Strzał Kruka, piłka jednak o dwa metry minęła bramkę Boruca.

3
5
5
87'

Jeśli ktoś jeszcze w meczu ma strzelić gola to może być to Legia. Zagłębie nie potrafi zagrozić gościom.

21
11
1
5
4
84'

Przed szansą Gwilia, ale gola nie ma. Legia już czeka na koniec, Zagłębie wciąż wchodzi w mecz.

12
7
3
4
4
81'

Łakomy dogrywał z rzutu wolnego, ale beznadziejny w meczu Simić tak zbierał się do strzału, że staranował rywala.

4
6
2
2
3
78'
ZMIANA
78'
ZMIANA

Legia Warszawa. Schodzi: Luquinhas. Wchodzi: Ernest Muci.

7
4
1
3
2
78'
ZMIANA
12
6
3
3
4
78'
ZMIANA
76'

Z pola karnego uderzał Kostorz. Trafił w Simicia. Będzie rzut rożny.

7
4
5
2
2
74'

Slisz ostro potraktował Hładuna, ale kartki nie ma.

4
3
1
7
5
72'

Kapustka już leżał na boisku, ale zdołał uderzyć. Wprost w bramkarza.

10
9
2
5
3
71'

Juranović do Gwilii, ale strzał głową minął bramkę.

5
2
3
2
6
71'
ZMIANA
11
7
4
7
9
69'

Piłkarze Zagłębia już dawno temu chcieli pójść do domu. Jednak "fajrant" dopiero za 22 minuty. Ważne, że wypłaty po "występie" będą na czas na kontach. Należy się!

6
15
3
2
3
66'

Legia po przejęciu piłki wychodzi z kontrą. Goście chcą kolejnych goli.

22
8
1
2
1
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tomas Pekhart. Co wyczynia w niedzielę defensywa Zagłębia do prostu "scandaloza". Napastnikowi piłkę wyłożył Simić. Czech uderzył pod poprzeczkę. 0:4!

Legia Warszawa
86
37
12
8
14
60'

Dwa kwadranse do końca. Legia uporządkowała grę i nie pozwala na wiele Zagłębiu.

3
58'
ZMIANA
56'

Sprzed pola karnego uderzał Slisz, trafił w obrońcę. Piłkę Hładun złapał. Po chwili bramkarz źle dogrywał do partnera, ale bez konsekwencji.

5
2
3
4
5
53'

W ataku Zagłębie, w końcu Legia wyszła z kontrą, ale Pekhart znalazł się na spalonym.

3
1
2
4
5
50'

Kolejna próba Szysza, piłka po uderzeniu odbiła się od obrońcy, Boruc dla pewności futbolówkę wypiąstkował.

8
4
3
3
3
48'

Szysz uderzył z rzutu wolnego z ok. 20 metrów. Pół metra obok słupka.

11
6
2
6
6
47'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Wieteska.

4
3
3
6
10
46'

Sędzia rozpoczął 2. połowę.

2
6
2
46'
ZMIANA
46'

2
45+2'

Zagranie Chodyny do Drazicia, którego uprzedził obrońca. Po chwili przewrotką uderzać starał się Podliński, ale w piłkę nie trafił.

4
2
2
2
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

2
1
3
44'

Z pola karnego uderzał Pekhart. Został zablokowany.

8
3
1
1
9
43'

Miedziowi starają się zaatakować. Gospodarze jednak nie potrafią oddać strzału na bramkę Boruca.

6
1
1
2
3
40'
ZMIANA
39'

A teraz o rzucie karnym marzą lubinianie sygnalizując zagranie ręką Wszołka. Sędzia nakazał grać dalej.

9
6
2
3
4
37'

Pekhart padł w polu karnym. Sędzia Gil czekał na sygnał z VAR-u. "Jedenastki" jednak nie ma.

4
5
2
8
12
36'

Piłkarze Legii chcą wciągnąć lubinian na własną połowę. Rywale jednak nie kwapią się do żywszego wysokiego pressingu.

2
2
3
2
2
33'

Kolejna próba Legii. Strzelał Juranović, Hładun końcami palców wybił piłkę na korner.

7
3
2
5
31'

Kapustka do Luquinhasa, a ten spudłował z ośmiu metrów. Przed strzałem piłka zawodnikowi Legii jeszcze podskoczyła.