
68'

Akcja Zwolińskiego, piłkę wybił Czorbadżijski.

2
1
1
2
67'

Olbrzymie zamieszanie po rzucie rożnym Stali! Kuciak obronił dwa strzały!

16
2
4
3
1
67'

Ofensywna akcja Getingera, piłkę zablokował Maloca.

2
2
1
66'

Kubicki zbyt głęboko wrzucił piłkę w kierunku Ceesaya, pewnie złapał ją Strączek.

1
2
3
66'

Lechia nie gra wielkiego meczu, jednak gdańszczanie bardzo dobrze spisują się w destrukcji, nie pozwalając na wiele rywalowi.

1
1
1
64'

Po ataku Lechii Stal chciałą wyjść z kontratakiem, jednak faulowany Tobers.

1
2
1
62'

Getinger strzelił z woleja z dystansu, łatwo obronił Kuciak.

5
1
2
61'

To powinien być gol! Ceesay podał piłkę do Fili, a obrońca Lechii przymierzył tuż obok słupka.

5
1
7
7
3
60'

Stal Mielec próbuje atakować, jednak nie ma za bardzo pomysłu na skuteczne przetarcie się pod bramkę Kuciaka.

1
1
2
1
2
58'

Kubicki z pomocą członka sztabu medycznego schodzi z boiska.

1
3
2
6
57'

Boleśnie faulowany Jarosłąw Kubicki przez Forsella.

1
5
2
56'

Nieudany strzał Domańskiego.

1
55'

Getinger dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, po serii niecelnych podań obu drużyn, gdańszczanie wybili piłkę na środek boiska.

1
2
54'

Pietrzak podał piłkę do Kubickiego, w polu karnym interweniował skutecznie Czorbadżijski.

1
54'

Żółtą kartką ukarany członek sztabu szkoleniowego Stali Mielec.

4
1
52'

Piłkarze Stali po efektownym wyprowadzeniem piłki w pole karne Lechii stracili ją bardzo łatwo po interwencji Gajosa.

1
1
1
51'

Forsell szukał Granlunda w polu karnym Lechii, jednak drugi Fin w Stali Mielec nie doszedł do piłki.

1
2
1
1
3
50'

Niecelny strzał Gajosa, Strączek zdecydował się na interwencję już obok słupka własnej bramki.

1
1
2
50'

Bardzo spokojny początek drugiej połowy.

2
47'

Forsell zdecydował się na strzał z dużego dystansu. Piłka przeleciała nad poprzeczką bramki Kuciaka.

1
1
czas Druga połowa
45+2'

Nic nie było, gramy dalej!

9
6
1
2
1
45+2'

Flis przewrócił się na własnym polu karnym, sędzia sprawdza sytuację.

3
1
1
1
1
45'

Gol! Strzelił Łukasz Zwoliński. Asystował mu Jan Biegański.

Zwoliński nieoczekiwanie doszedł do piłki po podaniu Biegańskiego i zachował się przytomnie w polu karnym, strzelając celnie na bramkę Strączka!

55
24
11
9
21
45'

Pietrzak dośrodkował piłkę z rzutu rożnego. Piłkę strzelał Biegański, doskonale obronił Strączek.

2
1
44'

Akcja Josepha Ceesaya, jego dośrodkowanie zbił na rzut rożny Marcin Flis.

3
43'

Doskonała interwencja obronna Mario Malocy! Kolejny raz uratował swój zespół, tym razem wprost wyłuskał piłkę z nogi Jankowskiego.

2
40'

Strzał z dystansu jednego z piłkarzy Stali, piłka przeleciała nad poprzeczką bramki Kuciaka.

2
1
2
2
2
40'

Kolew przyjął piłkę w polu karnym Lechii, zgrał ją za siebie, jednak strzał Flisa zablokował Fila.

2
1
38'

Kolew doszedł do piłki w polu karnym Lechii, jednak po tragicznym strzale od bramki zacznie Kuciak.

5
2
1
2
36'

Dobra interwencja Biegańskiego po wrzutce Kolewa.

6
1
1
2
3
35'

W ostatnich minutach niewiele się dzieje. Biegański sfaulował Forsella.

2
1
1
1
32'

Ambitna walka Granlunda z Pietrzakiem, piłkę ostatecznie wygrał obrońca Lechii.

8
2
2
3
29'

Seria autów z lewej strony boiska. Ostatecznie od bramki zaczyna Strączek.

5
27'

Zamieszanie po kolejnym rzucie rożnym Stali, gdańszczanie oddalili piłkę z własnego pola karnego.

4
1
2
27'

Zwoliński interweniował przy rzucie rożnym bitym przez Domańskiego.

3
1
1
26'

Forsell zagrał niebezpieczną piłkę w pole karne, piłka leciała bardzo niestandardowo, z trudnością odbił ją Kuciak.

1
2
3
25'

Zwoliński sfaulował de Amo. Rzut wolny dla Stali.

1
2
2
24'

I znów strzelał Forsell! Trafił jednak w kolegę z drużyny.

4
1
3
1
2
23'

Pop rzucie rożnym Stali długo do strzału składał się de Amo, jednak jego uderzenie zostało zablokowane przez gdańszczan.

3
1
2
22'

Świetna szansa dla Stali Mielec! Do piłki w polu karnym doszedł niepilnowany Forsell i uderzył minimalnie nad poprzeczką! Piłkę jeszcze strącił Kuciak.

4
2
2
1
21'

Kontratak Lechii Gdańsk zakończył strzałem Flavio Paixao, jednak przebił piłkę nad poprzeczką bramki Strączka.

1
1
19'

Dośrodkowanie Krystiana Getingera, piłkę z własnego pola karnego wybili obrońcy Lechii.

1
18'

Stal gra atakiem pozycyjnym daleko od bramki Lechii. Gdańszczanie stosują wysoki pressing.

3
1
16'

Po drugim rzucie rożnym Stali w przeciągu minuty, Kuciak piąstkował piłkę za pole karne.

3
2
15'

Po rzucie rożnym, Paixao wybił znów piłkę za pole gry.

1
15'

Olbrzymie zamieszanie pod bramką Lechii Gdańsk! Próbował ją zakończyć Maciej Jankowski, jednak ubiegł go Mario Maloca. Rzut rożny dla Stali.

1
3
1
14'

Zwoliński podał piłkę do Paixao, w polu karnym jednak czujnie obrońcy Stali.

3
1
11'

Jankowski sfaulował Tobersa w polu karnym Lechii.

1
3
9'

Pietrzak z rzutu wolnego, akcję zamykał Maloca, jednak z łatwością złapał ja Strączek.

3
2
1
7'

Lechia już zdołała się otrząsnąć po nieoczekiwanym mocnym początku Stali.

6
4
1
5'

Po rzucie wolnym Stali, piłkę z własnego pola karnego wybił Flavio Paixao.

1
2
1
4'

Gajos próbował lobować Strączka, tym razem mu się to nie udało.

3
3
1
2'

Rzut rożny dla Stali. Po dośrodkowaniu Domańskiego, Paixao faulowany przez Flisa.

6
2
2
3
3
2'

64. sekunda i druga akcja Stali! Po strzale Kolewa, piłkę końcami palców wybił Kuciak!

5
2
3
2
1
1'

Już w 13. sekundzie meczu mógł być gol dla Stali! Świetna interwencja Kuciaka po strzale Forsella.