Legia Warszawa
6' Tomas Pekhart 13' Tomas Pekhart 19' Tomas Pekhart 47' Mateusz Wieteska 63' Tomas Pekhart
0:4

Koniec. Sędzia już oszczędził Zagłębie i zakończył mecz.

Strzał Kruka, piłka jednak o dwa metry minęła bramkę Boruca.

Jeśli ktoś jeszcze w meczu ma strzelić gola to może być to Legia. Zagłębie nie potrafi zagrozić gościom.

Przed szansą Gwilia, ale gola nie ma. Legia już czeka na koniec, Zagłębie wciąż wchodzi w mecz.

Łakomy dogrywał z rzutu wolnego, ale beznadziejny w meczu Simić tak zbierał się do strzału, że staranował rywala.

Legia Warszawa. Schodzi: Luquinhas. Wchodzi: Ernest Muci.

Z pola karnego uderzał Kostorz. Trafił w Simicia. Będzie rzut rożny.

Slisz ostro potraktował Hładuna, ale kartki nie ma.

Kapustka już leżał na boisku, ale zdołał uderzyć. Wprost w bramkarza.

Juranović do Gwilii, ale strzał głową minął bramkę.

Piłkarze Zagłębia już dawno temu chcieli pójść do domu. Jednak "fajrant" dopiero za 22 minuty. Ważne, że wypłaty po "występie" będą na czas na kontach. Należy się!

Legia po przejęciu piłki wychodzi z kontrą. Goście chcą kolejnych goli.

Gol! Strzelił Tomas Pekhart. Co wyczynia w niedzielę defensywa Zagłębia do prostu "scandaloza". Napastnikowi piłkę wyłożył Simić. Czech uderzył pod poprzeczkę. 0:4!

Dwa kwadranse do końca. Legia uporządkowała grę i nie pozwala na wiele Zagłębiu.

Sprzed pola karnego uderzał Slisz, trafił w obrońcę. Piłkę Hładun złapał. Po chwili bramkarz źle dogrywał do partnera, ale bez konsekwencji.

W ataku Zagłębie, w końcu Legia wyszła z kontrą, ale Pekhart znalazł się na spalonym.

Kolejna próba Szysza, piłka po uderzeniu odbiła się od obrońcy, Boruc dla pewności futbolówkę wypiąstkował.

Szysz uderzył z rzutu wolnego z ok. 20 metrów. Pół metra obok słupka.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Wieteska.

Sędzia rozpoczął 2. połowę.

Przerwa. Legia już w 19. minucie prowadziła 3:0. To mówi wszystko o tym spotkaniu.

Zagranie Chodyny do Drazicia, którego uprzedził obrońca. Po chwili przewrotką uderzać starał się Podliński, ale w piłkę nie trafił.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Z pola karnego uderzał Pekhart. Został zablokowany.

Miedziowi starają się zaatakować. Gospodarze jednak nie potrafią oddać strzału na bramkę Boruca.

A teraz o rzucie karnym marzą lubinianie sygnalizując zagranie ręką Wszołka. Sędzia nakazał grać dalej.

Pekhart padł w polu karnym. Sędzia Gil czekał na sygnał z VAR-u. "Jedenastki" jednak nie ma.

Piłkarze Legii chcą wciągnąć lubinian na własną połowę. Rywale jednak nie kwapią się do żywszego wysokiego pressingu.

Kolejna próba Legii. Strzelał Juranović, Hładun końcami palców wybił piłkę na korner.

Kapustka do Luquinhasa, a ten spudłował z ośmiu metrów. Przed strzałem piłka zawodnikowi Legii jeszcze podskoczyła.

Nie pozwala Legia Zagłębiu na wiele. Całkowita kontrola potyczki.

Juranović dogrywał, Pekhart starał się uderzać głową, ale zabrakło mu centymetrów.

A na boisku Zagłębie nic nie potrafi zdziałać. Legia zadała trzy ciosy i czeka.

Gol! Strzelił Tomas Pekhart. Asystował mu Andre Martins. Hat trick Czecha! Rozmontowana defensywa Zagłębia, Martins zagrywał i... trafił w Pekharta. Napastnikowi piłka tak odskoczyła, że wpadła do siatki. 0:3!

Nie o takim początku myślało Zagłębie. Legia prowadzi, ale wciąż zagraża gospodarzom.

Jeszcze trwało mierzenie czy nie było spalonego. Gol został uznany. 0:2!

Gol! Strzelił Tomas Pekhart. I już 0:2! Szybkie wyjście Legii. Strzał Wszołka tak wybijał Simić, że trafił w Crnomarkovicia. Piłka spadła pod nogi leżącego w polu bramkowym Pekharta. Napastnik szybko pozbierał się z murawy i z bliska uderzył pod poprzeczkę.

Zagłębie długo konstruuje swoje akcje. Legia po przejęciu piłki natychmiast rusza z kontrą.

Próba Legii, płaski strzał Luquinhasa obronił Hładun.

Stara się odpowiedzieć Zagłębie. Dogranie w pole karne, ale Boruc pewnie piłkę złapał.

Gol! Strzelił Tomas Pekhart. Zły strzał Pekharta. Uderzenie ryzykowne w środek bramki, piłka wpadła do siatki. 0:1!

Karny potwierdzony, za moment do piłki podejdzie Pekhart.

Jeszcze wóz VAR analizuje na kasecie VHS powtórkę sytuacji.

Rzut karny dla Legii! Sędzia uznał, że Djordje Crnomarković przewrócił Pekharta!

Sprzed pola karnego prawą nogą mocno uderzył Juranović. Pomylił się o dwa metry.

Już groźnie pod bramką lubinian. Dogrywał Kapustka, ale nikt nie doszedł do piłki.