Arbiter przedłużył czas gry o minimum 3 minuty.

4
1
88'

Gol! Strzelił Kamil Biliński.

Bardzo szybka reakcja Podbeskidzia! Biliński wyszedł z pola karnego, oszukał Żukowskiego i strzelił zza pola karnego celnie do bramki Kuciaka!

Podbeskidzie Bielsko-Biała
29
18
6
8
20
87'

Haydary przeprowadził kontratak w zwolnionym tempie, stracona szansa Lechii.

1
3
86'
85'

Gol! Strzelił Bartosz Kopacz. Asystował mu Rafał Pietrzak.

Lechia wyszła na prowadzenie! Po wrzutce Pietrzaka z rzutu wolnego, piłkę głową do bramki skierował Kopacz!

34
16
6
4
15
84'

Kocsis sfaulował Haydary'ego. Szansa dla Lechii z rzutu wolnego.

2
1
5
84'

Akcja Roginicia, który podał piłkę do nikogo. Trafiła w ręce Kuciaka.

5
2
1
1
2
82'

Modelski wbiegł z piłką w pole karne rywala, ale popełnił błąd i oddał ją rywalom.

3
2
79'

Celny strzał Zwolińskiego, obronił Pesković.

4
2
2
1
1
79'

Paixao i Żukowski byli bliscy dojścia do piłki, zabrakło im jednak decyzyjności w polu karnym.

1
1
3
1
77'
75'

2
73'

Żukowski próbował dogrania piłki w pole karne, jednak bez efektu.

2
2
1
73'

Strzał Rzuchowskiego z rzutu wolnego. Piłka w rękach Kuciaka.

1
1
1
1
72'

Biegański bezpardonowym atakiem zatrzymał akcję Sitka. Aż dziwne, że nie ma za to żółtej kartki.

3
2
2
3
1
71'

Żukowski doszedł do piłki i wybił ją przed siebie, bez zastanowienia przerwał dobrze zapowiadającą się akcję.

1
3
1
70'
68'

Gajos doszedł do piłki, nie był przez nikogo kryty i... posłał ją w trybuny.

3
5
1
2
1
67'

Zwoliński podał w polu karnym rywala piłkę do Conrado, temu jednak przeszkodziła nierówność na murawie.

1
1
3
1
3
65'

Ale pech Lechii Gdańsk! Po dośrodkowaniu piłki przez Biegańskiego, Paixao trafił w poprzeczkę!

4
2
1
3
64'

Baszłaj podał piłkę w kierunku Roginicia, ten jednak nie zdołał do niej dojść.

1
2
2
1
3
64'

Gramy dalej.

3
2
2
2
2
63'

Hora uderzył Tobersa w żebra. Łotysz potrzebuje chwili na odzyskanie oddechu.

2
62'

Nieudana wrzutka Podbeskidzia z rzutu wolnego. Piłkę łatwo wybili gdańszczanie.

1
1
1
1
60'

Kopacz wrzucił piłkę w kierunku Zwolińskiego, ten nie zdołał dojść do czystej pozycji do strzelenia gola. Od bramki Pesković.

2
3
59'

Nieoczekiwany strzał z dystansu Biegańskiego, piłka minęła spojenie słupka z poprzeczką.

1
1
2
14:57

57'

Z dystansu strzelał Zwoliński, jednak nie trafił w światło bramki.

4
1
1
56'

Z rzutu rożnego tradycyjnie Pietrzak, nieudany strzał Conrado zza pola karnego.

4
2
1
1
1
55'

Akcja Lechii, dośrodkowanie Conrado zablokował Baszłaj!

4
1
1
2
54'

Ciekawa akcja Lechii, po dośrodkowaniu Pietrzaka piłkę wygarnął Modelski!

4
1
3
51'

Żółtą kartkę otrzymał Kristers Tobers. Za faul.

3
1
1
1
14:57

49'

Bardzo spokojny początek II połowy.

1
1
47'

Rzuchowski dostał piłkę od Roginicia, jednak nie przyjął jej dobrze. Od bramki Kuciak.

5
1
1
1
1
czas Druga połowa
46'
45+3'

Niecelny strzał Kopacza po rzucie rożnym.

3
1
1
2
45+2'

Zwoliński przy próbie strzału się poślizgnął. Lechia mimo to wywalczyła rzut rożny.

5
1
1
1
1
45'

Arbiter doliczył dwie minuty do czasu gry I połowy.

5
2
1
1
44'

Gol! Strzelił Conrado. Asystował mu Jarosław Kubicki.

Kontratak Lechii i gol! Piłkę wyprowadził Flavio Paixao, podał ją do Kubickiego, którego strzał obronił Pesković. Piłka doszła do Conrado i ten strzałem z najbliższej odległości strzelił gola!

36
13
3
5
8
44'

Tym razem rzut rożny ze strony Podbeskidzia. Piłkę piąstkował Kuciak.

3
4
1
1
1
43'

Nieudane zagranie Kubickiego przed polem karnym rywala. Stracona szansa gdańszczan.

2
2
1
3
2
42'

Ale szansa Lechii! Tobers doszedł do piłki po rzucie rożnym, jednak nie zdołał oddać strzału!

1
1
4
4
3
41'

Gajos wywalczył rzut rożny.

5
1
2
41'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Bieroński. Za faul taktyczny na Zwolińskim.

3
2
1
1
40'

Sędzia przerwał grę i podbiegł do trenera Kasperczyka, który ze skruchą przyjął uwagi arbitra.

2
2
2
36'

Co za szansa Lechii Gdańsk! Po dośrodkowaniu Conrado, z piłką minął się Conrado, akcję kończył Zwoliński, który na wślizgu z piątego metra przymierzył nad poprzeczką!

6
7
6
2
3
36'

Długa akcja Lechii Gdańsk, zatrzymał ją bardzo dobrze grający tego dnia Rundić.

5
1
1
33'

Po starciu z Gajosem upadł na boisko Mamić, na szczęście będzie mógł kontynuować grę.

3
1
1
32'

Conrado dograł piłkę w pole karne, jednak w nim był skuteczny Rundić.

3
2
2
32'

Mogło być 2:0! Strzelał Miakuszko, jednak z trudem obronił Kuciak!

12
5
1
1
31'

Gol! Strzelił Milan Rundić. Pewny strzał w środek bramki i gol dla Podbeskidzia!

15
11
2
10
23
29'

Rzut karny dla Podbeskidzia! Po uderzeniu Hory, piłkę ręką dotknął Pietrzak!

10
3
3
3
20
28'

Modelski oddał wyraźnie niecelny strzał zza pola karnego. Od bramki Kuciak.

4
1
3
26'

Conrado dograł piłkę w kierunku Zwolińskiego, tego jednak asekurował Mamić, który uniemożliwił piłkarzowi Lechii oddanie skutecznego strzału. Od bramki Pesković.

3
2
2
1
25'

Marco Tulio przeciągnął dośrodkowanie z rzutu wolnego. Od bramki Dusan Kuciak.

2
1
1
24'

Kompletnie nieudane zagranie Gajosa w pole karne rywala. Piłkę łatwo złapał Pesković.

2
1
1
1
21'

Dośrodkowanie Pietrzaka w pole karne, piłkę złapał czujny do końca Pesković.

3
3
1
1
19'

Zwoliński atakował piłkę w polu karnym, przeszkodził mu Rundić.

4
2
1
18'

Skutecznie piąstkował Kuciak. Później próbował kończyć akcję Roginić, jednak bez rezultatu.

4
1
17'

Zablokowane dośrodkowanie Podbeskidzia. Będzie rzut rożny dla Góali.

3
1
2
1
1
15'

Na boisku wieje nudą. Oby piłkarze szybko przełamali ten impas.

2
4
12'

Po długiej akcji Podbeskidzia, piłkę z własnego pola karnego wybili gdańszczanie.

6
1
3
4
2
10'

Podbeskidzie zaczyna dochodzić do głosu. Mamić dograł piłkę w pole karne rywala, ale odbił ją obrońca Lechii.

4
2
3
6'

Podbeskidzie zdołało nieco uspokoić grę, choć Lechia nadal gra wysokim pressingiem.

1
2
3
1
2
4'

I kolejny strzał Lechii! Tym razem Paixao nie trafił głową w światło bramki. Lechia ma olbrzymią ochotę na szybkie wyjście na prowadzenie.

3
2
3
3'

Zwoliński doszedł do piłki na skraju pola karnego i strzelił z woleja. Obronił Pesković.

3
1
3'

Zwoliński wrócił na boisko.

2
2'

Zwoliński zderzył się głowami z Rundiciem. Przerwa dla napastnika Lechii, który dziś gra jako skrzydłowy.

1
2
2'

Po wrzutce Rafała Pietrzaka pierwsza szansa Lechii, jednak Kristers Tobers nie trafił głową w światło bramki! To była realna szansa dla Lechii na otwarcie wyniku.

1
2
1'

Już w 21. sekundzie Conrado wywalczył rzut rożny.

1
1
czas Start meczu
14:57

Piłkarze wychodzą na boisko! Podbeskidzie gra na biało-niebiesko, Lechia na szaro.

13:53

Mecz sędziuje Zbigniew Dobrynin.

1
13:53

Lechia Gdańsk po wygraniu trzech meczów z rzędu plasuje się na 4. miejscu w tabeli. Podbeskidzie jest piętnaste.